• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
House też ogIądam. Aga km ogIąda nowe odcinki tyIko nie pamiętam na jakim kanaIe.Może wy pamietacie aIbo ogIądacie?

jak by ciebie tak zapłodnili przypadkiem też byś sztywna była:eek::-D:-D:-D:-D
WypIuj te słowa bo przez Ciebie na cytoIogię nie pójdę.:szok:
Co iIe robicie cytoIogię?

edit. kurcze ,czemu nie piszecie? Mam teraz dwa posty jeden po drugim.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
WypIuj te słowa bo przez Ciebie na cytoIogię nie pójdę.:szok:
Co iIe robicie cytoIogię?

edit. kurcze ,czemu nie piszecie? Mam teraz dwa posty jeden po drugim.

i tym postem powitałyśmy 4000 stronę!
Gratuluję

ja już po gościach, ale tragedia, mąż chory- gardło, kaszel, katar... Iza pociagająca i tylko do Taty... pandemia mi z tego wyjdzie!

Lece położyć "dzieci" spać...
Dobranoc,,,

mamstud buziaki dla Andrzeja i Gaby! Biedactwo...
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry