reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam kochane mamusie nie było mnie 2 dni, ale już siadam do nadrabiania :-) mam 30 stron ;-), więc robie sobie dzień lenia w pracy
 
reklama
Dzień dobry Kobietki ...na samym wstępie chciałabym życzyć Majeczce i Szymonkowi wszystkiego najlepszego , buziaki Maluszki
ombm.jpg


No i chciałam do
Moniq napisać, kochana piękne zdjęcia , bardzo się cieszę ,że spotkanie się udało,aż żal że nie byliśmy z Wami:sorry2:
Co do smsów...ja dostałam tylko tego , w którym pisałaś czy doszedł ten na orange, ja zabrałam się za odpisywanie bo jechałam akurat z pracy tramwajem, chciałam napisac,że tamten telefon się rozładował kiedy w trakcie pisania padł ten na którym pisałam :wściekła/y: potem wysiadłam i okazało się ,że M wyszedł po mnie na przystanek ( jak za starych dobrych czasów) no i doszłam do domu , podłączyłam oba telefony ale już ich nie włączyłam bo padłam spać :sorry2::sorry2::sorry2:
Wybaczysz brak odpowiedzi?

Nina2003 strasznie mi przykro z powodu Julka, straszne to jest ze musimy patrzec na to jak te nasze szalone dzieciaki rozbijają sobie głowy ,a świadomość ,że to dopiero początek jest podwójnie dobijająca. Zdrówka życzę i oby ten przykry incydent wkrótce stał się wspomnieniem :tak:
 
barmanka79- dziękuję bardzo, już chyba powoli się rozjaśnia u mnie :-) Co do pobudek w nocy ja już tydzień walcze z Majką wstaje co godzinę i raz obudzi się z krzykiem a nastepna pobudka normalna też nie wiem o co chodzi :sorry2:

tikanis- brawo dla Kubusia, u nas cały czas cięzkie nocki, no i super, że wyniki Kubusia są ok

bohaciefka- dziekuję za życzenia :-)

paula- gratuluje postępów ;-)

confi- wow, gratuluję randki...... aż Ci zazdroszczę ehhh (pozytywnie)

florencja- super, że córcia już w domciu :-):-)

nina2003- biedny Juleczek :-(mam nadzieję, że to nic poważnego i zachwilę będzie tylko złym wspomnienim :-) Co do nocek to przybij 5 , ja tez mam taki koszmar

nina27, florencja- wiecie co mi koleżanka przywiozła ciuszki z Angli early days, w tym też body takie w 3 i 7 pakach i mi nic się z nimi nie dzieje, ciekawe może na allegro sprzedają jakieś felerne?? :confused:

moniqsan- super, że spotkałaś sie z Jolą :-):-):-) i że tak miło spedziliście wspólnie czas, extra zdjęcia :-). Co do zabierania zabawek to moja Maja u dziadków jest ze swoim kuzynem o 4 dni starszym Kubusiem i tez ciągle sobie coś wydzierają z łapek :-D

MNÓSTWO BUZIACZKÓW DLA KASIULKI, MAJECZKI I SZYMONKA :-):-):-):-)
 
Witam się kochane.
DIa Majeczkii Szymonka buzioIe!!!
spot_jpg.jpg



U nas piękne słonko. Czekam aż obudzi się Tomek i idziemy na spacer.
Miłego dnia kobietki!!!:-)
 
Witajcie Babeczki

na samym wstepie składam serdeczne życzonka dla Majeczki i m&m's oraz dla Szymonka i malgoss - Wszystkiego najlepszego Kochani!!!

dla Majki

33p3lsj.jpg

dla Szymonka

3es09.jpg
 
dziewczynki, chciałam się z Wami podzielić wspaniałą wiadomością ... mamy pierwszego ząbeczka :-):-):-)
dziś osobiście wymacałam i wystukałam małego kiełka , ale się cieszę :-)
ostatnio tak dużo pracowałam i tyle mnie omijało a tu taka niespodzianka.

To ja znikam, mam dziś wolne i chcę spędzić z Damisiem trochę czasu , stęskniona jestem jak cholera :sorry2:
jak Młody zaśnie to zajrzę do was , muaaa :*
 
reklama
Do góry