reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A więc jednak czwartek, hehe

As, po prostu ręce opadają. Zgłoś to na policję. Ja bym się z nią nie bawiła. Szukaj czym prędzej telefonu do tej szkoły adwokatów i zasięgnij porad. Nie ma co czekac trzeba działać. Niech sobie franca nie myśli. Nie uczmy nierobów, oszustów i złodziei bezkarności!
 
reklama
Medea kochana Ty leć szybciutko do lekarza, takie badziewia same nie przechodzą. A ja jak ide do doktórki to przy wypisywaniu recept zawsze proszę o tanie leki, bo mnie nie stac na drogie leczenia. Raz jak je nie powiedziałąm, to przepisała mi za 200zł prawie, wróciłam się z apteki do niej i wypisała nowe za niespełna 40zł. MOZNA?!!!

Witam środowo. Słonko pięknie wychodzi, póki co na minusie, ale czuję, że się ociepli. Chyba do skarbówki dziś wycieczkę zrobię, bo przysłale wezwanie na korekty do wyjaśnienia.
dzieki, nawet nba 40 zl mnie teraz nie stać.....
z dupy ta chroba sie wzieła teraz akurat:wściekła/y:
M mial samochód oplacc juz 2 tyg temu ale kasy brak na to:wściekła/y: dzisiaj pojechal przeglad zrobić, a ubezpieczenie i rejestracja to nie wiem kiedy:crazy:

najgorsze ze kolezanka która ma bc chrzestną maksa wyjezdza do anglii i zaptoponowała chrciny w świeta:sorry2: no i kur.... skad ja na to kase mam wziac:confused:

no i nie robie, trudno, dalej chyba i o bede musiala czekac az do wakacji, jak przyjedzie......o bwątpie zebysmy choc troche z kasą na prostą wyszli teraz:dry:
witam czwartkowo.
Dziś już trochę ochłonełam to napiszę Wam o co chodzi.
Kamila mnie wczoraj okradła a w zasadzie Anię.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled::angry::angry::angry:
Weszła na teren stajni bez niczyjej zgody wzięła derkę Ori i wyszła.
Zabrała też swoje rzeczy,więc pewne jest,że na stajnię nie wróci.:crazy::crazy::crazy::crazy:
:szok::szok::szok::szok::szok: no nie... poszlabym na policje, co za babsko:szok::crazy:

ide sie polozyc, nie dam rady jednak nadrobić teraz, bo Maks mi padł w foteliku, a włóżku nie chciał spać:dry:
 
Dowikluś zdrówka dla Wici:tak::tak::tak::tak::tak:
Lunka my tez w-f w technikum mieliśmy talką że:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: do tego wychowawczynią naszą była:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: ale to jeszcze nic jak byłam w 3 klasie to nasza babka poszła na roczny urlop zdrowotny i w-f mieliśmy z facetem który miał pierdzielca nomen omen były wojskowy :sorry2: młody bo coś po 30 ale głupie to było że:angry::angry::angry::angry: np standardem było to że on wsiadał na rower i jechał za nami a my biegłyśmy na trasę np 5 km:dry: albo siadał na ławeczce na stdionie a my zaliczałyśmy 10 kólek co dawało 4 km a jak któraś nie mogła nie miała siły i odpoczywała to pokrzykiwał teksty że:angry::angry: np co sadło przeszkadza!!!!!!!!1albo no jak się waży 80 kg to ciężko chodzić a co dopiero biegać do boju słonico!!!!!!!11 były skargi do dyrekcji wychowawcy i co lipa nic z tym nie zrobili bo to szkoła a on nauczyciel i jemu wolno:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:ale sie doigrał chodził na balety była w kamieniu słynna na owe czasy dyskoteka "steńka" i on tez tam w soboty bywał i miał niestety słabośc do alkoholu i dziewczyn nawet swoich uczennic a że był po lekcjach to myślał że to nie przeszkadza...chłopaki z technikum mechanicznego z 5 klasy byli na baletach i on zaczął jednego laskę wyrywac zresztą tez jego uczennicę z 2 klasy:confused:no i chłopaki laskę podpuścili on był wstawiony zaczął laske obmacywac ci mu zdjęć nacykali a potem mu wpierdziel spuścili nawet ręke miał złamaną:szok: świadków nie było:rofl2: a on chciał ich udupić ale powiedzieli że albo odpuści i będą mieli luz i 5 albo skończy w kryminale i bez pracy:rofl2:no i odpuścił zresztą pracował potem tylko do końca roku szkolnego i się gdzieś przeniósł:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ten facet był okropny ale dobrze że znalazł sie ktoś kto mu ręcznie wytłumaczył, że źle robi i dobrze, że się wyniósł. Ja całe 5 lat miałam w-f z facetem i puszyste dziewczyny w klasie i nigdy takich uwag nie było.

hej laski

awaidzeze siostra juz poinformowała was ale ja sama od siebie napisze ze malenstwo jest słodnie jak fikał nogami to az dziwne ze sie tego nie czuje jeszcze z 4 tygodnie i moze poczuje , wymierzony na wszystkie strony serduszko zbadane bije mocno no i były łzy ale ze szczęscia no i mam fotki

Wszystkim wam dziekuje za dobre słowa naprawde te dwa dni były najdłuższymi i te nocki dwie nie przespane no aledzisiaj napewno sie wyspie:-):-):-)

A oto moje maleństwo które nie dało sie jedynie zważyć:-D:-D:-DZobacz załącznik 220873

Troche kiepsa jakoć bo robiłam telefonem , ale widac oczka nosek i busta no i wielki brzuch bo nogi podkulone są:-D:-D:-D

A najfajniejsze jest to ze z usg wychodzi ze dzidzia ma 14 tygodni i 4 dni tak jak na suwaczku:)
CIeszę się że wszystko w pożądku, wyspij się i już nie denerwuj bo dzidzia też odczuwa Twoje złe nastroje.
no i gdzie to coś co wymagało pilności? :-p:-p:-p
...
Zaraz będzie, wczoraj jak brałam sie do wstawiania to wrócił mój szwagier ze szkoły i było powstawiane, ale zaraz wszystko nadrobię.

