• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

Ja piernicze,a ja kazałam mojemu M dzisiaj kupić,kupił też cena mi sie nie spodobała no ale Krzysiowi wychodzą teraz górne ząbki i tak żle śpi normą był,że budził się na cysia w nocy co 2h ale teraz stęka brzęczy.Zobacze czy u nas przyniosą te czopki jakiś skutek,a jak nie to niech se w d... wsadzą naciągacze:wściekła/y:
 
reklama
reklama
Ja piernicze,a ja kazałam mojemu M dzisiaj kupić,kupił też cena mi sie nie spodobała no ale Krzysiowi wychodzą teraz górne ząbki i tak żle śpi normą był,że budził się na cysia w nocy co 2h ale teraz stęka brzęczy.Zobacze czy u nas przyniosą te czopki jakiś skutek,a jak nie to niech se w d... wsadzą naciągacze:wściekła/y:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Nie zapytałaś ekspertów na forum to teraz masz:-p
Oglądacie Patologię.Ostatnia scena dwa Mroczki-Boże wiekszego drewna w zyciu nie widziałam:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Patrz tyIe Iat i jeszcze nie mogą wyIuzować:rofl2:

ja nigdy takich cudów nie używałam, jestem przeciwna lekom:eek:jakimkolwiek , no chyba że mus...
Ja już woIę podać ibufen niż cudowac.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry