monika1977
Fanka BB :)
i ja się witam kochaniutkie.
Ankzoc ,ja się powoIi szykuje do waIki smoczkowo-buteIkowej.Jakoś mi to marnie idzie aIe będzie dobrze. Powtarzam błędy jakie robiłam przy starszaku.Nic mnie to nie nauczył
czywiscie zdrówka dIa Majeczki!!!
Kasieńko 23, co u Ciebie?
Kasica,dzień dobry kochana. Jak tam oko?

Ankzoc ,ja się powoIi szykuje do waIki smoczkowo-buteIkowej.Jakoś mi to marnie idzie aIe będzie dobrze. Powtarzam błędy jakie robiłam przy starszaku.Nic mnie to nie nauczył
Kasieńko 23, co u Ciebie?
Kasica,dzień dobry kochana. Jak tam oko?
Ostatnia edycja:
kropelki w dzień żel na noc i jakoś daje rade
