reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
hej kobitki

dotarlam w koncu
kurcze jak moj ma noce to caly dzien mam zapierdziel i wszytsko na mojej gllowie:baffled:

rano jak wyprawilam Pauline do szkoly to polozylam sie spowrotem spac
wstalam o 9 wiec trzeba bylo sie zajac mala i robota
obudzilam pozniej p i polecialam sprawy zalatwiac i dzieci odebrac
a ze byla ladna pogoda i sucho to wskoczylam na rower:tak::tak::tak::tak:
od razu mi sie lepiej zrobilo:-D:rofl2:

recepte zalatwialm bez problemow,dzieciaki odebralam,nakarmilam i zaczelo znow sypac sniegiem kolo 15:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
mam dosc tej pier..... zimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::zawstydzona/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

w przerwie miedzy chmurami wyszlsymy z dziewczynami na dwor,trzeba bylo troche kupek sniegu rozwalic bo ile mozna.

i tak jakso do wieczora zlecialo.posprzatlam,pozywalam,psy nakarmilam,dziewczyny juz sobie smacznie spia

kupilam sobie farbe do wlosow i mam zamiar dzis sie ufarbowac.
ciekawe czy mi sie uda:happy:
 
Wreszcie dotarłam jak w południe weszłam na bb to zaraz Zuza się obudziła. marudna strasznie. A pól wieczoru rysowałam jak doszło do kolizji-ubezpieczalnia wymaga:wściekła/y:Ten kto bedzie się zajmował nasza sprawą to się posmieje trochę:-D

nie pochwalilam sie wam ze kupilam wczoraj sobie kalosze:tak::tak::tak:
bo do tej pory lazilam w gumofilcach swojego starego i wygladlam jak klaun bo to romiar 46 a ja nosze 39:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

ide poczytac
Aleś sobie przyjemność zakupową sprawiła:-D:-D:-D:-D

Wpadam na forum o nie ludzkiej porze.:-D:-D:-D:-D:-D
Dziewczynki mamy na forum technologa żywienia?:szok::sorry2::sorry2:
Potrzebuję informacji w zakresie zdrowej ekologicznej żywności i żywności zmienionej genetycznie:baffled:
chyba czas się położyć spać ,bo o 6.30 pobudka.:-D:-D:-D:-D
Dobrej nocki.:tak:
Kobieto jak Ty funkcjonujesz??:confused::confused:

Ni ebędę przeklinać, więc zostaje mi tylko popłakać. Od 1 marca były zapisy do Stokrotki-najlepsze przedszkole w mieście, w dodatku pod nosem . Fajnie kuźwa, że podali ta info, bo jak zadzwoniłma przed chwilką to się dowiedzialam, ze nie mam juz miejsc!!!!! Jestem załamana, całą reszta to G. nawet nie wiem, do jakiego teraz uderzyć. Cholera jasne, gadybym obudziła się w poniedziałek była by przyjeta, bo kolejnść zgłoszen sie liczyla, a nie inne głupoty.
Aż tak źle? My na przyszły rok do żłobka będziem startować ale nie pamiętam bajka czy słoneczko:confused:

Witam na początku wstawiam fotki pokoju

Pokój rewelacja i jasniutki taki:tak::tak:

kwiaty30.gif
Dorotko wszystkiego najlepszego z okazji 3 rocznicy
Dołączam się do Życzeń:tak: Dorotko wszystkiego naj:-):-):-):-)
o kurcze:szok::szok::szok::szok: a co to za post:szok::szok:


witam sie z Wami ale nie mam pojecia co to za post powyzej:szok::szok:

walne cos z pamieci ale tak fdlugo czytalam ze nie wiem czy duzo odpisze:baffled:


Iwcik trzymam kciuki za usg.Szwagrowi to tam dobra dawke walnij i szybko mu minie.Biedny oddychac nie umie a pamietam jak bylam co taki chory wrocil.Walnij mu dawke max witaminek i napewno bedzie dobrze:tak:

Agnes doczytalam ze rowerek zatryzmany dla Was mam nadzieje ze Oliwka da rade na nim jezdzic i ze bedziesz mogla go zakup[ic.Cena niezla jak na promocje:szok:duzo upuscili:tak:

Dorota wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy,Duzo zdrowka i milosci, zycia pelnego radosci, spelnienia marzen iw szystkiego czego pragniecie:-)

Natalineczka piekne zdjecie.,Niech fasolka rosnie duza duza i okraglutka :))Tulam odnosnie kredytu...

Dowikla Twoj to niespodzianke chcial Ci zrobic:szok::-D fajnie ze przyjedzie ale szkoda ze na swiet go nie bedzie z Wami:sorry2:I co zsnela Wiki na dywanie?

AS wspolczucia znow u Was zla wiadomosc- zalanie ale pocieszajac ajest wiadomosc ze szkoly.Wiodac Pani dyrektor Cie lubi:-)

Luna na wysokie cisnienie grefruty to wiem bo moj tato tez ma wysokie cisnienie i swietnie pamietam jak grejfruty wcinal:tak:Sama poczytam o tym krazku z ciekawosci

Malinka Jula jak madra dziewczynka mam nadzieje ze moja tez bedzie chciala sama sie uczyc bo jak narazie to glupoty jej w glowie:-D

Joanna zdrowka dla Gabi a rosolek jest dobry na wszystko:tak:

Mamita ja zawsez mam problem z prezentem dla faceta:baffled:moze portfel?
Kupiłam pasek skórzany w promocji:-p mam nadzieję tylko że nie za mały:zawstydzona/y:

hej laski

awaidzeze siostra juz poinformowała was ale ja sama od siebie napisze ze malenstwo jest słodnie jak fikał nogami to az dziwne ze sie tego nie czuje jeszcze z 4 tygodnie i moze poczuje , wymierzony na wszystkie strony serduszko zbadane bije mocno no i były łzy ale ze szczęscia no i mam fotki

Wszystkim wam dziekuje za dobre słowa naprawde te dwa dni były najdłuższymi i te nocki dwie nie przespane no aledzisiaj napewno sie wyspie:-):-):-)

A oto moje maleństwo które nie dało sie jedynie zważyć:-D:-D:-DZobacz załącznik 220873

Troche kiepsa jakoć bo robiłam telefonem , ale widac oczka nosek i busta no i wielki brzuch bo nogi podkulone są:-D:-D:-D

A najfajniejsze jest to ze z usg wychodzi ze dzidzia ma 14 tygodni i 4 dni tak jak na suwaczku:)
Super że wszystko dobrze;-);-)
no i gdzie to coś co wymagało pilności? :-p:-p:-p

super :tak::tak::tak:



a nic poza gorączką się nie dzieje? Nie skarży się na ból gardełka?:confused:


ło boziu, jaka śliczna kruszynka :tak::-):-)


dołączam się do pytania.:tak:

:-p:-p:-p


:-D:-D:-D


śliczności przekochane :tak:

I u nas sypnęło na biało.:crazy:

A ja się pochwalę , że na jutro z anakondą jestem umówiona.:-):-):-)
Udanego spotkania;-);-)

czesc
ja po wizycie....
szyjka sie skraca i rozwiera...
rycze sobie po cichu bo mnie chyba rozniesie...
jutro ide robic badania a w poniedziałek założenie szwu!! boje sie tego znieczulenia ogólnego...jak to dzidzia zniesie....oj laski powiedzcie mi coś.....:zawstydzona/y:

MH dobrze, że u Ciebie ok...
Nie zamartwiaj się na zapas. będzie dobrze:tak: Ja tez boje się igieł i szpitali. A jak mnie skierowali na patologie ciąży to wyłam cały dzień że nie mogłam słowa powiedzieć:zawstydzona/y: Moja znajoma tez miała szewek a ciąże donosiła i mała zdrowiutka 3,5kg ważyła;-)

Kochana, dzidzia będzie zdrowa :tak: Założą ci szew i będzie OK :tak: Przecież niejedna mamusia szczęśliwie donosiła ciążę ze szwem :tak: A ty się kochana opamiętaj z dźwiganiem :no: To, że ktoś cię o coś prosi to nie znaczy, że ty masz to robić :dry:


A ja się tak jeszcze, zastanawiam nad moją Helenka, nibny jakaś wirusowa...ale jaka, czy nie trzeba jakiś badań dodatkowych robić ... Niby temperatury nie ma, ale mała jest nieswoja, marudzi i śpi w ciągu dnia... Cały czas o tym myslę :/
Ta pogoda tak chyba. Moja Zuza też marudna, Siostra dzwoniła że z małą też nie daje rady dzisiaj. Mam nadzieję że to nic innego. Zdrówka dla Helenki:tak:
My juz po kinie.Umalowalam sie i popawilo mi to humor :-).
G jak szlismy do kina to mnie troche rozweselil.
Film Randla w ciemno podobal mi sie :-).

Po poszlismy na krotki spacer.Mimo ze eufori nie ma ale jakos ciut jest lepiej :-).

Ja juz wykapana .Oliwka spi.G oglada z nimi mecz a ja sama w pokoju.No ale komp mi do szczescia potrzebny i bb a nie jakis tam maz :-).
Super że wieczór się udał:-)

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::happy::happy::happy::happy::happy::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
I nawet nic nie jestem w stanie więcej napisać. KAMILA...:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
Wspólczuję:-:)wściekła/y:

hej kobitki

dotarlam w koncu
kurcze jak moj ma noce to caly dzien mam zapierdziel i wszytsko na mojej gllowie:baffled:

rano jak wyprawilam Pauline do szkoly to polozylam sie spowrotem spac
wstalam o 9 wiec trzeba bylo sie zajac mala i robota
obudzilam pozniej p i polecialam sprawy zalatwiac i dzieci odebrac
a ze byla ladna pogoda i sucho to wskoczylam na rower:tak::tak::tak::tak:
od razu mi sie lepiej zrobilo:-D:rofl2:

recepte zalatwialm bez problemow,dzieciaki odebralam,nakarmilam i zaczelo znow sypac sniegiem kolo 15:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
mam dosc tej pier..... zimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::zawstydzona/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

w przerwie miedzy chmurami wyszlsymy z dziewczynami na dwor,trzeba bylo troche kupek sniegu rozwalic bo ile mozna.

i tak jakso do wieczora zlecialo.posprzatlam,pozywalam,psy nakarmilam,dziewczyny juz sobie smacznie spia

kupilam sobie farbe do wlosow i mam zamiar dzis sie ufarbowac.
ciekawe czy mi sie uda:happy:
I jak ufarbowałaś włoski??:confused:
 
Anabuba jak juz wczesniej pisalam mamy grzyba w domu tzn m go zlikwodowal jakis specjalnym srayem ale moze dalej siedziec w scianie
co do plesni w kwiatkach wykluczone bo kawiatow nie mam
a co do robakow hmmm jedyne badanie ktore lekarz zrobil pare dni temu bylo pobranie krwi nawet nie wiem co sprawdzal powiedzial tylko ze wyniki sa super

Agnes no to bedzie miala Oliwka boski rowerek az jej zazdroszcze:)))))


robaki z badan krwi nie wyjda
potrzebne jest badanie kalu
ale jak juz kiedsy pisalam taki niewyjasniony kaszel moze byc od robakow
zapytaj lekarza
a grzyb jak raz wlazal w sciane to bedzie wychodzil
najlepiej by bylo tynki zerwac w tym miejscu:baffled:


Wpadam na forum o nie ludzkiej porze.:-D:-D:-D:-D:-D
Dziewczynki mamy na forum technologa żywienia?:szok::sorry2::sorry2:
Potrzebuję informacji w zakresie zdrowej ekologicznej żywności i żywności zmienionej genetycznie:baffled:
chyba czas się położyć spać ,bo o 6.30 pobudka.:-D:-D:-D:-D
Dobrej nocki.:tak:

Marta chyba w tym dobra,ale ostatnio jej nie ma

Ni ebędę przeklinać, więc zostaje mi tylko popłakać. Od 1 marca były zapisy do Stokrotki-najlepsze przedszkole w mieście, w dodatku pod nosem . Fajnie kuźwa, że podali ta info, bo jak zadzwoniłma przed chwilką to się dowiedzialam, ze nie mam juz miejsc!!!!! Jestem załamana, całą reszta to G. nawet nie wiem, do jakiego teraz uderzyć. Cholera jasne, gadybym obudziła się w poniedziałek była by przyjeta, bo kolejnść zgłoszen sie liczyla, a nie inne głupoty.

ehhh.brak slow
ja sie musze od nas wybrac po karte

O kurcze, ale kicha :no: U mnie ponoć jest nacisk, żeby wszystkie dzieci do przedszkola przyjąć... Zobaczymy jak to wyjdzie, bo ja niepracująca przecież...

A ja zapisałam, dziewczyny do lekarza :tak: Ale dopiero na 14 :baffled:

U mnie pikne słoneczko, narazie na minusie temperatra

i co u lekarza?
zdrowka dla dziewczyn
mojej katar juz przechodzi:tak:

A co się stało? :confused:

Dorotko nie zamartwiaj się.:no: Wykorzystaj ten dzionek najlepiej jak potrafisz.:tak:

No i kochana .....


[FONT=trebuchet ms,geneva]Wszystko, co tylko miłe na świecie,[/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]Wszystko, co tylko pomyślność wróży,[/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]Niech się wam w jedno ogniwo splecie[/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]I będzie szczęściem w życia podróży! [/FONT]

[FONT=trebuchet ms,geneva]Szczęśliwej podróży do kolejnych Jubileuszy![/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]Niech dobry los się kłania w pas ...[/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]Sto lat, sto lat jeszcze raz![/FONT]
2f6ab07a-6363-4d00-87ee-d4ed95fdec99_20090722035239_Normalshutterstock17470396.jpg

:.

dolaczam sie do zyczen

Też tak myslę, dlatego nie poddałam sie całkiem tylko dałam jej trochę czasu, tak w ogóle to moja Klaudia jest bardzo nieśmiała i to może przez to. A gmina ma ten projekt tylko dzieki naszemu wójtowi, który jest za.....ty, on jeden zrobił dla gminy przez 4 lata więcej niż trzej poprzdni razem wzieci. Kończy mu się kadencja i mam nadzieje że przejdzie bo obiecał załatwić mi robotę.

dorota tez dołączam się do życzeń z okazji rocznicy ślubu i głowa do góry wszystko będzie dobrze

Proszę napiszcie mi jak się wstawia takie ładne obrazki jak Justa

u nas tez jest super wijt i ciagnie 2 kadencje juz
mam nadzieje ze do 3przejdzie bo tez zrobil baaaaaardzo duzo
to tez dzieki niemu w koncu utworzyli kalsy integracyjne w szkole i moje dziecko spokojnie moze chodzic do szkoly]
mogliby jeszcze o takim przedszkolu pomyslec


Witam na początku wstawiam fotki pokoju

fajnie
 
kurcze znow mnie wylogowalo po przeczytaniu 1 stromyy:wściekła/y:
w ogole jakos wolno mi idzie to czytanie w nowej sacie
a poza tym czesc objasnien jest po angielsku
a po co?oprzeciez to polskie forum:baffled:


Dzięki dziewczyny za instrukcje wstawiania zdjęć, a obrazki??
Później Wam coś wrzucę bo chociaz się nie mogę oderwać to idę oskrobać i ugotować ziemniaki bo moim dziewczynkom chce się kopytek, powiem szczerze że ja też mam na nie ochotę. Zajrzę jak już się ziemniaczki będą gotować.

ja jutro palnuje kopytka

Madziula, no w tym problem, ze nie ma list rezerwowych. Będę wydzwaniać codziennie od przyszłego miesiąca, choć mówiła, że sens jest dopiero od lipca, sierpnia. Kurcze, no żal mi dupsko ściska, nie przeboleję. Oczywiście P uważa, że to moje zaniedbanie, bo mówił mi w zeszłym tyg żebym poszła osobiście się dowiedziec. No spoko, ja sama jestem rodzicem.

chlopy...najlepiej an babe zwalic
a skad niby moglas wiedziec?

A ja dziś ide do gina z moim M i małym:rofl2: chyba babka pozwoli mu wejść:confused: A na dodatek doznaliśmy wczoraj szoku!!! Okazało się, że od pół roku auto nie ma ubezpieczenia:szok::szok::szok::szok: a ja sobei jeżdże tu i tam...a ostatnio prawie na zatrzymali na kontrole rutynowa ale dzięki kolesiowi przed nami udało nam się..to by było..więc zaraz zmykam wydać kilka stówek:crazy:

A co do forum nadal nie mogę sie połapać
dostałąm dzis zaproszenie do przyjaciół od kogoś ale nie wiem od kogo bo mi sie nie wyświetliło:szok: i znikło...
Spóźnione życzonka dla Helenki:-):-):-)

i jak po usg?

