reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Może za porządki przedświąteczne dziewczyny się wzięły :-)
A tak serio... to dorosły nam dzieciaki, pomaszerowały w szkolne i przedszkolne progi ... Mamusie do pracy wróciły ;-) Ale aż dziwne, że nowych " mam siedzących w domu z dziećmi " nie ma, nie przybywa.:confused:
 
reklama
Hej !!!
ja też żyję ,ale z czasem krucho .
Jest co robić przy mojej trójeczce .
Skończyłam projekt w fundacji to zaczeły się zamówienia szydełkowe .
I tak w kółko coś się dzieje .
Justa tak Klaudia już w domu .
Komplikacje pooperacyjne mam nadzieję zakończone ,ale jeszcze bedą się nam czkawką odzywać :sorry2:
Ważne ,że Klaudia powoli wraca do świata żywych i zaczyna normalnie funkcjonować .
Kuba coraz lepiej w szkole i coraz fajniej funkcjonuje.
Powoli żegnamy się z tym cholernym autyzmem
Karola jak to Karola .Ostatnio dostała nową ksywkę - CÓRKA BILlADENA :-D:-D:-D
To tyle u mnie w telegraficznym skrócie .
Wracam do czapek,bombek i aniołków na choinkę ;-):-)
Fajnie was czytać :-p
Tęskniłam za WAMI !!!!!
 
I ja się witam przed świętami,jak każda nie mam czasu do tego jutro idę na 10h do pracy a w poniedziałek aż na 13 h pogięło ich ale cóż jak trzeba to trzeba:p w domu sajgon dziś zaczynam wielkie zakupy i nastawiam bigos:-)
Przez pogodę jakoś tak nie czuć tej magii Świąt ale Bartek nie może już się doczekać Mikołaja i odlicza każdy dzień:-)
Co do wątku to teraz modny jest fb :-)niestety
Miłego porządkowania i gotowania:-D:-p;-)
 

Załączniki

  • 20141220_060359.jpg
    20141220_060359.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 58
  • 20141220_060705.jpg
    20141220_060705.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 71
  • 20141220_060808.jpg
    20141220_060808.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 63
Ostatnia edycja:
Może za porządki przedświąteczne dziewczyny się wzięły :-)
A tak serio... to dorosły nam dzieciaki, pomaszerowały w szkolne i przedszkolne progi ... Mamusie do pracy wróciły ;-) Ale aż dziwne, że nowych " mam siedzących w domu z dziećmi " nie ma, nie przybywa.:confused:


no właśnie:))))
zajrzałam tam gdzie kiedys było gwarno a tam posucha.......:szok::szok::szok: ale tu zobaczyłam znajome buzki:-D

Witajcie dziewczyny.niektóre z Was moze mnie kojarza jeszcze sprzed w sumie kilku ładnych lat jak cięzko sie było przebic;)
AS Justa widzę ze zostałyscie moderatorkami:tak:
jak Wasze pociechy?u mnie rosna,a czasu coraz mniej na wszytsko,mimo ze do pracy nie wróciłam to i tak jak w kolhozie.
ale ja nie o tym
Wszytskim zycze WEsołych Świąt!!!!!:-)
 
Hej :-)

Aguś wzajemnie ! :-D Od jutra wolne już masz ?
As wow ! Ale produkcja :-) Widziałam zdjęcia, widziałam filmiki jak Karolinka ubierała choinkę i dekorowała pierniczki. Będzie miała pamiątkę ! :-D

Anabuba kupę czasu ! Witaj :-D Gdzie masz jeszcze jeden suwaczek ? :-D

no właśnie:))))
zajrzałam tam gdzie kiedys było gwarno a tam posucha.......:szok::szok::szok: ale tu zobaczyłam znajome buzki:-D

Witajcie dziewczyny.niektóre z Was moze mnie kojarza jeszcze sprzed w sumie kilku ładnych lat jak cięzko sie było przebic;)
AS Justa widzę ze zostałyscie moderatorkami:tak:
jak Wasze pociechy?u mnie rosna,a czasu coraz mniej na wszytsko,mimo ze do pracy nie wróciłam to i tak jak w kolhozie.
ale ja nie o tym
Wszytskim zycze WEsołych Świąt!!!!!:-)
Moderatorkami już od bardzo dawna jesteśmy. :tak:Jakieś 4 lata? :rolleyes2:No widzisz , oj daaaawno cię tutaj na ogólnym nie było.:-D

Oj rosną nam te dzieci, rosną. Moja mała od września jako 5-latka poszła do zerówki. Daje sobie świetnie radę.:tak: A ja...Mam do godziny 13 ciszę w domu i mogę spokojnie sobie popracować . :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry