• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
no wiesz jak możesz:wściekła/y::-D:-D:-D
powiem wam,że mój raczkuje ale boi się wyjść sam z pokoju:eek: tak myślę że może kafelki i zimne ,już sama nie wiem...
Poczekaj rozbuja się.Mój tez na początkiu nie wychodził z pokoju a teraz musze go na siłę przyciągac.
Toz to istne odkurzacze.
ekonomiczne bo worków nie trzeba wymieniać.:-D
Jak tam twoja maszyneria do podłogi?

FIorencja, Nina dobrej nocki.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry