• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witajcie
Czy przygarniecie mnie z lampką wina mamy roboty. M ogląda nic smiesznego, a mnie ten film tak nie rajcuje jak jego.

Oj Aga dużo zdrowia życzę.
Mamstud trzymaj się cieplutko, musisz przetrwać.
 
dobry wieczór Majóweczki...

1. M wyjechał na tydzień.....
2. Moja mama przyjechała więc wieczorkami urządzamy sobie pogaduchy
3. Andrzej wychodzi z ospy i jest mega marudny
4. Gaba wczoraj wstała z ospą i jest baaardzo marudna...:-(
5. Boli mnie głowa i mam okropny katar
6. Od dziś znowu chodzę do pracy...

Wybaczcie, że na AA mnie nie ma :-(
A nie mówiłam:-D:-D:-D
A tak na poważnie to kurczę mamuśko masz przechlapane:-(.Dobrze,ze jest z tobą mama.Biedna Gaba nie wyobrazam sobie ospy u takiego malucha:no::no::no:.
Życzę żeby dziecki szybko wróciły do formy a ty na BB.
Buziaczki
 
:-D:-D:-D:-D
A jak Gaba ? Drapie się?Zastanawia mnie jak taki szkrab sobie radzi ze swędzeniem.Tak czytałam Twojego posta ,ze dopiero zajrzyłam co napisałas

edit. Witaj Ninko!!!
drapie się, jęczy, marudzi, nie chce jeść i spać... Smaruję ją jakimś białym czymś, co niby ma powodować mniejszy świąd ale to nic nie daje. Dziś w nocy w ogóle nie spałyśmy :-(
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry