reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej laski

awaidzeze siostra juz poinformowała was ale ja sama od siebie napisze ze malenstwo jest słodnie jak fikał nogami to az dziwne ze sie tego nie czuje jeszcze z 4 tygodnie i moze poczuje , wymierzony na wszystkie strony serduszko zbadane bije mocno no i były łzy ale ze szczęscia no i mam fotki

Wszystkim wam dziekuje za dobre słowa naprawde te dwa dni były najdłuższymi i te nocki dwie nie przespane no aledzisiaj napewno sie wyspie:-):-):-)

A oto moje maleństwo które nie dało sie jedynie zważyć:-D:-D:-D Zdjęcie0127..jpg

Troche kiepsa jakoć bo robiłam telefonem , ale widac oczka nosek i busta no i wielki brzuch bo nogi podkulone są:-D:-D:-D

A najfajniejsze jest to ze z usg wychodzi ze dzidzia ma 14 tygodni i 4 dni tak jak na suwaczku:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
...Później Wam coś wrzucę .
no i gdzie to coś co wymagało pilności? :-p:-p:-p
.Kurację zacznę już w tym miesącu, mama dzwoniła, ze da mi na to. Super-oczywiście o nadrzerkę chodzi.
super :tak::tak::tak:

...cos czuje ze Wiktoria zaraz usnie:szok::szok::szok: bo jest jakas nie wyrazna dzisiaj i ma stan podgoraczkowy:no::no::no:

Wikusia ma 37,8 i sie na mnie poklada wiec pewnie znowu usnie
Jak juz wstanie na dobre to zajrze Jej do gardla i zobacze czy czasami nie zaczynaja kielkowac "piateczki"
a nic poza gorączką się nie dzieje? Nie skarży się na ból gardełka?:confused:

a oto nasze male cos, na nast usg bedze wiadomo juz kto to sie gniezdzi:tak::tak::tak:
Zobacz załącznik 220747
mam uż 4,5 cm i 11 i pół tyg:tak::tak::tak::tak:
ło boziu, jaka śliczna kruszynka :tak::-):-)

MH jak Helenka???
dołączam się do pytania.:tak:
o kurcze:szok::szok::szok::szok: a co to za post:szok::szok:
:-p:-p:-p

...na śmierć zapomniałąm, do mnei Pti tez wczoraj pisała, ale ja już na bb nie wchodziłam i zapomniałam przekazać. No sklera jak nic..
:-D:-D:-D

A oto moje maleństwo które nie dało sie jedynie zważyć:-D:-D:-DZobacz załącznik 220873
śliczności przekochane :tak:

I u nas sypnęło na biało.:crazy:

A ja się pochwalę , że na jutro z anakondą jestem umówiona.:-):-):-)
 
Poczytalam was troche.

Strasznie sie ciesz ze wszystko dobrze z fasolkami od NATALINECZKI I IWCIK :-).Strasznie wam kibicuje kochane:-).Jeszcze czekamy na dobre wiesci od KERNY :-).
KERNA to nie fajny wydatek was czeka :-(.
MALINUS wspolczuje sytuacji w pracy :-(.

No i wiecej zapomnialam .

Bylam u fryzjera.Oliwka sie uspala to brat z dziewczyna spacerowali z nia na dworze a ja obcinalam wloski :-).
Pozniej poszlam na poczte.Spotkalam kolezanke poklachalysmy troche.W domu sprzatanie i obiad i na chwiele zasiadlam.

G kupil mi kwiatki.Pomalu sie odzywam ale humorku nadal nie mam :-(.

jednak idziemy do tego kina A co mi tam :-).
 
Kernuś &&&&&&&&&&mocno zaciśnięte:tak::tak::tak::tak:daj znac po wizycie co i jak:tak:
Iwcik a nie mówiłam;-);-);-);-);-);-) super cieszę się bardzo:tak::tak::tak::tak: nie dało się zważyć mówisz????????????? no kobietka jak nic............my wszystkie wagi unikamy:-p:-p:-p:-p:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: a termin super się zgrał rzadko sie tak zdaża:-)
Justyś kochani to pozdrów cieplutko Anacondzie :-)
Dorotka to poproszę fotki w nowej fryzurce:tak:
Mój Adam wrócił ze szkoły mówi że mu zimno że głowa go boli plecy że mu jakoś niedobrze:sorry2:patrzę na niego ma wypieki jakiś taki inny dotykam czoła gorące:-(temperatura zmierzona 37.8 zjadł pół talerza zupy i się położył:-(choroba jasna teraz i jego coś bierze:-(jakiś wirus w powietrzu wisi czy co:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Właśnie wróciła do mnie zima :baffled:

U lekarza, ok :tak: Wynki Niki w normie :tak: Helenka ma jkąś wirusówkę i ponoś stąd te objawy, daje jej na wzmocnienie leki i tyle...
Najgorsza była droga do lekarza, bo się Helena darła bo ona wiatru nie lubi :baffled:

Iwcik, gratuluje dobrych wieści :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
...
Mój Adam wrócił ze szkoły mówi że mu zimno że głowa go boli plecy że mu jakoś niedobrze:sorry2:patrzę na niego ma wypieki jakiś taki inny dotykam czoła gorące:-(temperatura zmierzona 37.8 zjadł pół talerza zupy i się położył:-(choroba jasna teraz i jego coś bierze:-(jakiś wirus w powietrzu wisi czy co:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

To podobne objawy, jak u moich laleczek :dry: coś się panoszy :dry:

A jescze wam powiem, ze Helenka śpi :sorry2: Usnęła na nocniku w trakcie robienia kupy :baffled::rofl2:
 
czesc
ja po wizycie....
szyjka sie skraca i rozwiera...
rycze sobie po cichu bo mnie chyba rozniesie...
jutro ide robic badania a w poniedziałek założenie szwu!! boje sie tego znieczulenia ogólnego...jak to dzidzia zniesie....oj laski powiedzcie mi coś.....:zawstydzona/y:

MH dobrze, że u Ciebie ok...
 
Kochana, dzidzia będzie zdrowa :tak: Założą ci szew i będzie OK :tak: Przecież niejedna mamusia szczęśliwie donosiła ciążę ze szwem :tak: A ty się kochana opamiętaj z dźwiganiem :no: To, że ktoś cię o coś prosi to nie znaczy, że ty masz to robić :dry:


A ja się tak jeszcze, zastanawiam nad moją Helenka, nibny jakaś wirusowa...ale jaka, czy nie trzeba jakiś badań dodatkowych robić ... Niby temperatury nie ma, ale mała jest nieswoja, marudzi i śpi w ciągu dnia... Cały czas o tym myslę :/
 
MH ja nie dźwigam:no: jedynie co małego do fotelika a i to w miarę szybko bez ceregieli..z tym akumulatorem to chyba musiałąbym na głowę upaść żeby mu go nieść do auta:sorry2: a ja boję się tego znieczulenia, szpitala, igieł i tego całego dziadostwa...dla mnie to jest maskara. A do tego i tak okaże się czy posiew będzie dobry bo jak jeszcze jakieś cholerstwo się przyplątało to i tak mi tego szwu nie założą:dry::dry:
 
reklama
Do góry