• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

Mój na razie śpi obżarty obierkami z ziemniaków(M nie dopilnował jak mnie nie było)i woreczkiem śniadaniowym:eek:
Mój ostatnio poszedł na spacer do kuchni i tez najadł sie obierek.:laugh2:

a że co nie śpi jeszcze:baffled:
to ja juz pijana a wasze szkraby buszują:baffled:
Mój spi od 19.30



:-D:-D:-D:-Dprzepraszam ale oplułam się:szok:
edit: upssssssssssssssssssssssssssss to nie ja to alkohol..............
to sie wytrzyj jakąś szmatą;-)
 
reklama
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry