reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Czesc dziewczyny
Chcialabym do was dolaczyc:) Dwie krechy testowane dzisiaj.
Wg kalkulatora porod wypada na 6 Maja:-D
Sama jestem z pod znaku Byka , maz tez byczek i wychodzi na to ze ktosik tez bedzie Byczkiem :-D

Gorace pozdrowionka
 
reklama
witaj Madzia_singh Gratulacje

co raz wiecej nas:-)

zielono_mi- napeno teraz bedzie wszystko dobrze

ja mam dopiero wizyte u lekarza 11 wrzesna wy juz bylyscie tego co widze:-)
Maja 33- ja rowniez mieszkam w Londynie do GP musze isc jutro , ale do gina ide dopiero 11 wrzesnia jak przylece do Polski.
 
witajcie serdecznie justuna _0 i majówka Gratuluje serdcznie:-)

justyna_0 - fajnie bede miala z kim dyskutowac na temat procedur tutaj troche sie roznia od polskich:tak:

pozdrawiam
 
WITAJCIE WSZYSTKIE MALINKI JA ROWNIERZ CHCĘ DO WAS DOŁĄCZYĆ:-)
WŁAŚNIE JESTEM W 2 TYGODNIU CIĄŻY:-D
CIESZĘ SIĘ NIESAMOWICIE!!!!!!!
GRATULUJE WAM WSZYSTKIM BUZIAKI:happy:
 
CZesc Mamuski

Zyta, Paula,Majowka - :-Dwitajcie.

Maja 33 - ja tez sie ciesze ze jestesmy tu razem, zawsze latwiej sobie doradzic, wzczegolnosci ze tu nie ma wizyt u ginka tylko opiekuje sie toba polozna i na USG czekasz miesiacami :-( Dlatego teraz w Polsce pojde na badania i na kontrole plus dzis ide zapisac sie na wizyte do GP. A jakie ty masz doswiadczenia z lekarzami tutaj?

A jak sie dzis czuja wszystkie mamusie? Macie juz jakies objawy? u mnie narazie piersi bola, i lekko mnie mdli teraz ale zaraz zjem sniadanko wiec mam nadzieje ze sie lepiej poczuje.

aha i jeszcze chcialam sie spytac czy zakladamy jakies watki poznajmy sie, badz liste majoweczek 2009 ;-)

Pozdrowionka ;-)
 
reklama
wiecie co jest dziwne
wedlug OM wyszlo ze jestem 6 tc i 1 dzien
wedlug USG wyszlo 5 tc
z TP wyszlo ze 5tc i 3 dni bo termin na 1 maj

A lekarz w piatek wyliczym ze 6tc bez 2 dni

zupelnie sie pogubilam
 
Do góry