reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Jezusie jestem pierwsza :szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D
WIOSNA WIOSNA WIOSNA WIOSNA WIOSNA WIOSNA WIOSNA WIOSNA WIOSNA WIOSNA WIOSNA WIOSNA WIOSNAAAAAAAAAAAAAAAAAA:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-DZdrówka dla wszystkich chorowitków :tak::tak::tak::tak:
MH w szczecinie panuje wirusowe zapalenie oskrzeli :szok::szok::szok: normalnie co druga osoba z którą rozmawiam albo jest po albo dziecko ma chore :szok::szok::szok: zdrówka dla Niki :tak::tak:a jaki antybiotyk dostała???
Fanta ja chodziłam do doktora Kłokockiego on przyjmuje na przeciwko głównej bramy cmętarza ale wiem że do niego sie dostać to cud :baffled::baffled::baffled: a kochana kiedy ty przestałaś karmić piersią???? ja miałam podobnie po Antonim że jak przestałam go karmić to po 2 czy 3 m-cach zaczęła mi z piersi lecieć wydzielina taka żółtawa :baffled::baffled:i dostałam na to antybiotyk i na szczęście pomogło :tak::tak::tak:
Dla wszystkich Jubilatek i solenizantek wszystkiego naj naj naj przepraszam że dopiero teraz ale wiecie mnie w weekend nie ma a wczoraj to nadganiqłam z porządkami potem big spacer a poza tym od wczoraj do środy chodzę do pracy na 16 bo muszę Małgosi odrobić tą niedzielę co za mnie przyszła jak mnie jelitówka zmogła :sorry::sorry::sorry:
Poza tym jest tak pięknie wszystko się zieleni dziś o 7 rano było na termometrze 8* :szok::szok::szok::szok::szok::szok: kocham wiosnę kocham kiedy świat się budzi do życia :-D:-D:-D:-D:-D
Beatko jak zagadnienia???startujesz w tym roku do policji czy czekasz na jesień ???????a nie chcesz kochana do wojska?????boszzzzz jak ja bym chciała :tak::tak::tak::tak: mundur faceci no raj na ziemi :-D:-D:-D:-D
przepraszam ale mam dziury w mózgu chyba od nadmiaru tlenu i zapomniałam co czytałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Witam w ciepły i słoneczny wtorek:-)
Aż sie chce cokolwiek robić:-) My dzisiaj pospałyśmy sobie z Natalką trochę dłużej:-) Już jesteśmy pawie po śniadanku bo Natalka oczywiście jeszcze męczy kanapkę, a ja zaraz idę zrobić sobie kawkę:-) Dzisiaj na obiadek robie jakieś nowe kotleciki, zobaczymy co wyjdzie , podobno bardzo dobre bo kuzynka zachwalała:-) Mieszkanie mam ogarnięte więc sprzątać nie muszę:-) Miałam zamiar robić dzisiaj coś na dworze ale po południu jadę robić sobie paznokcie więc chyba dopiero jutro coś sobie pogrzebie na podwórku jeżeli nie będzie padało, mam taką nadzieję:-)
 
Witam i ja :)

Moje dzieci wzgardziły plackami które zrobilam im na sniadanie, nie mogly byc az tak niedobre :baffled::-D:-D:-D teraz jedza chrupki kukurydziene :baffled: na własne życzenie :sorry:

Co do choroby to w przychodni tłok, duzo dzieci choruje, do tego jeszcze rypa co poniektórym wpada :baffled:
A antybiotyk to CECLOR, ma podstawowa zaletę - jest smaczny :sorry: narazie wyglada na to ze działa :) i dobrze by bylo :)

No a wiosna pelna geba, aja w chałupie uwiazana :baffled: no ale moze szybko z tego wyjdziemy :)
 
Basiu to jak zrobisz sobie paznokcie to w sam raz na grzebanie na podwórku :-D:-D:-Dw tedy to już taka robotę zwal na barki chłopa :tak::-D:-D:-D:-D:-D
Słuchajcie do jakiego wieku dzieciaczki powinny mieć w sandałach ten zapiętek pełen kurcze nie wiem jak wam to wytłumaczyć :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: bo Julka moja nosi już sandałki takie wiadomo bez sztywnego tyłu który trzyma kostkę ale bij zabij nie wiem do kiedy ona takowe nosiła i teraz znajoma jedzie gdzieś na hurt po buty do sklepu na handel i pytała czy popatrzeć mi za sandałami dla dzieciaczków no ok super bo tam skórzne sandałki kupię za 40-50 zł tylko nie wiem jak z tym tyłem sandałka ????no kurcze matka trojga a nie wiem :-D:-D
 
MH dla Julki to już mały problem kupić chociaz z jej wysokim podbiciem nie koniecznie ale Antoszka powinien chyba jeszcze mieć sztywny zapiętek nie????????????? on jeszcze nie będzie latem 3 lat :baffled::baffled: bo ostatnio oglądałam katalog z bucikami dla dzieci i jakos nie rzemawiają do mnie sandałki numer 20 (wiadomo że taki numer ma maluszek ) które nie mają sztywnej piętki :tak::tak::tak:czyli dla Antoszki śmiało sztywne i raczej wyższe mogę brać ???
 
Malina stanowczo z pietka :tak:

Buciki robia przeróżne, tanie drogie, ale niekoniecznie odpowiednie dla małej stopy :sorry: Jeszcze warto zwrócic uwagę, zeby podeeszwa sie zbyt łatwo nie odkształcała.
 
reklama
MH nie odkształcała czyli??????????????????? kurcze wiem że ma być dosyć elastyczna tzn że ma się zginać jak ją zegniesz (masło maślane :-D:-D:-D) wiem że ona jedzie po buciki antylopy i mrugały ale obie firmy nic mi nie mówią ale ona jako handlara z z dziada pradziada butów mówi że to dobre firmy i lepsze od Bartków które się podobno bardzo zepsuły :eek::eek: podobno super są ecco ale cena jak dla mnie zaporowa tym badziej że dla mnie sandały to zakup razy 3 :cool::cool::cool: a nawet 4 bo Antoszka musi mieć 2 pary :baffled:bo dzieciaki maja jeszcze zawsze jakieś klapki a Antocha na to za mały :sorry::sorry:
Dla mnie dla odmiany ogródek służy do tego by powiesić tam hamak no ewentualnie leżaczek jakiś parasol piaskownica i delektowac się zielenią z chłodnym napojem w dłoni nie koniecznie alkoholowym ;-);-):-D:-D a mój Pietruszka za to napalony na ogród zieleń i rycie w tym jak królik na marchewkę :-D:-D:-Dto co mu bym miała przyjemność odbierać :-):-):-):-):-):-):-):-):-) ja mogę ewentualnie grbić i podlewać trawkę :-D:-D:-D:-D:-D
Moje najmłodszę dziecię uwielbia zabawy małymi gumowymi misiami ma takie po Julce z gazetek kiedyś chyba "MIŚ BRUNO" no uwielbia to odgrywa przy tym małe scenki wozi je po pokoju autami ,robi im domki w kącikach pokoju a ja mam błogosławioną ciszę i spokój :-D:-D:-D
 
Do góry