reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

zuzia1 pisze:
Pa, pa, życzcie nam dużo słonka ;) :laugh:

Życzymy, życzymy. My już też wróciłyśmy ze skarbówki, złożyłyśmy podanie i dopiero za tydzień wielmożne panie dadzą nam zeznania podatkowe, ale to głupota to załatwianie spraw urzędowych. Panie tam robią nam ogromną łaskę że w ogóle chcą z nami rozmawiać, nienawidzę tego
 
reklama
Iwonka 2006 wszystkie zmiany w tekscie możesz wprowadzać jak go piszesz tak jak naprzykład pogrubienie nickówJek bedziesz pisała to masz na gorze np. zmień kolor i tekst wstawiasz pomiędzy dwa nawiaski z komedą tak jak w pogrubieniu

Brenda a no długo,na wakacjach byliśmy ..a teraz powrot do szarej rzeczywistości .. ale też z plusami.. znowu moge klikać na bb ;D

Co do spadania z łózka to Noe jest ostatnio w tym mistrzem już go nie zostawiam nawet na sekunde , bo w te wakacje nawet jak zastawiłam całe łóżko żeby sie nie zturlał to i tak nad ranem znalazł dziure przez która mi spadł...w miare czasu jak bable do rosna trzeba mieć oczy do okoła głowy ::)
 
A ja dopiero teraz sie doczlapalam do kompa  ;)
Bylam dzis sprawdzic jak tam idzie remoncik w przyszlym domciu ;D Moje dziecie calusienki dzien bez cyca i nawet wieczorkiem tez nic choc jeszcze nie spi bo dopiero wyszli goscie a ona nadal bryka  ;)
Co do spadania z lozka to ten temat przerabialismy juz 3 razy i na szczescie za kazdym razem obylo sie bez kolizji  ::)
anakonda dzieki za pomoc bo bym czytala takie WIELKIE LITERY zupelnie jak moja babcia  ;)
hiacynta bukiet Witam
Mija Dziekuje za pomoc ale nie o to mi chodzilo  ;)
Urzedow tez nie cierpie  :mad:  tak jak za pewne wszyscy  ;D
Ach i znow bym zapomnialabym sie pochwalic swoim dzieckiem  ::)
Ona jednak raczkuje !!!Dzis caly dzien smigala na kolanach!
A myslalam ze juz jednak ominela ten etap  :)
 
reklama
Znow mi coreczka moja kochana cos przestawila bo tetraz jak sie patrze na monitor to, to co mialam na samym dole ekranu czyli ten niebieski pasek z ikonami to teraz mam go od gory do dolu po prawej stronie ::) A ze ja za bardzo nie wiem o co biega, wiec znow wolam o pomoc :-[
I wlasnie gdy ja pisze teraz do was to moje dziecko w tym czasie polozylo sie znow samo i zasnelo w lozeczku ;D Kolejny sukces dla mnie ;D
Ale marudze! Wiem......
 
Do góry