reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

A ja Wam powiem, że nie pamiętam kiedy jadłam chipsy. Teraz prędzej mi słodkie wchodzi, a jeśli ju coś ze słonych przekąsek, to są to Twistosy o smaku fromage :)

Wczoraj mamuśka wieczorem przybyła i ugotowała zupę i razem ukleiłyśmy pierogi ruskie :) Więc obiad mam dziś gotowy. Może coś zgarnę, chociaż Wam powiem, że jak na siebie patrze w lustrze to mi jest samej siebie żal, że już jak wieloryb wyglądam. Porobię chwilkę i już trzeba odpoczywać, bo brzuch twardy. Wczoraj to stwardniał po tym jak zeszłam do piwnicy wyciągnąć pranie z pralki i wróciłam na góre. I już skała,a nie brzuch. A prasowania mam ze 3 prania jeszcze :/

marys25 moja Aniela też coś smarka i kicha... Ja jeszcze nie.
A co do torby, to ja niby w jednej miałam dla dzidzia i dla mnie, ale faktycznie chyba jakąś skombinuję mniejszą, żeby dla dzidzia rzeczy włożyć. Zawsze to mniej szukania.
 
reklama
Witajcie :) Pozdrowienia ze słonecznej wawy.


brackiee ja też czytam mężowi Twoje kawał i zawsze razem się śmiejemy :)


DoMisia nie martw się, wszystko będzie ok. Dotrwasz do terminu, tym bardziej, że większość prac masz już za sobą.


Wy ciągle o tych chipsach, a ja staram się ich nie jeść, a tak je lubię :) Chyba dziś się skuszę. To wszystko przez Was :)


rojku to rób etapami, żeby brzunio nie twardniał. Ja też dziś pierogi ruskie, ale niestety kupne, Twoje na pewno super pyszne będą.

My z M zaraz jedziemy krew oddać, żeby miał dzień wolny, bo ciągle pracuje, jutro nawet dobę ma w pracy. Potem usg, zobaczymy dzidziusia :) a potem pan od szafy kończy swoje dzieło w przedpokoju. jupi :)

idę śniadanko robić, nie mam weny, co bym zjadła. Wyjdzie w trakcie
 
aga no właśnie tak robię :) Ale z prasowaniem najgorzej, bo mogę poprasować parę rzeczy i przerwa, a że przy Anieli nie poprasuję, to robię to jak już śpi, albo jak tatuś się nią zajmuje, więc sterty rosną, a moje moce przerobowe maleją :)
 
Witam się przy śniadaniu z ... parówkami:happy: narobiłyście mi ochoty na nie :p
kaskaleczna ja uwielbiam chipsy z biedronki grillowane warzywa ale niestety nie ma ich w regularnej sprzedaży:wściekła/y:
rojku do mnie też przybyła Mama i robiłyśmy pierogi ruskie, oczywiście je uwielbiam ale po nich w nocy mam straszną zgagę ;/ ale i tak nie mogłam sobie odmówić zjedzenia :)
 
Ostatnia edycja:
Witam Was w południe. U mnie nawet ładna pogoda choc zapowiadali przelotne opady.

Tak piszecie o tych parówkach że ażmusiałam dziecku jedną ukraść i zjeśc, ale moja dzidzia zdecydowanie woli słodycze, szaleje wtedy niesamowicie.

U mnie dziś nerwówka cały dzień - mój mąż zdaje właśnie egzamin państwowy na uprawnienia geodezyjne I zakresu. Testy już zdał jeszcze cześć opisowa i ustna i około 19 wyniki. Tak się denerwuje jakbym to ja zdawała.

a co do chipsów to też lubię sobie podjeść - najbardziej lays zielona cebulka, ale staram sie nie jesc ich często. tak dwa razy w miesiącu to max.





860i3e5ez8vmq73d.png


7u229n73xrci349t.png


 
cześć dziewczyny :)
rojku to proszę zadbać o moją imienniczkę (mam na drugie Aniela i wszyscy w domu tak do mnie mówią) żeby się nie rozchorowała :) my śmierdzimy czosnkiem na odległość :) a co do torby to tak w nocy myślałam że chyba jednak będzie jedna, ale swoje rzeczy włożę w coś np reklamówkę- jeszcze nie wiem i dopiero do torby, tak w razie gdybym musiała iść do szpitala na leżenie a nie na poród. W tej torbie to i tak później będzie dużo miejsca jak się zużyją te podkłady i inne duże rzeczy.
Chipsy lubię np. takie 5905187104419-chipsletten-100g-fromage-chipsy.jpg

A dziś na obiad M obiecał mi naleśniki z kapustą i grzybami :)))
 

Załączniki

  • 5905187104419-chipsletten-100g-fromage-chipsy.jpg
    5905187104419-chipsletten-100g-fromage-chipsy.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 23
akilegna no ja też miałam zgagę po zjedzeniu, ale takich świeżutkich nie mogłam sobie odmówić.

No w tej torbie to najwięcej właśnie te podpaski/narty itp. Jak już je zużyjemy, to będzie spoooro miejsca.
 
hej mamuśki, ja mam już coraz częstsze skurcze, nad ranem zwłaszcza więc bez nospy ani rusz :no: zaczynam 35 tydz a dzidzia nadal ułożona pośladkowo ,
aj chipsy, mniaaaam aż mi slinka leci
w pon na 10.40 mam wizytę ciekawe co mi doktorek powie :szok:
 
reklama
Do góry