Anabubka to masz już kalosze:-)a widok ciebie w kaloszach numer 46 był zapewne bezcenny:-D:-D:-D:-D:-D
Witam środowo:happy:
planów dzieci nie popsuły spały jak zabite:-p
jestem mega nie wyspana poszłam spać o 2:baffled: a Adam od 3 łaził po mieszkaniu bóg wie po co:szok:a od 5 zapalał światło gadał obudził Antka tymi wędrówkami nerwa miałam wstałam uciszyłam ale juz Antocha nie zasnął i w efekcie o 6 piliśmy z Piotrkiem kawę:baffled:
u mnie w pracy czeski film:dry::dry::dry::dry::dry:wczoraj przyszła do pracy jakas nowa dziewczyna :dry:no niby ok ale podobno narazie się uczy co i jak a potem ma sie z tymi moimi wredotami zamieniać a mi chyba podziękują za pracę:angry::angry::angry::angry::angry:nikt mi nic nie mówi one udają że nic nie wiedzą ale kumpel z pracy mówi że chyba wiedza dobrze bo się z nimi szefowa wczoraj zamknęła jego wyprosiła i godzinę gadały i z tego co go doszło to że niby będą się zmieniac tygodniami czyli jedna na 1 zmianę tj od 6.30 do 14.30 druga od 10 do 18 trzecia od 18 do 21.15 i w weekendy a potem w następnym tygodniu zamiana zmian:sorry2:czyli dla mnie tam miejsca jakos nie ma:no::no::no:szefowa oczywiście mi nic nie mówiła nie dzwoniła ja się z nią nie widziałam i doła mam jakiegoś przez to:-:)-:)-:)-:)-:)-( pomijam fakt że tak się pprostu nie robi :no::no::no:ale wczoraj się wypłakałam z nerwów i stwierdziłam ze co ma być to i tak będzie i na nic moje nerwy:sorry2:a wszystko to za sprawą jednej kobity od nas z pracy wrednej Gosi lat 65:angry:nierób leń wiecznie zmęczona i pracowała zawsze od 10-18 ale jej ta zmiana najmniej odpowiadała ta co racuje na rano nie chciała się z nią zamieniać no to molestowała Gosiunia szefową żeby mnie nakręciła żebym się z nią zmieniała tydzień na tydzień szefowa powiedział że nie ma takiej opcji bo mam dzieci i moge tylko tak to zaczeła wymyslać że ja tego nie zrobiłam czy tego nawet pracownicy casto zaczeli do szefowej mówić żeby przyszła i sprawdziła jak tamta pracuje a nie słuchała jej dyrdymałów bo ja pracowita dokładna nikt nie ma zastrzeżeń:dry:no ale są ludzi i parapety moja szefowa lubi dupowłazów a Gosia taka jest no i czuję że lada moment powie mi dziękuje:dry::dry::dry:
[/SIZE][/COLOR]

oj /Malinka co za baba z tej Twojeje szefowej
brak slow na babe
co ma byc to bedzie,co poradzisz
a do tej poradni nie da rady znowu?

a ja nie dosc ze w gumowcach 46 to jeszczew takiej kurtce starego wygladalam jak klaun.szkoda ze nie mam fotki:-D


[


Ja tez planuje odswiezyc nasze mieszkanko na wiosne,ale to sie jeszcze okaze;-):-)
Bo mam tez inne plany ale na razie ciiiii:-);-)
]


jakie plany?:rofl2:

Wiecie co ostatnio mam strasznego lenia,moze to przesilenie,nie wiem ,ale nawet pisać mi sie na bb zbyt nie chce,taka rozmemłana jestem jakaś ,jedyna odskocznia to wieczorny sport na siłce czy aerobicu,nie wiem ,,,,a ta dzisiejsza pogoda to rtylko mnie dobiła:szok::baffled:

ja mam podobnie
to wina pogody i chyba sie przesilenie zaczyna:baffled::baffled::baffled:


A ja tak jak wczoraj nocka nie przespana cholernie se denerwuje ale zaraz ide włosy myć i bede sie zbierac na to USG.........boże dziewczyny jak ja sie cholernie boje tego c moge uslyszec , ae musze pojechc bo inaczej zwariuje.............jak wróce to wam napisze bez wzgledu czy beda dobre czy zle wiadomości...........

mam nadzieje ze dobre wiesci beda
a chory chlop w domu to gorzej niz dzieckiem

a oto nasze male cos, na nast usg bedze wiadomo juz kto to sie gniezdzi:tak::tak::tak:
Zobacz załącznik 220747
mam uż 4,5 cm i 11 i pół tyg:tak::tak::tak::tak:
a termin coraz blizszy zarka urodzin:tak::tak::tak::tak:
ciekawe czy uda mi sie wstrzelic;-);-);-);-)
badal mnie chyba z 5 min nie mogl znalezc faldu tego na karku ale w koncu znalazl nt wynosi 1,2 nie wiem czy to dobrze ale chyba tak:tak::tak::tak::tak:
tylko skierowanie na badania morf, mocz i PTA, bo slaba jestem jak nie wiem co:no::no:

super!

natalineczka fałd jest idealny;-) ja mam dziś usg i stresa mam jak cholera. Kciuki po prosze;-)
Malinka ja już się wypowiadać nie będę bo same gwiazdki tylko wyskocza...no masakra jakas:no: co za ludzie:no: ale trzymam kciuki, moż eto jednak złe przeczucie..obys się mysliła tym razem wróżko:tak::tak:
MH co jest z Helenką:confused::confused::confused:
a z ubezpieczeniem auta to masakra....teraz mamy wyliczone wydatki bo nie wiadomo kiedy M dostanie wypłate za pracę w tej Łodzi..może w kwietniu nawet!! Kasy nie ma i 600zł trzeba skądś wziąść:no: chyba se skoczę pod latarnie....:sorry2::sorry2:

alez sie narobilo
dobrze ze was nie zatryzmali
jak po usg?

Mnie też to dziwi...

Malina. A ja bym złozyła anonimowy donos jak cię zwolnia :p

dobrez mowi dac jej wodki:tak::tak::tak::tak:
 
Ania ale super:happy::happy::happy::happy::happy: mówiłam jej że wszystko będzie ok;-);-);-);-)
hmmmm czy to dobrze być wróżką??????????swoją przyszłość tez cosik wyczówam:sorry2:obym co do mnie się myliła:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
-(

powinnas otowrzyc jakis salon wrozb:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak:


na śmierć zapomniałąm, do mnei Pti tez wczoraj pisała, ale ja już na bb nie wchodziłam i zapomniałam przekazać. No sklera jak nic.
.
no do mnie tez pisala,ale nie pamietam co:baffled:upssss

hej laski

awaidzeze siostra juz poinformowała was ale ja sama od siebie napisze ze malenstwo jest słodnie jak fikał nogami to az dziwne ze sie tego nie czuje jeszcze z 4 tygodnie i moze poczuje , wymierzony na wszystkie strony serduszko zbadane bije mocno no i były łzy ale ze szczęscia no i mam fotki

Wszystkim wam dziekuje za dobre słowa naprawde te dwa dni były najdłuższymi i te nocki dwie nie przespane no aledzisiaj napewno sie wyspie:-):-):-)

A oto moje maleństwo które nie dało sie jedynie zważyć:-D:-D:-DZobacz załącznik 220873

Troche kiepsa jakoć bo robiłam telefonem , ale widac oczka nosek i busta no i wielki brzuch bo nogi podkulone są:-D:-D:-D

A najfajniejsze jest to ze z usg wychodzi ze dzidzia ma 14 tygodni i 4 dni tak jak na suwaczku:)

pieknie!!!!!!!!!!!1
super!ciesze sie razem z Toba!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

n

A ja się pochwalę , że na jutro z anakondą jestem umówiona.:-):-):-)

pozdrwo ja i ode mnie

[
Iwcik a nie mówiłam;-);-);-);-);-);-) super cieszę się bardzo:tak::tak::tak::tak: nie dało się zważyć mówisz????????????? no kobietka jak nic............my wszystkie wagi unikamy:-p:-p:-p:-p:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: a termin super się zgrał rzadko sie tak zdaża:-)
Justyś kochani to pozdrów cieplutko Anacondzie :-)
Dorotka to poproszę fotki w nowej fryzurce:tak:
Mój Adam wrócił ze szkoły mówi że mu zimno że głowa go boli plecy że mu jakoś niedobrze:sorry2:patrzę na niego ma wypieki jakiś taki inny dotykam czoła gorące:-(temperatura zmierzona 37.8 zjadł pół talerza zupy i się położył:-(choroba jasna teraz i jego coś bierze:-(jakiś wirus w powietrzu wisi czy co:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
[/B]

zdrowka dla Adasia
ten wirus to chyba zima:crazy:

Właśnie wróciła do mnie zima :baffled:

U lekarza, ok :tak: Wynki Niki w normie :tak: Helenka ma jkąś wirusówkę i ponoś stąd te objawy, daje jej na wzmocnienie leki i tyle...
Najgorsza była droga do lekarza, bo się Helena darła bo ona wiatru nie lubi :baffled:

Iwcik, gratuluje dobrych wieści :tak::tak::tak:

a moze to rota czy cos?na to da sie jakies badania zrobic
zdrowka lda niej

A jescze wam powiem, ze Helenka śpi :sorry2: Usnęła na nocniku w trakcie robienia kupy :baffled::rofl2:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


czesc
ja po wizycie....
szyjka sie skraca i rozwiera...
rycze sobie po cichu bo mnie chyba rozniesie...
jutro ide robic badania a w poniedziałek założenie szwu!! boje sie tego znieczulenia ogólnego...jak to dzidzia zniesie....oj laski powiedzcie mi coś.....:zawstydzona/y:

MH dobrze, że u Ciebie ok...

upssssssssss
a mowilsymy zebys odpoczywala i nie sluchalas babo jedna!
a nie mowili nic o krazku zamiast szwu?
co prawda za niego sie placi ale zakldaja w zabiegowym i bez narkozy

y:
No jak mnie małżon wyprowadził z równowagi to myslałam, że wyjdę z siebie i stanę obok. :angry::angry:. W pracy wysiedział się, przychodzi i fru do wyrka, bo śpiący.:baffled: Dałam mu 30 min odsapnąć i fru do roboty domowej zagoniłam. Julka z czytanką za siedmioma górami , bo ona uczy się na raty. Kacprowi na jutro potrzebna bibuła , wata i plastelina a młoda wałęsa mi sie pod nogami.:crazy::wściekła/y:
A ten sobie sielankę urządził.:wściekła/y: Ja rozumiem, że każdemu należy się odpoczynek ( tylko nie mnie), ale stonka jedna za chwilę wstanie , gdy nadejdzie pora treningu i bedzie rzeżki, pełen werby na pójście na trening.:dry:
A ty babo chulaj z dziećmi do północy.:dry:

oj chlopy
moj taki sam

[

A stonka polazła na trening.:dry::dry::dry:
Pokrzyczałam, pokrzyczałam....:tak::-p:rofl2::rofl2::rofl2:

Kurna, jak na stonkę nie krzykniesz tak chodzi po kartoflu jak chce.:crazy::crazy::crazy:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
co za tekst:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:sikam

My juz po kinie.Umalowalam sie i popawilo mi to humor :-).
G jak szlismy do kina to mnie troche rozweselil.
Film Randla w ciemno podobal mi sie :-).

Po poszlismy na krotki spacer.Mimo ze eufori nie ma ale jakos ciut jest lepiej :-).

Ja juz wykapana .Oliwka spi.G oglada z nimi mecz a ja sama w pokoju.No ale komp mi do szczescia potrzebny i bb a nie jakis tam maz :-).

musze sobie obejrzec

JA miałam dwa razy znieczulenie ogólne i powiem ci ze nie było tak zle dają ci zastrzyk i poprostu zasypiasz a anestezjolog czuwa nad twoja głowa i wszystko kontroluje , zaraz po zabiegu wybudzaja wolają cie i zadadza ci pytanie jak sie nzywasz jak im odpowiesz to odwoża cie na sale i tam sie wybudzasz do końca , pierwsze co to bedzie ci sie chciałopic alenie bedziesz mogła tylko na patyczku zwilżą i usta dopiero pózniej bedziesz mogła sie napic wody niegazowanej wiec mozesz ja e soba jz wziąć , ja nie miałam zadnych skutków ubocznych ani za pierwzym raem ani za drugim...........


ja mialam narkoze 3 razy i niestety kazda gorzej wspominam:-(
fakt usypiaja szybko,mi sie po zastrzyku chwile w glowie krecilo
mnie o imie nie pytali:-D
bo jak tylko sie obudzilam to od razu pytalam jak poszlo,czy sie operacja udala itd wiec wiedzieli ze jestem przytomna
raz pamietam jak pryszedl moj doktor i sie mnie pyta jak sie czuje jeszcze na sali operacyjnej a ja do niego"ze widze doktora podwojnie":laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
i pozniej wypytywalam czy zrobili co trzeba to steirdzili ze i tak nic nie bede pamietac
wiec im ponziej przypomniala ze jednak pamietam:-D:-D:-D:-D

a ja sie wybieram tez do gina,ale po kolejnej @
bardzo niepokoja mnie te gule w bliznie po cc
teraz jetsem pare dni po @ i jak sie lekko dotkne to bola
do tego mam blizne akurat na takiej wysokosci jak blaty szafek:wściekła/y:
i nawet jak kucam to je czuje i mnie cmi wtedy:wściekła/y::wściekła/y:
boje sie ze znow beda mnie ciac:-:)-:)-:)-:)-:)-(
dal mniekazda narkoza to koszmar:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
i boje sie zeby mi endometrioza sie nie wrocila znowu:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(


:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::happy::happy::happy::happy::happy::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
I nawet nic nie jestem w stanie więcej napisać. KAMILA...:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

tulam mocno

W
I jak ufarbowałaś włoski??:confused:

jeszcze nie
najpierw nadrobilam co u was
i w koncu wszytskie znow odpadly
ja to mam szczescie nie ma co:baffled:

zdecydowanie dzialam jak odstraszacz...:-:)-:)-:)-(

zastanwaim sie czy isc sie farbowac
kurcze nie chce mi sie
jutro chyba to zrobie...
 
cześć dziewczyny
póki co niepoodpisuje.. Maks juz przed 5 zrobil pobudke:eek:
nie mówiąc, ze o 1 tez się obudził:eek:


myslalam,ze przeziebienie przeszło.... ale.....

wczoraj jak wrociłam od dentystki sie zaczeło..
nawala migdał prawy jak cholera- chyba angina
i do tego prawe ucho- zapalenie?:no:

kurde nawet sliny polknac nie umie, nie mowiac o odezwaniu sie do dziecka:sorry2:
no nic chyba lekarz mnie czeka..... i zas tablety wrrr ciekawe jakie drogie jeszcze:wściekła/y:

jak znajde troche sił to poczytam co u Was
 
Iwcik, cieszę się, że wszystko oki! No i to musi być kobieta, hehehe, jak Malinka mówi-żadnaza wagą nie przepada.


Dorcia zdjęcia koniecznie!


Malinka zdrówka dla Adasia, oby szybko uciekło od neo paskudztwo.



A jescze wam powiem, ze Helenka śpi :sorry2: Usnęła na nocniku w trakcie robienia kupy :baffled::rofl2:
:-D:-D:-Dto sie nad nią namęczyła!!!


Kerna wszystko bedzie dobrze, mają ratować dziecko a nie mu szkodziś, nic się nie martw. Trzymam kciuki, będzie git.


MH może dla świętego spokoju na badania? Zdrówka dla małej.


Kurna, jak na stonkę nie krzykniesz tak chodzi po kartoflu jak chce.:crazy::crazy::crazy:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D


:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::happy::happy::happy::happy::happy::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
I nawet nic nie jestem w stanie więcej napisać. KAMILA...:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
Przykro mi, tulam Cie mocna. Bądź silna i się gnoicy nie daj!


kupilam sobie farbe do wlosow i mam zamiar dzis sie ufarbowac.
ciekawe czy mi sie uda:happy:
A co ma się nie udać?! Pewnie ze się uda!


Aż tak źle? My na przyszły rok do żłobka będziem startować ale nie pamiętam bajka czy słoneczko:confused:
Ale tu w Inie? No chyba nie...


Medea kochana Ty leć szybciutko do lekarza, takie badziewia same nie przechodzą. A ja jak ide do doktórki to przy wypisywaniu recept zawsze proszę o tanie leki, bo mnie nie stac na drogie leczenia. Raz jak je nie powiedziałąm, to przepisała mi za 200zł prawie, wróciłam się z apteki do niej i wypisała nowe za niespełna 40zł. MOZNA?!!!

Witam środowo. Słonko pięknie wychodzi, póki co na minusie, ale czuję, że się ociepli. Chyba do skarbówki dziś wycieczkę zrobię, bo przysłale wezwanie na korekty do wyjaśnienia.
 
reklama
witam czwartkowo.
Dziś już trochę ochłonełam to napiszę Wam o co chodzi.
Kamila mnie wczoraj okradła a w zasadzie Anię.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled::angry::angry::angry:
Weszła na teren stajni bez niczyjej zgody wzięła derkę Ori i wyszła.
Zabrała też swoje rzeczy,więc pewne jest,że na stajnię nie wróci.:crazy::crazy::crazy::crazy:
 
Do góry