reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

dla
małych Mateuszków
najserdeczniejsze zyczonka
imieninowe!!!!
clowndancemarygarrenaa0.gif

 
reklama
No teraz po fakcie to mowicie....Juz mu zapowiedzialam ze jutro lub w niedziele znow jedziemy i obiecal nic juz nie mowic:tak::-D:-D:-D:-DOkaze sie:dry:
A mnie naszlo dzis na pomidorowa ale zrobilam innna niz zwykle bo awsze robilam taka mocna z kilku koncentratow az lekko gestawa byla bo taka wlasnie lubimy ale dzis zrobilam sobie taka delikutasna:-p1 sloiczek na duzy gar i do tego smietanka 30% i zajadam sie nia jak nie wiem.:-p:-p:-p:-p
A i kupilam dziecku lampke taka z woda w srodku co rybki w niej plywaja.Mamy jedna zywa rybke w kuli ale ona ciagle stoi w miejscu :eek:
 
U mnie się trochę plany zmieniły i jadę jutro na12, aż mnie głowa rozbolała.

ania138 - jak będziesz chciala tą bardziej drastyczną od seksu metodę przyspieszenia porodu to daj znać, napiszę Ci na PW jak wrócisz.

:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: nie wiem tylko czy nie za mało czasu już mam, ale może warto spróbować :tak:

Iwonka zakupy z chłopem to czasem kara a nie przyjemność :dry:

Ale u Was pyszne obiadki, aż mi z monitora pachnie ;-):-D, a ja dzisiaj Pierogi Ruskie sobie zafunduję, ale kupne :zawstydzona/y:. Właśnie się gotują.
Pogoda prześliczna a ja już nie mam siły wyjść na dwór.
 
IWONKA kompletnie nie wiem czemu ale " masz zachcianki jak baba w ciazy";-);-):-D:-D:-D:-D smacznego:-)

My mamy w akwarium ale nasze plywaja:baffled: moze twoja sie zawiesila;-)
 
Witajcie! Usiłowalam się rano przywitac ale mi nie dali. Chyba doszli do wniosku że trzeba mamie komputer ograniczac:tak: Teraz Madzia śpi, Adrianek na bajki patrzy a ja kawusię piję. Dzisiaj mnie naszło jak nigdy. Zrobiłam sobie barszcz czerwony z krokietami:szok: Miałam już takiego smaka że musiałam. Zrobiłam do tego sajgon w kuchni i będę miała za chwilkę co robic:-( Ale warto było:-p
Ania138 może się w końcu Dawidek zdecyduje i kroplówka nie będzie potrzebna! A chłopa olej bo nie warto się teraz denerwowac.
Iwonkac.28 nie zazdroszcze bieganiny.:no: Sama wiem co to znaczy wszystko załatwiac z dzieckiem, niech tak jeszcze kolejka dłuższa to awantura gotowa! Dużo zdrówka życzę!!!!! No a chłopy to faktycznie najpierw robią potem myślą. Jak mi mój przedstawił wczoraj plan wykonania centralnego to myślałam że padnę. Wyglądałoby to :szok: a mój mąż jest budowlańcem więc zna się na tej robocie, tylko postanowił sobie czasu oszczędzic:dry:
Novaczka dziękuję za podpowiedż. chyba bym na to nie wpadła:zawstydzona/y: Bardzo lubię czytac twoje posty!!!
Pycha to gratuluję mężczyzny.
Ja mojego długo musiałam uczyc jak ma się bawic ze swoimi dziecmi. U niego w domu rodzice tego nigdy nie robili i patrzył na mnie jak na wariatkę. Teraz jest już dużo lepiej ale ciągle muszę mu przypominac o dzieciach i o mnie, że go potrzebujemy. Jego a nie tylko jego pieniędzy.Oj ciężka to praca, mam tylko nadzieję wpoic to synowi.
Iwonka aleś miała zakupki!:sorry2: Ja z moim nie chadzam, ale z synem też się żle kupuje. No chyba że zabawki. No zachcianki:-p fajna sprawa, pod warunkiem że wykonalne!
Moje rybki padły i już nie mam akwarium:baffled: mąż zlikwidował
 
reklama
Do góry