reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Witajcie:-)

ewelina oglądam Czas honoru:tak: najlepszy serial dla mnie:tak: tyle, że zawsze po nim źle śpię, przeżywam, stresuję się i układam w myślach pozytywne zakończenie:sorry:

Dziś byłam w pracy 8 h:szok: za to środę mam wolną i robimy powoli zakupy do Zosi pokoju:-) Kraków nasz;-)

miloku szacun za 50 elementów:-) ja pamiętam, że Tristan to od zawsze zdolniacha;-)

Jeszcze Wam powiem o przedszkolu...chciałabym bardzo mieć okienko do podglądania! ;-)
...Zosia przesiąknęła tym miejscem do szpiku kości:-D mówię do niej: posprzątaj pokój a ona: "Dzieciaki sprzątamy salę bo zaraz będzie śniadanie":-D
staje przy tablicy i mówi: "Plosię dzieci powiedzcie mi co jest na oblazku" no i musimy odpowiadać:-D
cały czas podsuwa nam książki i przepytuje co widzimy, o czym bajka:-D
piosenek to już masę zna...chodzi lisek..baloniku mój malutki...stary niedżwiedź....boogi whoogi i wiele innych, najlepsze są z religii "Maryja ja ja ja" - wpada w ucho, Taki duży taki mały.
Przedszkolak na całego - dumna jestem:-)
 
Heloo mamuśki
wiedziałąm że jak pujde do pracy to będe podczytywać was a czasu zbraknei na pisanie bo zwykle cos ktos odciąga nagle od kompa

Roksi życze spokoju i oby znajomi oraz sąsiedzi dali na hamulce i odczepili sie urodzisz jak będzie czas i nie zawsze 2 szybciej może jedynei poród łatwiejszy czego Bardzo życzęęęęęęęęęę

madzim jak będziesz w Krakowie daj znac i wpadaj na kawę :)))
i super przedszkolaka masz w domu moje tez mają te opowieści piosenki oraz ten tekst ze sprzataniem Maks się zrobił taki sprzatającyyyyyyyyyyy

miloku wow spryciarz u nas mniejsze elementy ale siostrze duże pomagaaaaaa sam ma te większego formatu by na razie szkolić się powoli

soppana u nas wsio widaćccccccc przez drzwi bo jest korytarz ale mój to leciii i pomachać nieraz nie zdązy jak leci na 2 salę
 
hej:-)

Blu, daj znac jak odbierzecie wyniki, na pewno to tylko formalność:tak:, bo wszystko jest ok;-)
fajnie tak odpocząć od tesciowej:rofl2:
a u ciebie juz połowa ciąży:szok:, jak ten czas leci:eek:

mnie teraz normalnie dwa razy szybciej:-(, mimo że staramsie wszystko poukładać, to jednak jestem troszkę zagubiona:eek:

no i Piotrek cały czas się smarczy:-(, ale na szczęście nic się nie rozwija poważniejszego:happy:
 
moja znów do niedawna chciała wszystko robić z nami:confused2: a od kilku tygodni sama bawi się, rysuje, ogląda książeczki:tak: ale najlepszy do zabawy jest tatuś:crazy::crazy: przy mnie sama się bawi:sorry:
 
A jak dziewczyny u Was wygląda zabawa np takie rysowanie albo naklejanie?

Wojtek niestety po chwili się nudzi i chce robić coś innego. Nie jestem go niestety w stanie na dłużej czymś zająć. Albo chce robić wszystko po swojemu. Układanie puzzli to u nas polega na tym, że Wojtek podaje mi puzzle a ja je mam dawać we właściwe miejsca. Sam raczej sobie nie radzi. Naklejanie naklejek do książeczki polega na tym, że Wojtek porywa kartke z naklejkami i je po kolei odrywa i chce naklejać gdziekolwiek. Muszę go nieźle zagadywać, żeby naklejał tam gdzie trzeba.

A jak się chłopaki bawią same to po 2 minutach jest awantura bo Michał oczywiście gna do zabawki, którą akurat zajmuje się Wojtek. Po krótkiej szarpaninie następuje wymiana ciosów i ryk stereo. Skrzydełka opadają normalnie.:szok:
 
reklama
kaskada mój robi dokładnie tak samo, tak samo chce naklejać itp, a układanie puzli własnie tak wygląda... makabra... jedyne na czym dłużej się skupi to bazgranie po kartkach, oglądanie tv, ogólnie wszystko to, co robi sam, po swojemu
 
Do góry