florencja
Fanka BB :)
Tsarina chyba dopiero pomidorówkę z kethupu podaje
Florencja otwieraj i się nie pytaj![]()
No to ide se zapodac

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Tsarina chyba dopiero pomidorówkę z kethupu podaje
Florencja otwieraj i się nie pytaj![]()

pozdrowienia dla mamy:-)razem z nią...
dziękuję :-)pozdrowienia dla mamy:-)
razem z nią...




A nie mówiłamdobry wieczór Majóweczki...
1. M wyjechał na tydzień.....
2. Moja mama przyjechała więc wieczorkami urządzamy sobie pogaduchy
3. Andrzej wychodzi z ospy i jest mega marudny
4. Gaba wczoraj wstała z ospą i jest baaardzo marudna...:-(
5. Boli mnie głowa i mam okropny katar
6. Od dziś znowu chodzę do pracy...
Wybaczcie, że na AA mnie nie ma :-(





.oczywiście ja też mam własnej roboty a właściwie roboty M,to zdrówkoWitajcie
Czy przygarniecie mnie z lampką wina mamy roboty. M ogląda nic smiesznego, a mnie ten film tak nie rajcuje jak jego.
.

drapie się, jęczy, marudzi, nie chce jeść i spać... Smaruję ją jakimś białym czymś, co niby ma powodować mniejszy świąd ale to nic nie daje. Dziś w nocy w ogóle nie spałyśmy :-(
A jak Gaba ? Drapie się?Zastanawia mnie jak taki szkrab sobie radzi ze swędzeniem.Tak czytałam Twojego posta ,ze dopiero zajrzyłam co napisałas
edit. Witaj Ninko!!!
Witaj.Jeszcze pytasz???Witajcie
Czy przygarniecie mnie z lampką wina mamy roboty. M ogląda nic smiesznego, a mnie ten film tak nie rajcuje jak jego.