• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
No i już po akcji:-D:tak::-D:-D:-D

Cholercia ja też jeszcze cytologii nie robiłam....cóż za niedopatrzenie:sorry::-D Nie,no w końcu musze się wybrać ale jakoś tak mi nie po drodze:baffled:

Mmatysiu...bidulko co oni Ci z łożyskiem zrobili....ja też miałam mały problem dlatego wyladowałam na bloku operacyjnym:sorry:
 
reklama
moje dziecię śpi...póki co:-) chociaż odkąd ją od cyca odstawiłam to raczej przesypiamy całe nocki

edycja
no powiem Wam, że z nami to Agusia na pewno nie będzie bezrobotna..ukłony w stronę pani moderator :-)))))

edycja
kurcze a ja miałam dzisiaj kupić Kasiulkowi flipsy i nie kupiłam jutro muszę pamietać
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry