reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

cześć kobietki!!!
witam sie i ja w słoneczny dzien.
na dworze super pogoda wiec spacerek musiał być musowo,teraz dzieci mi spią,m pojechał po krystiana do szkoły a ja jestem w trakcie gotowania obiadu:tak:
cos tu ostatnio straszne pustki są:confused::sorry2:
laski gdzie wy jesteście?????


beatka-no kubuś widze ze potrafi bałagan niezły zrobić;-)

iwicik-oby lence szybko przeszło:tak:

dowokla-teraz u was są ferie?????


malinka-bólu głowy współczuje:-(
 
reklama
Witam kobietki a tu nadal pustki no ja nie wiem co wy robicie:-D
Myślałam że dziś z Bartkiem wyjdziemy sobie na spacer a tu zimno ponuro aż mi się nic nie chce tylko spać!
Na jutro jesteśmy umówieni do lekarza na szczepienie tylko kijowo przyjmuje nasza pani doktor bo między 12-13 dzieci zdrowe a akurat wtedy Bartek je obiad i lulu.Ale cóż trzeba ić to jakoś sie przesunie drzemke.
Ja dziś rano no lumpeksika skoczylam ale nic fajnego nie mieli tylko 2 koszulki Bartkowi kupiłam bo wyrasta mi z wszystkiego.A numeracje ubranek to wielka zagadka bo Bartek nosi już 80-86 ciuszki a czasem sie zdarza na 92 tylko wtedy jest już trochę większe a ma też bluze na 74 i też jest dobra.Dlatego wole ja jemu kupować bo na oko wiem czy coś będzie dobre:-)
u nas finansowo już trochę lepiej ale nadal nie jest tak jak powinno być.
Ja już chce wiosne nie moge sie jej doczekać!
 
wszyscy tylko na chwilke dzisiaj wpadaja:-D:-D:-D

u mnie Lenka kaszle jak cholera i nie wiem czy sie nie wybiore z nia do lekarza choc goraczki nadal nie ma wiec nie wiem ..........cholerny kaszel ja meczy nawet w nocy kaszle:-(
ja miedzy praniem a prasowaniem wpadłam :-D:-D:-Dale juz tak mi sie nie chce ze szok lenka jeszcze spi jak poszla o 12 tak spi do tej pory zara:-Dz bedzie głodna to napewno wstanie bo kaszke jadła o11:-):-):-) ale spi juz trzy godziny:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
My juz po spacerku i szczerze mowiac mam dosyc:no::no:Nie wiem co sie dzieje z tymi moimi dziecmi a szczegolnie z Wiktoria:no::no::no:Calutka droge mi wyla i darla sie nie wiadomo o co:wściekła/y::no:A mnie juz szlag trafial:no::no::no:No wiec poszlam na solarium i jak wjuz chcialam wejsc zeby sie opalac(dzieciaki mialy zostac z moja kumpela)to Wiktoria dostala istnej histerii:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Darla sie ,wyla,wyginala,napinala i krzyczala ze chce tam wejsc ze mna:wściekła/y::wściekła/y:Pierwszy raz zdarzylo Jej sie cos takiego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ja nie wiedzialam czy mam sie smiac czy beczec i czy Ja przytulic czy po prostu Jej wlac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Moja kolezanka nie mogla Je utrzymac:no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Tak mi cisnienie podniosla ze szok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no:
No to sie wyzalilam:-p
Przed wyjsciem z domu troszke poprasowalam,w sumei to nie takie troszke bo polowe z tego co mialam:szok::tak::tak::tak:
Mialo byc dzisiaj cieplo i slonecznie a w radio mowili ze jest -5 a odczuwalne jak -11:szok::szok::szok:masakra jakas

LIDUS
Tak,my teraz mamy ferie:tak::tak::tak:
Zazdroszcze Tobei tej pogody
 
A u mnie Bartuś zrobił sobie druga drzemke!jestem w szoku:szok:Ale to dobrze może nie będzie taki marudny i do tego widzę że kolejne ząbki sie zbliżaja więc sen jak najbardziej wskazany jest:-)
Ja już po obiadku a dziś Bartuś jadł obiadek i zostało trochę w miseczce to dałam mu jego łyżeczke tą miske z zawartościa i powiedziałam ucz sie jeść.Piękny widok a ile sprzątania hehe :-Dpróbował nakładać na łyżeczke jedzonko a potem do dzióbka oczywiście połowa gdzieś ginęła po drodze ale świetnie sobie radzi jak na początek:-)Bo kanapeczki to już sam je dostaje do rączki i wcina tylko trzeba pilnować żeby za dużo do buzi nie włożyl bo on jest bardzo zachłanny:tak:
 
Wlasnie moja Wiktorie usnela na podlodze w przejsciu miedzy salonem a korytarzem:szok::szok::szok:Ale niech spi:tak::tak::tak:

LENKA
Zdrowka:tak::tak::tak:

ANACONDZIA
No oby to byl jednorazowy wybryk:tak::tak::tak:
Chociaz tak samo zachowuje sie ostatnio zawsze jak zostawiam Ja w przedszkolu:no::no::no:
Potrafi wyc przez ponad pol godz i krzyczec przy tym ze chce do domu:szok::no::no::no:


A ja mam dobra wiadomosc:tak::tak::tak:
Moja Mama pojechala dzisiaj do dps Kolo Sremu,czyli pod Poznaniem:tak::tak::tak:
Dzwonilam tam i rozmawialam z Pania pielegniark,ktora mowi ze z przeczytanych dokumentow i rozmowy z Pania z ktora przyjechala widzi ogromna poprawe zdrowia psychicznego:tak::tak::tak:
Zreszta rozmawialam tez z Mama chwile przez telefon i mowila ze bardzo Jej sie tam podoba:tak::tak::tak:Ze jest pod Poznaniem i ze Panie sa bardzo fajne:tak::tak::tak:
No i chce zebysmy Ja odwiedzili:tak::tak::tak:
Od razu kamien spadl mi z serca bo z tymi dps to byly niezle przeboje a lista oczekujacych mega dlugasna:tak:no::no::no:Ale jak widac,jek sie chce to wszystko da sie zalatwic:tak::tak::tak:


Dolaczam Wam moja mala zlosnice:tak:
 

Załączniki

  • P9300050.jpg
    P9300050.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry