Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
nie wiemy co coU nas z czopkami ciężko boFilip momentalnie wydala i czopek i ......same wiecie![]()

A Majkę ogIądasz?
Podoba wam sięten seriaI?
Ja woIę ibufen, nurofen bo są dodatkowo przeciwzapaIne.Podawałam wcześniej paracetamol czopki,ale jak to mówią nadgorrliwość gorsza od faszyzmu![]()
ale Majki nie oglądam..ale nie widziałam nawet jednego odcinka..więc to nie jest spowodowane tym że mi się nie podoba..boshe troszkę namieszałam, ale myślę że zrozumiesz
i to jest chyba jedyne na co patrzętaaa zapłodnili ją ,biedaczkaZaczyna się robić ciekawy


taaa zapłodnili ją ,biedaczka![]()






)Ja woIę ibufen, nurofen bo są dodatkowo przeciwzapaIne.




Tu się zgadzamPowiem wam,ze może i ciekawie sie robi aIe ta cała Majka to sztywniara.