reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Aluska, Patrycja apropo tesciowych i ich wtracania to ja z kadys to znam ale najlepiej zna to moja mama heheh Cale zycie i do tej pory probuje sie wtraca i decydowac nawet do mnie ma jakies ale co do imienia mojego dziecka i czemu nie dalam mu imienia polskiego itp Nawet sugerowala zeby mu dac trzecie imie :wściekła/y:Kto to slyszal!!!Moj mama babe juz ja kilka razy z domu wyrzucila, powiedziala jej zeby sie nie wtracala ale nie dotarlo;-)

A co do tej babci co dziecko zostawila to ja tez bym jej mojego skarba nie zostawila moze ona ma skleroze czy cos ze zapomniala o maluchu??
 
reklama
dziewczyny mam do Was pytanie znacie moze jakies ladne piosenki milosne na wesele bo pojdziemy chyba z m w czerwcu w przyszlym roku na wesele do mojej znajomej a ona zawsze chciala zebym jej zaspiewala i chce to dla niej zrobic ;-) tylko nie wiem jaka
wiec mam nadzieje ze mi pomozecie (juz mam sciagnietych kilka) ale czekam na Wasze propozycje ;-) moze ktoras mi sie spodoba ktorej nie mam :tak:
 
Jakbym słyszała swojego narzyczonego on też uważa że jak siedze w domu i zajmuje się dzieckiem to nic nie robie....raz mu powiedziałam że jak chce to ja pójde do pracy a on bedzie siedział w domu i zajmował się dzieckiem i zobaczy jak to jest nic nie robić....od tej pory juz nie mówi do mnie że nic nie robie:-)
 
Ta piosenka z filmu Uprowadzenie Agaty moz znasz leci to mniej wiecej tak:" Wieka milosc nie wybiera....cos tam cos tam ....
Bym poszukala ale moj spi wiec nie bede halasowac:-D
 
maly sie bawi przy mnie wiec korzystam :-D
klaudynka chyba nie ogladalam tego filmu wiec Ci nie powiem czy znam :zawstydzona/y: ale jak bedziesz mogla i jak bedziesz miala czas to podaj mi tytul tej piosenki ;-)
 
To wez zobacz sobie jak ta piosenka leci:
[ame=http://pl.youtube.com/watch?v=G7wDTGA4jiM&feature=related]YouTube - Wielka miłość[/ame]
ale nie wiem czy bedzie dobra zobacz sama:-)
 
Wiecie co, dziewczyny ciekawe czy nasi mężowie chcieliby się zamienić rolami choć na jeden dzień! Mój nic nie mówi, tylko by sprobował, ja jestem taka zmęczona wieczorem, że oczy mi się same zamykają. Mały jest strasznie uparty, ruchliwy a teraz jak nie ma pogody to nie ma jak się wylatać bo siedzimy w domu, także daje czadu:tak:! do tego pranie, sprzątanie gotowanie itd, itp. co Wam będe pisać, rutyna. Także BABKI nie dajemy się, odwalamy kawał ciężkiej roboty także szacunek i pomoc się należy
 
maly zasnal ja czekam na m bo mamy robic razem kolacje :sorry2:
klaudynka - wiem co to za piosenka - Seweryn Krajewski "wielka milosc" ta piosenka nam leciala na pierwszym tancu u nas na weselu :-D juz wiem ;-) podoba mi sie bardzo :tak:
 
reklama
j - dopiero teraz czytalam bo mialam czas tego linka co rano posylalas :szok: to jest masakra kuzwa ta kobieta ma tupet masakra... juz nie mowiac o tym jak traktuje swoje dziecko ach........ szkoda slow :no: a co tam kochana u Ciebie :confused:
 
Do góry