reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

witam wieczorowa pora :-) mialam 3dni wolnego ,maz ma 3tyg (zwolnienia lekarskiego) wiec pojechalismy do miasta obok na zakupki i zadowolona baba chodze :rofl2: kupilismy niuni kilka ciuszkow i sobie kupilam spodenki ,bluzeczke i okulary :-) Mala nie chciala isc spac :nerd:

Madzik - :szok::szok:

Agutku - moja tez ma ostatnio fazy patrzenia przez okno :tak:i komentuje idzie pan ,idzie pani ,dzien dobry, hello itd.:-D:-D
 
reklama
Witam:tak:
moja gorączkowała:-( o godzinie 2 miała 39 stopni teraz o 6 38,3:-( pokazuje na zęby czyli idą piątki na górze:-( dzwoniłam do doktora i jedziemy na dyżur o 10 nie ma wyjścia musimy jechać bo młoda od 20 dostała już 3 nurofeny 125mg i w sumie tyle można na dobę:-(
 
dzień dobry


śliczna jest :tak:

moja się pokładała myślałam że spiąca a tu 38 stopni :-( mam nadzieje że to tylko zęby nic gorszego:-( podałam czopek i śpi bidula:-(

bidulka, dużo zdrówka, niech szybko przechdzi
daj znać co lekarz powiedział

kurcze...odkamieniałam czajnik octem i nie wylałam tej wody:confused: zrrobiłam z niej Zosi mleko a nam herbatę i tak nam dziwnie smakowała:confused: żeby tylko Zosi nic nie było:confused:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Agutku L od dawna staje na moim łóżku i patrzy jak dzieci sie bawią na placu. Okna nie otworzy bo nie dosięgnie klamki. jeszcze...:laugh2:

tylko wiesz stawianie na łóżku nie jest niebezpieczne, nic jej się nie stanie i tak moja sobie stawała już też od jakiegoś czasu...ale mamy to łóżko z takich metalowych prętów i już ją kilka razy przyłapałam,że stoi na tym i balansuje :baffled:a teraz normalnie wlazła po tych poręczach na parapet, jakby zleciała :baffled:

takie sandalki kupilam adidas AKWAH 5 różowe rozm.23 (617135710) - Aukcje internetowe Allegro musze jeszcze kupic jakies do sukienki itp. takie bardziej wyjsciowe a nie sportowe i bedzie oka :-)

mamy takie same do latania nad wodę, na podwórko, na działkę
ostatnio miała na działce, całe upierdzieliła, 2 minuty pod ciepłą wodą z mydłem i czyściutkie, także są super i będę tak jej kupować co lato na szaleństwa, żeby tych skórkowych nie niszczyła w brudzie
 
hej,

a ja obudziłam sie z bólem gardła:crazy:,ciekawe, czy Piotrka te znie rozboli, bo wczoraj próbowałam kaszkę jego łyżeczką:-(, czego zazwyczaj nie robię, ale akurat wczoraj musiałam, kurcze:angry:
 
mamy takie same do latania nad wodę, na podwórko, na działkę
ostatnio miała na działce, całe upierdzieliła, 2 minuty pod ciepłą wodą z mydłem i czyściutkie, także są super i będę tak jej kupować co lato na szaleństwa, żeby tych skórkowych nie niszczyła w brudzie
moja tez ma takie na razie chodzi w nich po mieszkaniu:tak:

teraz młoda bryka u siebie zadowolona:tak: ale pewnie za jakieś 3 godziny znów dostanie temperatury i będzie leżała bez życia:-(
 
wróciliśmy od doktora i okazało się że ząbki:-( dziś kazał dawać nadal nurofen, ceblion multi a jak do jutra nie minie temperatura to mamy podać bactrim:-(
oj ta moja szkuda strasznie przechodzi ząbkowanie:baffled:
 
reklama
Do góry