reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Super, że kupki Mai? Maii?
Madzikm Mai:-)



Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom
.

edit tak długo wybierałam życzenia aż w końcu wybrałam a tu Madzikm wkleiła takie same:-D:-D:-D
 
reklama
____________ __>_<_
_____________Ѽ.\/ Ѽ
___________;->( ɕѼ Ҩ .
___________@.♥ '(█) ♥ *$
________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥*
_______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█)
____________>o*oѼ @.<
_________o`-.♥.-@""-Q '♥~@'
______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.)
____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ
__________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ
_______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '*
___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o
__.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`)
_________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@
____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥
___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'.
_(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█)
_____________▓▓▓▓▓______

Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo radości, prezentów, smacznych potraw wigilijnych, miłych chwil z ukochanymi Ci osobami, oraz udanego , hucznego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku 2010,
 
Z okazji Bożego Narodzenia, składam Wam serdeczne życzenia. Niech Wam święta miłe będą, dźwiękiem śpiewu i kolędą. Z Wigilią tuz po zmroku i w radosnym Nowym Roku.
 
Dobry wieczór :)

Ja też sie wyłaniam zza pierogów, pieników, choinki i innych takich...
 

Załączniki

  • BN2009_A.jpg
    BN2009_A.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 13
Witam się wigilijnie i życzę wam wszystkim wesołych Świąt!

Moje dziecko znów nie spało w dzień, a teraz uprawia kombinatorstwo wieczorne. Aktualnie zażyczył sobie żeby babcia go usypiała. Ciekawe kiedy mnie zawoła ;-)

A poza tym, to odebrałam dzisiaj wynik badania moczu i oczywiście wszystko jest w normie ;-). A już prawie miałam objawy zapalenia dróg moczowych :-D
 
Witam świątecznie:)
Jak tam wątroby i żołądki? Żyją? U mnie ledwo ledwo.. obżarstwo niestety straszne było...:(

blu No to Karol chyba w okres niespania w dzień już powoli wchodzi. Wojtka z kolei pierwszy raz od tygodnia położyliśmy wczoraj w dzień, spał półtorej godziny, potem Wigilia i szaleństwo z kuzynkami do 21.30.Myślałam, że się tym zmęczy ale gdzie tam.. przewalał się na łóżku do 23 a teraz już hasa tacie po głowie. A ja bym tak jeszcze pospała...

A jakie plany macie na kolejne dni Świąt?
 
hej, kobietki...
ja właśnie niedawno wróciłam od rodzinki, byliśmy tam od obiadku, przez słodkie i kolację...
mały zjadł trochę, pobawił sie z kuzynką swoją, poszalał z nią, trochę miałam spokoju :-D
obżarstwo okropne w te święta.... tylko śniegu brak i mroziku :-D za to deszczu pod dostatkiem i temperatury 15stopniowej :-D
 
reklama
hej
my wczoraj u teściowej a wieczorkiem przyjechali znajomi:tak: dziś późnym popołudniem jedziemy na 18-tke mojej siostry;-) wczoraj było u nas 13 stopni:szok: pogoda wielkanocna:szok: pospacerowaliśmy ponad 2 godziny:tak:

edit.
Madzikm Wszystkiego Najlepszego Sto Lat, Sto Lat...
 
Ostatnia edycja:
Do góry