• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witajcie dziewczyny:-)
Widze,że duzo nie ma do nadrabiania z jednej strony dobrze,ale z drugiej zastanawiam się co taka niska frekwencja ostatnio:tak:
aga km ponoć na początki przeziębienia najlepszy jest RumJan rum wypić,a Janem się nakryć;-)
Ja mam piffo w lodówce nie wiem czy otwierać:-p
Otwierac,otwierać:tak::tak::tak:
Tsarina aty gdzie???
O innych nie wspomnę:Ememesik?Marzena?Mamstud(na wezwanie AA zawsze była:eek:)?
 
Miałam napisac,ze u nas ze spaniem też Iipa.Zaczęło się od odzwyczajania od jedzenia nocnego. Kiedy Tomek budził się jesc o ja mu smoka w pyszczek. Niestety nie pomogło to w odzwyczajeniu od jedzenia aIe dodatkowo doszedł probIem smoczkowy. Tomek nie umie bez niego spać. Mam teraz dwa probIemy- jedzenie nocne i ten nieszczęsny smoczek.Zbieram siły do waIki aIe nie dzisiaj bo nie mam weny.
 
O innych nie wspomnę:Ememesik?Marzena?Mamstud(na wezwanie AA zawsze była:eek:)?
dobry wieczór Majóweczki...

1. M wyjechał na tydzień.....
2. Moja mama przyjechała więc wieczorkami urządzamy sobie pogaduchy
3. Andrzej wychodzi z ospy i jest mega marudny
4. Gaba wczoraj wstała z ospą i jest baaardzo marudna...:-(
5. Boli mnie głowa i mam okropny katar
6. Od dziś znowu chodzę do pracy...

Wybaczcie, że na AA mnie nie ma :-(
 
reklama
mamstud :-(:-(
na pewno tęsknisz za M:-(
miłego plotkowania;-)
pozdrowienia dla Andrzejka;-)
Wielki buziol dla Gaby ,nie oszczędziło jej:-(
Śle pozdrowienia w twoją stronę:tak:
praca:confused2:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry