• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

Witam wieczorową porą:-)

Dzieć śpi...ja już po lampeczce winka,gościa mieliśmy....to tak na usprawiedliwienie:-D;-)
Młoda narazie bez temp. oby tak było do rana:tak:

Mamstud...a jednak Gabę dopadło:sorry: zdróweczka Wam życze:tak:

Oj,dziewczyny padnięta dziś jestem...winko mnie dobiło:baffled:
 
reklama
hejka :-)
młody jeszcze buszuje po pokoju :baffled::baffled: usnął mi podczas picia mleczka po 18-tej i teraz jest pełen energii :angry: wstaje przy ławie, właściwie przy wszystkim czym się tylko da :eek: a ja bym się tak chętnie wyciągnęła na łóżeczku :zawstydzona/y:

mamstud, ojj kochana, dobrze że mama jest z tobą, to choć troszkę ci raźniej :tak:
trzymam kciuki za was :tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry