reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ale ze mnie gapa ! Zapomnialam wam napisac ze dzis przed zasnieciem mojej corki zrobilo mi sie bardzo milo! Musialam na chwilke wyjsc do sasiadki i jak wrocilam to moje dziecko bardzo sie ucieszylo na moj widok (jakby mnie godzinami nie widziala) wzielam ja na rece to sie do mnie bardzo mocno przytulila za szyje i dala pieknego dlugiego buziaczka :D To byl naj slodszy buziak jaki dotad mi dala :D
Uciekam juz bo ide sie po przytulac do mojego misiaczka ::) ;D ;D ;D
DOBRANOC
 
reklama
dzień doberek :)

Iwonka graulacje!!!
Brenda a jaki fotelik kupiłaś ? nas tez czeka teraz zakup, tzn. niedlugo;

a ja po sniadanku, maly obudzil sie mokry o 6 i wstawac!!!

ide po kawusię, może juz ktos nie spi?
 
Dzien dobry!!!
Dzis wstalam w dobrym humorze  :) W nocy bylo tylko jedno karmienie piersia a drugim razem jak sie obudzila dalam jej butle z piciem.Jak sie na;pila to poszla spac  ;D a dzis rano wstalismy o 6:30 i cyca nie bylo bo nawet nie chciala   
jupi7.gif

                                                                                                                                                        Zjedlismy sniadanko i teraz sobie brykamy po podlodze i nie dlugo jedziemy do tatusia do pracy.Na niebie chmury,  :( :( :( nie wiem z czego ma byc ta temperatura co na dzis zapowiadali i jeszcze do tego widze ze jest wiatrzysko  :mad:  Zyczymy milego dzionka !!!
 
Witamy my również, Majka dzisiaj w nocy spadła mi z łóżka, ale na szczęście nic się jej nie stało, bardziej się wystraszyła niż potłukła, będę musiała kłaść ją z drugiej strony. Nawet nie sądziłam że ona w nocy tak się wierci. I spała dziś do 8, chyba przez tą deszczową pogodę. Teraz się szykuję i muszę jechać do skarbówki, trzeba załatwić rodzinne bo mi się kończy. Słyszałyście może o tym że od września mają podnieść rodzinne tylko nie wiem o ile (o 1zł?) ;D
 
Powiedzcie mi jak mam teraz zmniejszyc litery i wogole wyglad forum bo mi corka cos pukala po klawiaturze i wszystkie litery mam strasznie wielkie,wszystko jest powiekszone  ::)
 
dobry dobry
witajcie ja tylko sie przywitac bo mam mega zajec na dzis bo siostra chszciny w sobote ma i oczywiscie moje pomocne dlonie maja duuuuzo pracy


anaconda no ja wczoraj poskladalam papierzyska i jest podwyzszone rodzinne na 62 zlna pierwsze i drugie dziecko a na 3 niewiem ile
 
To mnie JUSTUS pocieszyłaś, 62zł to już coś, zawsze to powyżej 50  ;D
IWONKA2006 mi też tak kiedyś Majka zrobiła, na samej górze wejdź w widok i tam w rozmiar tekstu i ustaw na średni  ;D
 
Witajcie!
U nas slonko i zapowiada sie niezly upal.
Witam nowe i stare mamuski.!

Nam Jula spadla z lozka dwa razy wiec zamienilismy lozko bo bylo to bardzo niebezpieczne..brrr..az ciarki mam jak sobie to przypominam.

u nas JUla siedziala juz pod koniec 5 miesiaca a teraz to zasuwa po calym domu ale sama chodzic jeszcze nie chce..fakt puszcza sie ale to chyba z niewiedzy czymto pachnie..tzn szybkim bec.
Wlasnie zjadla caly plasterek szynki i strasznie jej zasmakowalo.

Noc mielismy fatalna z pobutka od 2 prawie do 5.Na przemian smiech i placz..moze to zeby..hmm?Troche pokasluje z rana przedewszystkim a wczoraj wieczorem jakas chrypka sie przypaletala...miejmy nadzieje ze to przejdzie...

Milego dnia kobitki i gratulujemy zebolka i zazdroscimy samozasypiania waszych dzidzi..U nas nadal cycoch w nocy prawei non stop a w ciagu dnia tylko na chwilke zeby pocycolic i zasnac bo bez tego to wycie by bylo...kurcze co robic...z jednej strony chcialabym przestac karmic a zdrugiej tojest najmilsze co moze byc..ta wiez...tyle tylko ze jestem no stop uwiazana i czasami mam dosyc///
 
reklama
Hej,
ja tylko na chwilkę, bo siedzę na walizkach. U nas w nocy standard - dwie pobudki.
Nam kiedyś Karolinka spadła z łóżka, jak była mała :(. Brrr, strasznie się przestraszyliśmy, ale nic się nie stało. Teraz też jej się zdaża i jak czasem w nocy do niej wejdę i widzę w jakiej pozycji śpi, to wcale się nie dziwię ;D. Ale to są niegroźne upadki.
To odmeldowuję się, może jeszcze wieczorkiem wpadnę, jak nie to wracam w przyszłą sobotę.
Pa, pa, życzcie nam dużo słonka ;) :laugh:
 
Do góry