reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

hej

my prawie spakowani:-), jutro po pracy zmykamy do babci;-)

chciałabym już teraz życzyć Wam

SPOKOJNYCH, RODZINNYCH, PEŁNYCH RADOŚCI ŚWIĄT:tak::-):tak::-)
A DLA NASZYCH NAJUKOCHAŃSZYCH BOGATEGO GWIAZDORA:tak::tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny:)

Przede wszystkim życzę Wesołych i Spokojnych Świąt wszystkim!!.

Karol trzeci dzień z rzędu nie śpi w dzień. Pod wieczór jest nieznośny. I wcale nie pada o 19 :no:. Wczoraj o 21 dopiero udało się go zapędzić do łóżka, ale przynajmniej zasnął szybko.

U nas to samo. Wojtek co prawda już miewał okresy niespania wcześniej ale podejrzewam, że teraz to już na zawsze. Zasnąć nie chce jak jest jego pora, potem około 17/ 18 ma zniżkę i jak jedziemy samochodem to potrafi zasnąc w ciągu dwoch minut. A potem jest jazda ,żeby go obudzić.
Jak się tak zdarzy natomiast , że zaśnie to potem jest szalnstwo do 23.
 
Mnie się na szczęście udało zapisać telefonicznie - na 13 stycznia. Ale mi babka powiedziała, żebym się nastawiła że spędzę tam pół dnia :szok:

wow czyli co prowiant i picie trza brać i można wysiadywać


eee tam Blu poświecisz brzuchem i będzie szybciej;-) no chyba że trafisz na same ciężarne:confused2:

a propos zlanego łóżka to właśnie moja wstała z drzemki:confused2: a nie miałam w planach prania jej pościeli bo niedawno kupiłam nową:confused2:

uuuuuuu wspólczuje

No właśnie tam same ciężarne przychodzą, bo to taka specjalna poradnia :eek:

Karol trzeci dzień z rzędu nie śpi w dzień. Pod wieczór jest nieznośny. I wcale nie pada o 19 :no:. Wczoraj o 21 dopiero udało się go zapędzić do łóżka, ale przynajmniej zasnął szybko.

mój w ogóle w domu nie śpi w dzień tylko w żłobku chodzi spać
staram sie je gonić po 20 do wyrka gorzej jak idę do pracy mąz pozwala im na więcej siedzenia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Hejka dziewczyny :-) ostatnio malo pisze taki zapiernicz mam :eek:

odnosnie swojej wagi to ja sie nie wypowiadam :no: wrrr :zawstydzona/y:

Agatulka - a Tobie gratuluje zgubienia kiloskow :tak: mususz byc bardzo szczuplutka :tak:moze wstawisz jakies zdjecie bo Ciebie nie kojarze chyba sie jeszcze nam nie ujawnilas ;-)

moja tez w dzien nie spi :no: i z zasypianiem wieczornym tez nieraz problemy :eek:

ujawnię sie spokojnie heheh tylko dzieci pokazuje po świętach czy Sylwku pokażę sie heheh





cześć kobietki ;-)

hej
 
witam sie zza pierogów;-):-)
wszystkim Wam życzę radosnych, spokojnych świąt, pyszności na stole i mnóstwa prezentów pod choinką:tak:
 

Załączniki

  • chojna.jpg
    chojna.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 15
reklama
Witam świątecznie:tak:

roksi kupiliśy fotelik rammati bo był znacznie tańszy:zawstydzona/y:
a Zosia też zsikała się ostatnio do naszego łóżka, w nocy, na moją koszulę nocną:confused2:
Super, że kupki Mai? Maii? się unormowały:tak:

Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom.
 
Do góry