Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ninko nie bój się one się super rozpuszczają, ja daje już od 6 miesiąca jak jeszcze ząbków Julo nie miał.aguś
nie próbowałam nawet..a czy te flipsy nie przyklejają sie do podniebienia?Kasia nawet jednego ząbka nie ma..bo tak to może też by było inaczej...
nina27- Kasiula bez problemu poradzi sobie z flipsami, bo to rozpuszcza się w buźce i nie potrzeba do tego ząbków



miała odruch wymiotnynina
to że sobie radzą to wiem..ostatnio chciałam dać Kasi polizać piernika i go ugryzłano i byś widziała co sie działo dalej..to samo z chlebkiem...ona po prostu nie toleruje kawałków..

Te ząbki to wychodzą różnie naszym maluszkom,my mamy 2 na dole i 2 na górze i dalszych nie widać u Jagi 4 na dole .
My mamy na obiadek ziemniaczki, pulpety w sosie,kalafior ;-).