kasia1208
Mama Wiktorci i Filipka
nadają się do d...Te czopki to pic na wodę. Kupę kasy kosztują a do niczego się nie nadają.

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
nadają się do d...Te czopki to pic na wodę. Kupę kasy kosztują a do niczego się nie nadają.

Te czopki to pic na wodę. Kupę kasy kosztują a do niczego się nie nadają.
Zgadzam się u nas zero rezultatu.Te czopki to pic na wodę. Kupę kasy kosztują a do niczego się nie nadają.
dziś byłam u pediatry i pozwoliła kąpać to robię jej letnią, szybką kąpielMamstud a kąpiesz Gabę?
nadają się do d...![]()
Masz racje... u nas też nie działają
Zgadzam się u nas zero rezultatu.




helllloł..Heloł kochane!!:-):-)
Ja wierze(wielu leków używamy z powodzeniem) ale akurat po czopkach zero reakcji.![]()
Wierzycie w homeopatię?Ja tam w cuda nie wierze.
U nas kazała dwa razy w tygodniu i to szybki prysznic. Powiedziała ,że te krostki w zetknięciu z wodą i namoczeniu swędzą jak diabIi(nawet całą noc).dziś byłam u pediatry i pozwoliła kąpać to robię jej letnią, szybką kąpiel