Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.


.jak za starych dobrych czasów.Dziekuję za gratkiDobry wieczór Majóweczki :-)
mamamatysia gratuluję córeczki! :-) Jak się czuje Filip? Niech mu ta wiotkość krtani już minie!!
My jutro wybieramy się tylko z Andrzejkiem na spływ kajakowy. Gdy był jedynakiem poświęcaliśmy mu mnóstwo czasu, teraz każdy dzień czy kilka godzin spędzonych tylko z nim jest świętem - dlatego tak się na ten spływ cieszymy :-) Później będzie ognisko, kiełbaski, pstrąg z grila, mniam :-)


.Co do wiotkości to jestem z leksza podłamana:-(.
Czyli warto pojechać.W sobota robię nalot na Trzy Stawy;-).no zapomniałam o zakupach...
kupiłam tylko dwie pary legginsów dla Młodej... kurcze sporo tam tego i jest w czym wybierać, ale ja już się troszkę obkupłam w letnie ciuszki, a tu lata jak nie było tak nie ma. No i potem znowu połowa z metkami zostanie. Postanowiłam podchodzić rozsądnie do sprawy zakupów!
Dziękuję.Zdjęciami się pochwale jak malutka troszkę się oswoi nie chce jej od razu dawać po ślepkach lampa błyskowąMmatysiu...gratulacje dla Tosi że trafiła do takiej świetnej rodziny,no i Wam gratuluje nowego członka rodziny,może jakieś foteczki maleństwa![]()

mi nie przeszłoRoxy,ja też tak szalałam przy pierwszym dziecku. Jak szogun będzie miała rodzeństwo to Ci przejdzie.


.Pewnie dlatego,ze nie mam córci to stroje moich facetów:-)Patrz wyżejKasiu,przy drugim dziecku korba ustępuje. Chociaż Mmatysia pisała,że u niej się pogłębiło.






Ja teżw zamian mam torcik smietankowo-truskawkowy

Nooooo,super byłoby się spotkaćMamstud jak byś o Katowice miała zahaczyćto daj znać!!! tylko ja też ten weekend 10-11.07 mam zajęty;-)



Ja też.Licytujecie się kto później urodził pierwsze dziecko?
To ja nie mogę rywalizować.... miałam 21 lat :-)
Super by było.Jak będziecie znały konkretny termin spotkania dajcie znać postaram się namówić Adasia na wyjazd:-)c
Mmatysia, a Ty?? umawiałyśmy się na wspólny wypad.... Może zrobimy wielki zlot, co?? ale by było zaj...biście (przepraszam, ale nie mogłam się opanowac)!!!!
Daj znać kiedy to się zorganizujemyKto wie może i ja przyjadę. Sławek często jezdzi do Krakowa lub Katowic to gdzieś mnie po trasie wyrzuci.![]()


a eMa zagoniłam do prasowania:-):-):-)
kasiu byłam - nie ma!!!
to się chłopak naraża....
ech.
a jak Filipek już coś lepiej ,antybiotyk zadziałał?Kupił żelazko z generatorem pary to niech prasujeto się chłopak naraża....
Matysia ty to masz dobrze z tym swoim M...zagoniłaś go do żelazka SUPERRRRRRR



Odkurzacz kupił ale jego wkład w prace kończy się z chwila włączenia robota on sam odkurzakupił odkurzacz niech odkurzaco jeszcze sobie ciekawego kupił?
![]()



Ja prasowałam od 3 do wyjcia do kosmetyczki a on od mojego przyjścia do teraz.Porządek musi być.kupi
A co to za godzina na prasowanie,mój musiał by się nieźle narazić aby o tej prasować![]()
Kupił żelazko z generatorem pary to niech prasuje![]()
kupił odkurzacz niech odkurzaco jeszcze sobie ciekawego kupił?
![]()