reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witajcie Kochane Majówki.
Aż trudno uwierzyć, że już kolejne majowe dzieciaczki w drodze. Ten czas tak szybko leci, że czuję się, jakby to było wczoraj, gdy dowiedziałam się, że zostanę majową mamusią. Życzę Wam spokojnej ciąży i radości z każdego jej dnia! :-)
 
Dzień dobry wszystkim mamom!

Ja wczoraj i przedwczoraj czułam sie fatlnie. Było mi gorąco, serce walilo i nie moglam spac. Brzuch mi sie napial jak przy okresie. Niby nic mnie nie bolalo ale strasznie sie boje o dzidzie. Dzisiaj mi juz przeszlo. Do lekarza ide dopiero w przyszlym tygodniu. Boje sie bo niedawno mialam falstart.:confused:.

Co do listy jestem jak najbardziej za.
 
Justyna_0- mam ogromne doswiadcenie z lekarzami hahah bo mam juz coreczke i rodzilam ja w Londynie USG nie czeka sie miesiacami tylko jest wiadomo z gory kiedy sa jesli ciaza przebiega prawidlowo sa dwa w 12 tyg ciazy i okolo 22tyg ciazy to wszystko:-), nie jest tak zle tylko inaczej jak w pl takze kochana nie martw sie jak bedziesz miala jakies pytania to pytaj:-)

Madzia- skarbie z tymi terminami moze byc roznie rownie dobrze mozemy urodzic w polowie maja i tez bedzie dobrze:-)

ja mam delikatne mdlosci i zawroty glowy i straszmie delikatne sutki normalnie czuje je tak jak bym miala zaraz rodzic z martusia balam sie ze nie nie bede miala mleka bo do samego porodu nic nie czulam:-)

lece na spacerek papatki

ach co do innych watkow dziewczyny to nasze forum wiec robimy z nim co chcemy:-)
 
Niesmialo sie przylaczam... :)
Dopiero dzis sie dowiedzialam, bo rano zrobilam tescik. Z moich obliczen wynika, ze dzidzius urodzi sie wlasnie w maju. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i malenstwo bedzie zdrowe.
 
ja zaczlam sie straesic...
Robilam usg w zeszly piatek i baba ltora mi robila to powiedziala ze wszystko ok ze jest echo plodu natomiast jak sie okazalo pinda nie uwzglednila w wyniku i napisala FHR - nie widoczne...

Ja oczywiscie laik ide do lekarza a ten mowi "nie jest dobrze trzeba powtorzyc. nie ma echa"
Ja mowie "jak to?? ta co robila powiedziala ze jest"
On: "ale nie ma w wynikach napisane"

No swiat mi sie zawalil wpadlam w chisterie i placze dalej. Na 17:30 jade do prywatnej kliniki....

O boziu....Tak sie boje o maleństwo:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
wróciłam....

Głupia pipa zle zrobila. od 29 sierpnia do dzis pecherzyk powiekszyl sie o 4 mm. Wskoczyl z 10 na 14 mm i widzialam z doktorem pulsujaca kropeczke...Jutro skierowanko na wszystkie badania.... Lekarz powiedzial ze ciaza jest mlodsza przez nieregularne @. Wedlug OM 6tc i 2 dni ale wedlug dr. 5 tc i 2-3 dni
 
reklama
Madzia - no faktycznie jakos cicho tutaj :) chyba musimy rozruszac te dziewczyny:-pCiesze sie ze badania twojego maluszka sa ok, ja narazie zyje ciagle w niepewnosci, dzisiaj probowalam sie zapisac do lekarza ale narazie to skomplikowane, wiec moze jutro.
Zalozylam watek poznajmy sie - dopisz sie :)
A tak wogole to dziewczyny ile sie staralyscie o dzidzie?
 
Do góry