monika1977
Fanka BB :)
Mój ostatnio poszedł na spacer do kuchni i tez najadł sie obierek.Mój na razie śpi obżarty obierkami z ziemniaków(M nie dopilnował jak mnie nie było)i woreczkiem śniadaniowym![]()

Mój spi od 19.30a że co nie śpi jeszcze
to ja juz pijana a wasze szkraby buszują![]()
to sie wytrzyj jakąś szmatą;-)przepraszam ale oplułam się
edit: upssssssssssssssssssssssssssss to nie ja to alkohol..............





