reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Najlepsze zyczenia dla Hani,Mai,Szymonka i dla Julki z okazji 5-m-cy
Jesli chodzi o dzieciaczki wymuszajace na mamusiach branie na raczki:tak: to co prawda nie doradze ale powiem jak to bylo u mnie:tak: a mam4dzieci nigdy nie dopuszczalam do tego zeby dziecko sie darlo bez powodu :tak:tzn tak do 3m-ca dzieci byly bardzo czesto noszone na rekach jak tylko zaczynaly stekac to bralismy na rece zeby sie nie rozplakaly na dobre:tak: tak mi instynk zawsze podpowiadal piers na rzadanie nic na sile zadnego jedzenia jak nie to nie :tak:wszystko zgodnie z natura i ze spokojem jak dzieci konczyly 3m-ce tak tez bylo w przypadku Krzysia wszystko sie unormowalo :tak:,Krzys jest spokojny,pogodny no wiadomo teraz zabkuje to caly czas raczki w buzi ale tez mu tego nie zabraniam uwazam ze to lepsze niz smoczek(zadne z moich dzieci nie ssalo smoka jestem przeciwniczka smokow)w nocy tez sie budzi na karmieni co 3h i tez uwazam ze to normalne gdyz jest na cycu:tak:
Takze zycze Wam wszystkim duzo cierpliwosci damy rade:-)
 
reklama
Widzę że dzisiejsza noc dla większości była lepsza i u nas tylko 3 krótkie pobutki oby tak dalej :tak:
SZYMONEK MAJECZKO HANIU wszystkiego naj naj od cioci Kasi i Filipka :-)
 
Dzięki kochane za słowa otuchy. Niestety czuję że się poddaję i ciężko mi uwierzyć w to że to chwilowe i będzie lepiej.
Patik, no właśnie ja na marudzenie nie reaguję w ogóle, tyle że ona nie marudzi, ona od razu wpada w histerię :frown:

Moniqsan u nas jest to samo.Jak mlody marudzi to go nie biore ale on sie drze az czasami brak mu tchu.No i w takiej sytuacji nie mam innego wyjscia niz rece.Zaczynam sie powaznie zastanawiac czy nic mu nie jest,jakos nie moge uwierzyc ze zupelnie zdrowe niemowle robi takie jazdy.Bylismy juz u pediatry ale ona twierdzi ze dziecko jest zupelnie zdrowe.Tak sobie mysle ze te nasze dzieci nie sa jeszcze takie cwane zeby wymuszac noszenie na rekach dla samej przyjemnosci bo wtedy robilyby to wszystkie dzieci.A jak widac na naszym forum nie wszystkie majowe dzieciaki tak maja.
 
ankzoc- w sprawie kojca nie pomogę, a odnośnie karmienia piersią przeczytaj tu http://www.erodzina.com/index.php?id=33,417,0,0,1,0
W artykule jest jasno powiedziane, że kobieta nie ma obowiązku dostarczać zaświadczenia lekarskiego, wystarczy wyłącznie oświadczenia zainteresowanej.

Wszystkiego najlepszego:
Patik80 dla Haneczki
M&m's dla Majeczki

Malgoss dla Szymonka
 
ja prubuję nie dopuszczać do histerii jak już zaczyna marudzić to pokazuję mu się czasem zaczynam śpiewać i cały cza gadam nie zawsze mogę go wziąść niestety czasami nie ma wyjścia ja zauważyłam że takie marudzenie zawsze oznacza senność
 
Amkzoc co do kojca to ja tez sie rozgladalam,ale jak tak popatrzylam na allegro.Na razie rozpuscilam wici wsrod znajomych i moze uda nam sie kupic uzywany.Ostatecznie zamiast kojca moze lozeczko turystyczne.
 
Ja mojego małego kilka razy przetrzymałam, tylko nie zlinczujcie mnie:-p.
Jak przyjjechaliśmy od babci, mały tak strasznie się zwydrzył, że tylko rączki byly dobre.
Tylko, że ja cały dzień z nim sama, więc jak on zaczynał płakać to ja zamiast na rączki to go kładłam do łóżeczka i sobie płakał.
Serce mi się krajało, no ale co zrobić. Siedziałam cały czas z nim w pokoju i jak już czułam, że zacznie za chwilę się zanosić, to podchodziłam, głaskałam go po buzi, mówiłam jak mama kocha Misia.
Przeważnie po jakiś 20 min. usypiał, ten scenariusz był konsekwentnie powtarzany przez kilka razy. Raz płakał 40 min.
Robie tak do tej pory jak widzę, że jest marudny. Tylko, że teraz daje za wygraną po 3 min i grzecznie idzie spać. Nie wiem, czy moją metoda jest dobra, na mojego skutkowała.
 
Dziewczyny, gotuje dzisiaj pierwsze zupki z mięsem i nie bardzo wiem ile tego mięska dodać. Jola piszę na przepisach około 200 gram ale nie mam wagi . Pomóżcie bo jakieś zaciemnienie mnie wzieło.
 
reklama
Dzień dobry Majóweczki:-)

Szymonek przesyła wszystkim słodkie buziaczki:-D. toż normalnie od rana jakaś taka wzruszona jestem, że sz:-Dok:blink::blink:.

Dzis znowu bedziemy caly dzien w drodze, wiec niestety nie bede miala jak do Was zajrzec - aż do jutra.

Wszystkiego najlepszego dla

Haneczki i Majeczki:-):-).

Dziękujemy za życzonka, miłego dnia wszystkim mamusiom i dzieciom:-)
 
Do góry