reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Magda, w czwartek będą materiały i rusza produkcja;-):-) listem poleconym na pewno dojdą na czas.
A ja już szukam inspiracji na walentynki:cool:
Roksi, moja po bebilonie ma kupę jak w zegarku:-D niby niektórzy mówią, że jak są dzieci karmione sztucznie to mogą mieć zaparcia, ale nie ma reguły na wszystko. Ja od stycznia wprowadzam na stałe jedno karmienie mlekiem sztucznym i jakieś jabłuszko - muszę się przygotować do powrotu do pracy:-:)-(
 
reklama
hej:tak:
dziś idę z Mają na szczepienie:tak: tylko że rano Natalka obudziła się z wielkim katarzyskiem:-( oby tylko to był katar:tak: i oby Pszczółka nie podłapała:-(

Soppana ja widziałam takie aniołki jak wasze (te stojące) w empiku po 30zł:szok: ale jakoś wykonania była kiepska a u was super:tak:
 
Roksi, widziałam te anioły w empiku, one są z ChRL;-) i jakaś mała chineczka dzierga je za miseczkę ryżu:eek:
zdrówka dla Natalki, oby Maja nie złapała, jak Ignaś miał katar to pilnowałam tylko żeby nie całował i nie kichał, no i często myłam mu ręce, na szczęście to był tylko katar:tak:
Dziś bylismy w przychodni bo Ignaś wczoraj marudził że go siusiak boli, miał takie lekko zaczerwienione, wykapałam go w wodzie z dodatkiem rumianku a tu pan doktor bez oglądania kazał przemywać... rumiankiem:confused2: i koniecznie tatuś ma to robić, bo tatuś wie:szok: dziwny ten lekarz, ale on tylko na zastępstwo, bo jedna lekarka się rozchorowała, wychodzi na to że jak mu parę dni nie przejdzie muszę iść jeszcze raz:eek:
 
soppana ja kilka razy u małego zauważyłam na końcówce siusiaka takie jakby zagięcie i taka jakby kuleczka mu się w tym miejscu robiła, ale po wysiusianiu mu to przechodziło....
 
połozyłam Piotrka spać ze strachem:szok::-(, wczoraj jak go kładłam było tez wszystko ok, ale ok północy dostał takiej gorączki że się o niego bałam, robiłam mu okłady i pilnowałam do drugiej, a potem nagle spadła temperatura,
teraz zastanawiam się jak dzisiaj będzie:confused2:

poza tym mały zdrowy jak ryba, bo garło, oskrzela czyste, zero kataru, kaszlu:eek:, lekarz twierdzi, że organizm dobrze bronił się przed moją infekcją, a ta gorączka, to taka chwilowa słabość organizmu:confused2:

Soppana, my mielismy przeboje z siusiakiem, bo chyba było zapalenie, dostawał bactrim, a najlepiej słuzyły mu ciepłe kąpiele i dokładne mycie siusiaczka w namydlonej wodzie:tak:

Blu trzymaj się i nie choruj;-)

Roksi, jak twoje dziewczyny:confused2:
 
witam porannie:)
ewelina i jak nocka minęła?

A w ogóle to mam pytanie.. JAką temperaturę macie w pokoju dzieci i jak śpią ubrane?

U nas jest raczej chłodno, niby termometr wskazuje w okolicach 19/20 stopni ale mam wrażenie ,że jest zimniej ( bo samej mi zimno jak zasnę czasem u chłopaków) . Wojtek ma na sobie piżamę z długimi rękawami .. ale się ciągle w nocy odrywa i w efekcie większośc nocy śpi nieprzykryty. Śpiworka nie da sobie założyć.. No i oczywiście mam schizy , że zaraz będzie chory .. Jak to u Was jest?

soppana, magda: ta kuleczka to może mastka była co? To jest taka naturalna wydzielina, która sama schodzi. Lekarka to u Wojtka ostatnio odkryła. Zresztą afera była o to badanie straszna bo Wojtek nie da sobie siusiaka dotknąć, ledwo udaje się umyć.. ale nic dokładnie a o odciąganiu skórki to wogole możemy zapomnieć.

blu zdrówka życzę!
roksi zdrówka dla Natalki, oby to nic poważnego nie było!
 
reklama
Kaskada, mój śpi w piżamie z długim rękawem, też się odkrywa, ale jak go w nocy nakryje (ok 1-2), to potem już śpi do rana nakryty, myślę, że ma to związek z fazami snu:tak: a temperatura u nas jest raczej niska: 20 st w dzień i ok 18 w nocy, bo wyłączam ogrzewanie i jak temp spada to sie samo włączy, ale my do takich temperatur przyzwyczajeni:tak: :-)
Ewelina, u nas też były takie gorączki bez niczego i po podaniu czopka mijało:confused2: oby u Piotrusia też tak było:tak:
Z siusiakiem już lepiej, faktycznie miał taką białą wydzielinę, w kąpieli dobrze umyłam rumiankiem i zamiast płynu do kąpieli użyłam Miśki mydełka oillan, super jest, bo natłuszcza a ja tam wole mydłem umyć niż dodawać płyny:sorry: kosztuje 8 zł i starcza mi na 2 mce codziennych kąpieli:tak:
 
Do góry