reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

magda: no własnie, zdrowia życze na wszelki wypadek.

Ale mi się nie chce rano wstawać,, bue... o której wstajecie dziewczyny?? Ja ok 6.00.. musze mieć dla siebie zawsze chociaż 20 minut na kawe i internet zanim mi się dzień zacznie.. bo inaczej nieszczęśliwa jestem strasznie.

blu no mo chłopak zapędy dyrektorskie:)))

roksi szczęściara... ja to sobie pierwszy raz pospałam jak Michał miał gdzieś z 8/10 miesięcy.

agatulka a matko, biedaczko... to się nacierpiałaś.. współczuję.. ból zęba gorszy od bólów porodowych moim zdaniem
 
reklama
cześć...
był trochę przeziębiony, ale pani dr na wszelki wypadek dała nam eurespal i inne syropki przeciw kaszlowi i gorączce....ale jest już coraz lepiej, przedwczoraj byliśmy na spacerze, wczoraj -nie, bo było wietrznie....
 
hej, nudzi mi się a jednocześnie nic nie chce, jak się jest samemu to nawet nie ma po kim sprzątać:-(
próbowałam Miśce dać soczek jabłkowy, ale efekt był taki: łyk- pluj, łyk - pluj i potem musiałam ją przebierać. Niestety ona jest z tych cycolubnych:-D
 
hej, nudzi mi się a jednocześnie nic nie chce, jak się jest samemu to nawet nie ma po kim sprzątać:-(
próbowałam Miśce dać soczek jabłkowy, ale efekt był taki: łyk- pluj, łyk - pluj i potem musiałam ją przebierać. Niestety ona jest z tych cycolubnych:-D
:-D:-D:-D

az mi sie przypomnialo jak dalam Malej pierwszy raz banana to sie tak kwasila jakby cytrynke dostala :-D
 
hej:-)
ja dziś z Pszczółką byłam na szczepieniu:tak: N wręczyła babci koszyczek z kwiatkami i tak się zawstydziła że zapomniała co miała powiedzieć:-D niedługo idzie do drugiej babci może tym razem się uda;-)
 
a mój Ignaś dziś świętuje z prababcią u niej, m upiekł rogaliki topione, instrukcje musiałam udzielać mu przez tel:-):tak:
roksi, jak tam Pszczółka przybrała? bo ja mam dawać zupkę z glutenem i próbować owocki, soczki, ale najpierw zupkę:tak: kaszkę nie za bardzo, bo Michaszka i tak dość dobrze wygląda:-D
 
Ostatnia edycja:
hej

magda myślisz że to po syropkach takie kłopoty?

Piotrek robił laurki dla babć:tak:, dzisiaj M zawiózł jedną do szpitala, bo teściowa jest na badaniach, a drugą wręczymy, jak pojedziemy na weekend;-), ja muszę też swoją babcię odwiedzić:tak:

kaskada, ja tez wstaję o 6-tej;-), bo na 7 do pracy, a że mam blisko, to nie tracę czasu na dojazd:-)
 
roksi, jak tam Pszczółka przybrała? bo ja mam dawać zupkę z glutenem i próbować owocki, soczki, ale najpierw zupkę:tak: kaszkę nie za bardzo, bo Michaszka i tak dość dobrze wygląda:-D
Soppana Maja przybrała prawie 900g przez 4 tygodnie:tak: waży teraz 5660g:tak: porównywałam z Natalką to starsza mając 3 miesiące miała 6000g:tak: Maja od 2 tygodni jest tylko na butelce:tak: już niedługo mogę doczekać się pierwszych zupek, kaszek i soczków:tak:
 
reklama
Do góry