reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
tak patrzę, że u nas w laboratorium nawet nie mają w ofercie ureoplasmy :no: a mycoplasma 65zł, zbankrutować można robiąc wszystkie badania :szok:
 
dobry wieczór

Ja się witam po kilkudniowej nieobecności bo miałam kilka wyjazdów terenowych i po świętach znowu to samo mnie czeka. Ale cieszę się, że jest piękna pogoda więc trochę złapie słońca i się dotlenię :tak:

Moja też 3 godziny do 14 spędza na dworze a później idzie grzecznie spać.
Z nianią wszystko w porządku, myślę, że się dogadałyśmy :tak:
Miłego wieczoru:tak:
 
Przypomniało mi się co jeszcze miałam napisać.
Kupiłam Madzi kilka dni temu buty w ccc Guffo i niestety już drugiego dnia się rozkleiły :no: a zdarły się też nieźle. Także rozglądam się już za drugą parą
 
Witam :tak:
dziś w pracy będą czekać na mnie dwie osoby:tak: do zapoznania się z gabinetem:tak: więc migusiem ich wszystkiego nauczę;-) oby tylko kumate były;-)
 
reklama
dzień dobry :tak:
Zmarzłam dzisiaj rano.. brrr Ale słońce już u nas wychodzi :tak:

Roksi mam nadzieję, że ci się szybko uda znaleźć zastępczynię :tak:

Jestem dzisiaj w pracy ale jutro mamy wolne (tzn kobietki) bo nasz szef uważa że mężczyźni to by tylko przeszkadzali w domu więc nam dał wolne a oni mają jutro pracować. A mi by się mój przypadał do pomocy .
 
Do góry