• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

aguś
nie próbowałam nawet..a czy te flipsy nie przyklejają sie do podniebienia?:sorry: Kasia nawet jednego ząbka nie ma..bo tak to może też by było inaczej...
 
reklama
Potem jakieś ciasteczka, wafle ryżowe, chrupaczki, pod twoją kontrolą stopniowo. Dzieci dziąsłami sobie radzą.
a jescze owoce, banany, jabłka gotowane miękkie gruszki przed ciasteczkami
 
nina
to że sobie radzą to wiem..ostatnio chciałam dać Kasi polizać piernika i go ugryzła:eek: no i byś widziała co sie działo dalej..to samo z chlebkiem...ona po prostu nie toleruje kawałków..
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry