aga_k_m
maj '09 - Jagódkowa mama
witajcie Kochane..
mialo mnie dzisiaj nie być... ale jestem (babcia, do ktorej miałysmy jechac jest zagrypiona, a mnie tez juz M poczestowal lekkim przeziebieniem
)
tak przeglądalam te Wasze jadłospisy... to wydają się najnormalniejsze i nawet bogate jak na nasze Maluchy. U nas dość podobnie. Dochodzi jeszcze codzienna dawka Danonka.
I ja chyba spróbuję jajecznicę podać Jadze.
Ankzoc, Nina, Kasieńka, tikanis, AgA - pamiętajcie jeszcze o Nas i naszym ciężkim zasypianiu... Pobudki w nocy też się zdarzają - ale na cyca...
Tsarino - już za Tobą tęsknimy!!!
krokiety z barszczykiem były wczoraj (u mamy- mniam...) - ale nie wiem co na dzisiaj wymyślić.
aaaa Jadze wychodzą górne jedynki:-):-):-) (przy okazji - gratuluje Majeczce kolejnego ząbka!!!)
mialo mnie dzisiaj nie być... ale jestem (babcia, do ktorej miałysmy jechac jest zagrypiona, a mnie tez juz M poczestowal lekkim przeziebieniem
)tak przeglądalam te Wasze jadłospisy... to wydają się najnormalniejsze i nawet bogate jak na nasze Maluchy. U nas dość podobnie. Dochodzi jeszcze codzienna dawka Danonka.
I ja chyba spróbuję jajecznicę podać Jadze.
Ankzoc, Nina, Kasieńka, tikanis, AgA - pamiętajcie jeszcze o Nas i naszym ciężkim zasypianiu... Pobudki w nocy też się zdarzają - ale na cyca...
Tsarino - już za Tobą tęsknimy!!!
krokiety z barszczykiem były wczoraj (u mamy- mniam...) - ale nie wiem co na dzisiaj wymyślić.
aaaa Jadze wychodzą górne jedynki:-):-):-) (przy okazji - gratuluje Majeczce kolejnego ząbka!!!)
.Wrzucę ci linka z przepisami na chleby ,z których korzystam.Musze go tylko znaleźć.Ostatnio miałam instalowany na nowo system i mnóstwo rzeczy mi przepadło:-(
ostatnio jak jej kupiłam obiadek w którym były takie drobne cząsteczki (bardzo drobne) to miała przy każdej łyżeczce odruch wymiotny...o daniach z makaronem czy kluseczkami to już nawet nie wspomnę...kurcze a tak bym chciała jej coś więcej dać..
... I też mnie to przerażalo... Teraz jak już gorne jedynki zaczynam czuć - jestem przerażona o moje cyce
