Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Mam ranę na macicy po wyszarpanym łożysku-w dodatku ostatnio zrobiła się nadzerka,która pękła:-(.
Marysia już sika po nogach ze strachu.i musisz tą ranę kontrolować tak???Mam ranę na macicy po wyszarpanym łożysku-w dodatku ostatnio zrobiła się nadzerka,która pękła:-(.

usnął mi podczas picia mleczka po 18-tej i teraz jest pełen energii
wstaje przy ławie, właściwie przy wszystkim czym się tylko da
a ja bym się tak chętnie wyciągnęła na łóżeczku 


Kasia będzie akcja -Rogowski kontra włamywacze.Marysia już sika po nogach ze strachu.

:-):-):-):-):-)



Tak, głównie czy się zabliźnia i czy nie robi się kolejna nadżerka.i musisz tą ranę kontrolować tak???
no nareście już myślałam że się nie doczekam ,co jeszcze...Kasia będzie akcja -Rogowski kontra włamywacze.Marysia już sika po nogach ze strachu.
Marek zaprosił Hanke na wczasy...do Egiptu:-):-):-)(pozdrowienia dla Malgoss)no nareście już myślałam że się nie doczekam ,co jeszcze...
