reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Winka wiem,że krótko z Wami jestem,ale na liście byłam do zamknietego Dlatego nie rozumiem. Dobrze, że mam Was chociaż tu:-)
 
reklama
Winka wiem,że krótko z Wami jestem,ale na liście byłam do zamknietego Dlatego nie rozumiem. Dobrze, że mam Was chociaż tu:-)
Listę stworzyła Nasza Bodzinka, ale pewnie aniaslu - administrator, stwierdziła, że jeszcze nie twój czas ;-). Przynajmniej mi się tak wydaje.
 
Nie nadążam za Wami ostatnio.Niech ten mój m. w końcu idzie do pracy bo jestem za bardzo w tyle :tak::tak::tak:
Dzisiaj przywiozą mo kuchenkę (prezent od Babuni :-D:-D:-D:-D) jutro przyjedzie fachowiec i remont uznamy zaz zakończony:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D ale pewnie powrócę do Was po niedzieli.
Aluśka Amandzia prześłiczna i przesłodka
 
Rety myslalam, ze po tej coli masz jakies ekscesje zaladkowe i zgage :baffled::sorry2: a na bol gardla to reenie raczej Ci nie pomoze ;-)
:rofl2::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Amanda słodkości:tak:
Bodzia miłego wypadu na małpy;-)

ja kwilowo jezdem rozdwojona i nie wiem jak obsłużyć dwa wątki:dry::dry:ale może jak się przewietrzę z Szymkiem to mi cosik wpadnie do główki;-):laugh2:miłego popołudnia

P.s no i z głowy problem bo dostępu do udomowionych mi brak
 
Ostatnia edycja:
CZeść dziewczyny:-)
Wieki mnie nie było wiem i przepraszam za moją nieobecność....
Widzę pełno nowych mamusiek, wszystkie pozdrawiam i witam:-)
Ja jakoś nie mogę się odnaleźć tu przez tą przerwę muszę wiele nadrobić....
Trzymajcie się kochane i do usłyszenia
 
CZeść dziewczyny:-)
Wieki mnie nie było wiem i przepraszam za moją nieobecność....
Widzę pełno nowych mamusiek, wszystkie pozdrawiam i witam:-)
Ja jakoś nie mogę się odnaleźć tu przez tą przerwę muszę wiele nadrobić....
Trzymajcie się kochane i do usłyszenia
Babo jedna wrzeszczałam wczoraj cobyś się wreszcie odezwała:angry::angry::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
A ja od poniedziałku czekam na gazownika:wściekła/y:, w końcu dziś zadzwonił że oddzwoni w piątek się umówić. Naprawdę ciężko z tymi fachowcami.:crazy:

A mój synek od ranka już trzeci raz wisi na cycuniu. :sorry2:
 
reklama
Do góry