• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
monika
brzydulę oglądałam jak opętana:tak: ale Majki nie oglądam..ale nie widziałam nawet jednego odcinka..więc to nie jest spowodowane tym że mi się nie podoba..boshe troszkę namieszałam, ale myślę że zrozumiesz:sorry:

natomiast uwielbiam dr house:tak: i to jest chyba jedyne na co patrzę

edycja
hahaha no to dwie niny CI odpowiedziały
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry