reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

A ja dzis sie wyrzywam na wszytskich
Raz placze za chwilke krzycze....Boze!!!Tragedia
I kurcze dzis zjadlam ogromne lody w Grycanie a potem 4 cheesburgery tego mi bylo trzeba...

Cycunie nadal bola...Zakupilam wiekszy stanik bo stare uwieraja i wyłażą...

Z podbrzuszem: nie mam non stop ale lapie mnie tak raz dziennie po 30 - 60 sekund i przechodzi

spie jak susel i ogolnie nic mi sie nie chce
 
reklama
Czesc Kobietki,
Podobnie jak u Was, doszło doz apłodnenia w sierpni i wszystko wychodzi na to, że termin porodu to maj. Jestem tu całkowitą "świeżynką". Poza tym nie mam netu w domu wiec stukam tylko z pracy wiec w ogole jestem "zielona" jesli chodzi o te sprawy. Ale i tak serdecznie Was witam - moze to mi się chciaż uda. WITAJCIE!!!!
 
Justyna- na liście wpisałaś mnie z terminem na 8 maja, a aja mam termin na 7 maja:-)

Jak się rozpoczął dzień dla Was?? Jak się czujecie??
:-)
Miłego dnia Wam życzymy:*
 


Jak się rozpoczął dzień dla Was?? Jak się czujecie??
:-)
Miłego dnia Wam życzymy:*


A jak mogl sie rozpoczac oczywiscie od mdlosci...a jak mdlosci juz przeszly to mlody domagal sie jesc...
Dokuczaly mi zaparcia (norma w ciazy) ale polecam zjesc na noc jablko. Pomaga.
Pozytym mam troszke spuchniete stopy ale jakos sobie radze
 
A ja dzisiaj stresa miałam, pomyliłam droge do pracy (!!?) , przez co się spóźniłam... jakas rozkojarzona i zakręcona jestem. :)
 
reklama
Czesc Majoweczki

Sierpien08 - Witaj w majoweczkach, fajnie ze nas przybywa :-)
Zyta sorki :sorry2:- poprawilam juz. A jak ty sie czujesz ?Jak idzie ci wychowywanie malego Oliwierka ? Grzeczny jest? Pewnie jestes strasznie szczesliwa czekajac na swoja druga pocieche:-D

Madzia o kurcze ciebie juz mdlosci zlapaly? Szybko cie zlapalo :-( mam nadzieje ze szybko ci mina.

Lasica - hihihihi dobra aparatka z Ciebie :-p

A jak sie czuje reszta mamus? Cos cichutkie jestescie :-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry