reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Nastolatków - pogaduchy

witam

wisienka - muszę powiedzieć ze świetnie to wszystko obmyśliliście - zycze oby cały plan zakończył się sukcesem---niestety młodzież w tym wieku mało zdaje sobie sprawe z roli wykształcenia;-)

beatka - to ci będzie przekrój młodzieży --- oby w porządku ona była - bo to co się dzieje już na poziomie gimnazjalnym w polskich szkołach przyprawia o dreszczyk:baffled:

wampi - moja młoda też chomikowała kanapki - w plecaku ---kiedyś wyciągnełam wf z kieszonki a pod spodem:baffled:...masa...... czasami jeszcze jakiś owoc się zaplątal---- wtedy przestałąm szykować--brałą batona---ale to było w SP---- teraz w gimn - gdy w szkole siedzi do 16 daje kanapke najczęsciej z nutelą - bo to jeszcze zje:-D

widziałąm tutaj jeszcze mame ze szczecina ---chyba wioletka - witaj - ja również sz-n;-)

u nas z nauką nie jest zle - chociaż ja bym czasami chciałą więcej - ale nie to jest najważniejsze

pozdrawiam reszte mamuś;-)
 
reklama
Witam dziewczyny. Ja dziś fatalnie się czuję, wróciły cholerne mdłości a tu Mila w domu, obiad do zrobienia i trzeba młodemu poświęcic popołudnie. Powiem wam, ze sporo mnie to wysiłku kosztuje i naprawde muszę byc stanowcza nie tylko w stosunku do niego ale i do siebie:baffled:
hana dzięki, mam nadzieje, ze się uda, ze będą jakies pozytywne skutki.

Dziewczyny plis zróbcie napisy czy suwaki ile mają lat wasze nastolatki bo nic nie pamietam
 
Czesc dziewczyny
oby do przodu I byc stanowczym a dobrze bedzie :-D
BoomBoom czas szybko leci - wczoraj niemowlak dzis nastolatek :-D
Wisienka bylam na Twoim blogu- mlodziutko wygladasz ,
odpoczywaj I dbaj o siebie.
hana31 u mnie kanapki z nutelka ale na sniadanie w domu do Szkoly mlody wola Ze chce kanapke z szynka, salata I pomodor. Do tego bierze jogurt, owoc, batonik I sok :-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
U nas dalszy ciag planu naprawczego z krótkim 5 minutowym buntem wczora. Na razie dajemy radę
boomboom witaj , a jakie twoje sa dzieciaki?
Beata dzieki, mam prawie 37 lat więc ciesze się jak mi ktoś mówi, ze młodo. Przynajmniej jeszcze:-D Masz rację stanowczośc na 1 miejscu.
 
Czesc

Wisienka wygladasz bardzoooo mlodo :tak:
maciezynstwo Ci Sluzy :-D

Moj syn wczoraj przeszedl Ze Szkoly I powiedzial Ze dzieci byly niezadowolone bo wychowawczyni zadala im cos z angielskiego, matematyki I przyrody. Dla nich bylo to juz przegoecie Ze strony Pani :-D
ale syn powiedzial Im Ze w Pl od 1 klasy dzieci maja zadawane prace domowe kazdego dnia, wiec spojrzaly sie ale po chwili zglaszali protest na 3 zadania :-D
syn przeszedl I zrobil prace domowa w 1,5 h :tak:
dzis odda prace I ma czas wolny- w nagrode bedzie mogl nabic kilka poziomow :-D:-D
 
hej babeczki
beatka - to jednak takie polskie doświadczenie w naszej szkole też dobre- dziecko docenia i wie że moze byc gorzej:-D a nagroda zapewne będzie doceniona
wisienka - a no widzisz to my ten sam rocznik.... dobry rocznik:-D haha i rzeczywiście - wyglądasz równie młodo jak ja:-D:-D
boomboom - witaj - w jakim wieku masz nastolatki?

dziewczynki - tak poczytałam o tych waszych zasadach i ograniczeniach------ dla córy takowych nie miałam:sorry2: no i ostatnio jej wypaliłam ze ma limit na lapa - godzine dziennie-----było zdziwienie:szok: nie mam generalnie z nią problemów - lekcje odrabia - uczy się - a internet to takie okno na świat--mysłałam ze pomysli ze zartuję --- ale ona się posłuchała--- no i więcej z nami przebywa - to zejdzie - pogada---rozmawiamy dużo:tak:---nie wiem czy dalej się stosuje - w zasadzie to weekend... nic zobacze w przyszłym tygodniu
 
Mój się pochorował jeszcze przed feriami przywlókł grype no i wszyscy się pozarażali:no:Przez ferie przeleżał potem dostał zapalenia oskrzeli i siedział jeszcze tydzien w domu na antybiotyku w poniedziałek juz pójdzie do szkoły tylko jak on to wszystko nadrobi:szok: do tego mają jeszcze spotkania w kościele bo w kwietniu bierzmowanie.Piszecie o odchudzaniu mj swego czasu byl niejadkiem zawsze był najmniejszy i najchudszy z klasy i nadal tak jest waży zaledwie 44 kg i ma 165 cm ale je już lepiej powiedziałabym że nawet dużo a waga nadal stoi:no:
 
reklama
ANEK M moj do niejadkow sie nie zalicza :-DOn bardzo lubi jesc :-D
przy wzroscie 156 cm wazy 48 kg :-D
gorzej z mlodszym, jak mu nie dam to moze fruwac caly dzien bez jedzenia :-D:-D
Moj w listopadzie byl strasznie chory 39c goraczki I Kaszel- niestety musial isc do Szkoly ale po 20 min dzwonili zeby go odebrac I Dali mu zwolnienie na 4 dni- tez sie skonczylo na antybiotyku :baffled:
 
Do góry