Właśnie wróciła do mnie zima :baffled:

U lekarza, ok :tak: Wynki Niki w normie :tak: Helenka ma jkąś wirusówkę i ponoś stąd te objawy, daje jej na wzmocnienie leki i tyle...
Najgorsza była droga do lekarza, bo się Helena darła bo ona wiatru nie lubi :baffled:

Iwcik, gratuluje dobrych wieści :tak::tak::tak:
Do mnie też, wczoraj mieliśmy burzę śnieżną, dobrze że dziewczynki wyniki mają dobre.

MH ja nie dźwigam:no: jedynie co małego do fotelika a i to w miarę szybko bez ceregieli..z tym akumulatorem to chyba musiałąbym na głowę upaść żeby mu go nieść do auta:sorry2: a ja boję się tego znieczulenia, szpitala, igieł i tego całego dziadostwa...dla mnie to jest maskara. A do tego i tak okaże się czy posiew będzie dobry bo jak jeszcze jakieś cholerstwo się przyplątało to i tak mi tego szwu nie założą:dry::dry:
No to dźwiganie akumulatora było niepoważne, szwu się nie bój wszystko będzie dobrze, ja sama nie miałam ale mnóstwo moich znajomych i było ok. Trzymam kciuki.

...
u nas tez jest super wijt i ciagnie 2 kadencje juz
mam nadzieje ze do 3przejdzie bo tez zrobil baaaaaardzo duzo
to tez dzieki niemu w koncu utworzyli kalsy integracyjne w szkole i moje dziecko spokojnie moze chodzic do szkoly]
mogliby jeszcze o takim przedszkolu pomyslec
...
u nas chociaż wójt tyle zrobił i każdy to widzi to i tak sa jego przeciwnicy, ja bardzo bym chciała żeby on wygrał wybory

cześć dziewczyny
póki co niepoodpisuje.. Maks juz przed 5 zrobil pobudke:eek:
nie mówiąc, ze o 1 tez się obudził:eek:


myslalam,ze przeziebienie przeszło.... ale.....

wczoraj jak wrociłam od dentystki sie zaczeło..
nawala migdał prawy jak cholera- chyba angina
i do tego prawe ucho- zapalenie?:no:

kurde nawet sliny polknac nie umie, nie mowiac o odezwaniu sie do dziecka:sorry2:
no nic chyba lekarz mnie czeka..... i zas tablety wrrr ciekawe jakie drogie jeszcze:wściekła/y:

jak znajde troche sił to poczytam co u Was
tu chyba potrzebny antybiotyk, samo nie przejdzie, najlepiej wybierz sie do lekarza

witam czwartkowo.
Dziś już trochę ochłonełam to napiszę Wam o co chodzi.
Kamila mnie wczoraj okradła a w zasadzie Anię.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled::angry::angry::angry:
Weszła na teren stajni bez niczyjej zgody wzięła derkę Ori i wyszła.
Zabrała też swoje rzeczy,więc pewne jest,że na stajnię nie wróci.:crazy::crazy::crazy::crazy:
Ja bym to na policję zgłosiła.
 
Witam,
miałam dzisj pobudke o 6 :baffled:

A mój durny chłop strzelił focha, że mu nie pozwoliłam butów w pokoju na dywanie założyć :szok::wściekła/y: Chyba nie ma się do czego przyczepić :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Zdurniał juz doszczętnie :no:

Anabuba, daj zanc jak tą blzne załtwisz :tak: Zdrówka :tak:

Madea, tobie też zdrówka :tak: a mnie też coś gardło drapie paskudnie :baffled:

As, to teraz są podstawy do wezwania policji :tak:



A moja Helnka, jak wczoraj usnęła to spała do rana :szok::tak: Ale choróbsko, dziecko ścięło:dry:
 
Próbuje coś wrzucić
i się udało
 

Załączniki

  • Obraz 016..jpg
    Obraz 016..jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 18
  • Obraz 011..jpg
    Obraz 011..jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 19
  • SDC10248..jpg
    SDC10248..jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 16
  • Obraz 001..jpg
    Obraz 001..jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 17
  • Obraz 017..jpg
    Obraz 017..jpg
    6,2 KB · Wyświetleń: 35
  • Obraz 015..jpg
    Obraz 015..jpg
    29 KB · Wyświetleń: 20
Ostatnia edycja:
Witam z ranca
Ja nie spie juz od 7 i ja kos nie moglam usnac:baffled:No ale tak jakby jestem wyspana:szok::tak::tak::tak:Zaraz sobie troszke pocwicze,umyje sie,zjem sniadanko i bede powoli budzila dziewczynki-a tak slodko sobie spia
U mnie za oknem samo slonce:tak::tak::tak::tak:i nie widac zadnej chmury:tak::tak::tak::tak:a zapowiadali caly dzien snieg:baffled:
Mam pootwierane okna i balkon i jest mega przyjemnie:tak::tak::tak:
Tak mi sie nie chce jechac do tego okulisty ze szok:no:no ale pozniej jeszcze zakupki,wiec moze uda mi sie cos fajnego kupic
W sumie to nawet nie patrzylam czy Wiktoria nie ma goraczki-zaraz bede musiaal isc zobaczyc
 
reklama
Do góry