reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

jeszcze nie wiem jaka jest tu opieka. ale po pierwszej wizycie jestem zawiedziona zrobiono mi tylko test ciazowy i odeslano z recepta na kwas foliowy do domu. tak naprawde to nie wiem co mam dalej robic. PROSZE O POMOC
 
reklama
czesc widze ze niedaleko do siebie mieszkamy ja ok 15mil od belfastu. siesze sie z toba zobaczysz bedzie dobrze. POZDRAWIAM
 
witam nowe majowe mamusie:tak: super, ze jest nas coraz wiecej:-)

jak Wam minal weekend dziewczynki?
My wczoraj podskoczylismy do Safari parku i wesolego miasteczka w jednym, lwy, tygrysy, slonie, zyrafy, karuzele, owieczki i kozy do glaskania i przytulania...Synus byl zachwycony, my z reszta tez:tak: obiecalismy sobie, ze w kazda pierwsza niedziele miesiaca bedziemy robic z nim jakis wiekszy wypad:tak::-) Juz sie na to ciesze:)

milego wieczorku Wam zycze kochane:tak:
 
Paula7 :) Ja tez jeszcze nie wiem jak wygladaa tu opieka. Ja dzis bylam wlasciwie dopiero zapisac sie do lekarza, bo jeszcze nigdy tutaj nie bylam, nawet u ogolnego. Mialam takie jakby spotkanie z pielegniarka, zmierzyla cisnienie i zwazyla i tyle. Powiedzialam jej, ze chyba jestem w ciazy,to kazala mi jutro zaniesc mocz do badania i zapisac sie do lekarza na wizyte i dopiero wtedy bede wiedziec co dalej.
 
Madzia - no faktycznie jakos cicho tutaj :) chyba musimy rozruszac te dziewczyny:-pCiesze sie ze badania twojego maluszka sa ok, ja narazie zyje ciagle w niepewnosci, dzisiaj probowalam sie zapisac do lekarza ale narazie to skomplikowane, wiec moze jutro.
Zalozylam watek poznajmy sie - dopisz sie :)
A tak wogole to dziewczyny ile sie staralyscie o dzidzie?

Justyna- gdyby to było możliwe to ja więcej bym pisała, ale mam 2,5 miesięcznego synka, więc czasu nie mam za dużo:) A co do Twojego pytania ile starałam się o dzidzie to ja się nie starałam. Nie chciałam tak szybko po porodzie brać antykoncepcji i powiedziałam: "co będzie" i takim to sposobem jestem w ciąży:) jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, bo mój Oliwierek będzie miał rodzeństwo, a i my wychowamy 2 za jednym zamachem:)
 
wsumie tak naprawde to zaczelismy myslec o dziecku 3 miesiace temu ale ze wzgledu na rozne okolicznosci (wyjazd Raja do innego miasta do pracy; widywalismy sie tylko w weekend) to wsumie tak porzadnie sie postaralismy przez sierpien.

wyszlismy z zalozenia "Co ma byc to bedzie"
 
to slonko w takim razie obydwie jestesmy w niezlej kropce.. ale jakos damy rade.. bedziemy na wzajem sie informowac.. ja poprosze jutro o wizyte u polskiego lekarza moze on mi cos podpowie na temat opieki ciezarnej na wyspie.. jesli cos sie dowiem to dam ci znac jak najszybciej i jakos sie uzupelnimy wiadomosciami.. POZDRAWIAM GORACO!!!!
powodzenia jutro.........
 
witaj Justynko ja mieszkam obok Belfastu niestety nie mam zielonego pojecia co mam robic dalej.. po pierwszej wizycie u lekarza zrobiono mi tylko test i nic poza tym... jak to ma wyglodac pozniej jakie badania powinnam miec zrobione??? pomoz POZDROWIONKA
 
reklama
Witam serdecznie nowe mamusie SPOKOJNEJ ciazy zycze:-)

dzis dopisala nam pogoda wiec wybralismy sie na dluga wycieczke po londynie z Marta :tak::-D, najbardziej podobaly jej sie konie i golebie hehe:-D

pozdrawiam
 
Do góry