mamamatysia
Fanka BB :)
Jak się tylko dogada w sprawie tej wymiany to przyślą mi IRobota i Fifi będzie miał nową zabawkęto niech nie wymienia tyIko niech kupi żonie nowy sprzęt
świeta racja . MyśIenie nie jest moją najIepszą stroną
![]()

Widzę,ze wszystkie wywiało:-(.
To i ja znikam.
Dobranoc.
Ostatnia edycja:


ja jeszcze niewybieram się spać ,no i nasza młoda też jeszcze nieśpi przysnęlo się jej po18 no i teraz są efekty
spanie jej niewgłowie,buszyje po dywanie i męczy Kubusia Puchatka:-)nie to nasze dziecko jest nie do zdarcia,no i M mnie teraz jeszcze pocieszył że córcia mi niespodzianke w pampersie przygotowała:-)no więc musze uciekać bo przecież tata kupki nieruszy,dobranoc kochane:-)
???