reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

czesc laseczki!!!
witajcie w ten pochmurny dzien:wściekła/y:jak ja wam zazdroszcze tej ładnej pogody.
moje dzieci jeszcze od rana nie spia sa w łużeczkach i slysze jak sie tam wygłupiaja-ani nie mysla spac.krystian na dworze rowerem jezdzi a ja z kawka na bb.ja juz mam posprzatane,dzis na obiad bede miała sharme z frytkami i surówką wiec teraz mam luz i nic nie robie.
na godz.17 jestem umowiona do fryziera kolorek musze sobie zrobic na to wesele,pózniej garnitor m z pralni odebrac i moze jeszcze uda mi sie kupic buty.:tak:

milego dnia:-)

olenka-witam!!!!!

dowikla-fajnie że już jestes.
super ze pogoda wam sie udala i że wam sie podobało.czekamy na fotki.
i konecznie daj znac co z tym kaszelkiem wiktori.oby to nie było nic groznego.

beatka-udanego wyjazdu i super pogody życze.
 
reklama
Ola to masz fajnie :tak: korzystaj z okazji :-D
Dowikla super że już jesteś :-) fajnie że wyjazd się udał i pogoda dopisała :tak:
Joasia oczywiście że Cię pamiętamy :-D co tam u Ciebie?
Natali dobrze że nic nie sprawdzili i tylko podpisałaś i po kłopocie :tak:

Kuba kładziony spać, ja już prawie spakowana, na wieczór będę się pakować do końca bo to jeszcze kąpiel, kasze dla Kuby na noc zrobić więc i tak potem torby do auta zanosić M będzie :tak: u mnie znowu słoneczko wychodzi :tak: lekki wiaterek wieje więc jest ok :-D nie martwcie się tym deszczem przejdzie bardzo szybko ;-) teraz idę coś na obiad wyszykować chociaż nic w lodówce nie mam :-p M zaraz do sklepu poleci i zrobię gołąbki inaczej :tak: przynajmniej będzie na drogę :-D idę się pomalować i głowę umyć bo aż wstyd jak wyglądam :zawstydzona/y: wczoraj cały dzień w gaciach chodziłam bo tak duszno miałam w domu :-p
 
hej

madea chyba mnie zarazilas bakcylem:-D:-D:-D
i dobrze
chalupa lśni ino odkurzyc dywan
i kuchenke umyc i powiesic pranie
obiadek dzis rozmrazany mlodemu zupe pomidorowa a ja pierogi z truskawkami:tak::tak:
nie najadlam sie tymi pierogami ale pycha byly :tak:;-):-p
mlody baje oglada
zasna mi kolo 13 i poszlam do piwnicy sprzatac
piwnica tez lsni:-D:-D
powynosilam wszystkie zbedne *******y i pudla
powypierdzielalam wszystkie stare buty m robocze bo jak tylko nowe dostanie to stare do piwnicy a ja sie pytam po co:sorry2:
i tak lezaly sobie z 4 pary:sorry2:
lozeczko kuzynki oproznine czeka tylko na wyniesienie:tak:
i szafa jeszcze mi zostala do wysprzatania trza sloiki pomyc i dekle i szafe tez by sie zdalo
powynosic butelki
ale to juz jak bede sie za przetwory brac:tak::tak:

balkon tez sie zalapal mimo ulewy:-D:-D:-D
az mnie normalnie nosi taka mam energie
nie moge sobie miejsca znalezc:-D:-D:-D
zaraz zabieram sie za dywan i kuchenke pozniej zawolam ciocie i pojde pranie powiesic:tak::tak::tak:

komu troche fluidów:confused::-D:-D:-D:-D
bo rozsiewam dookola:-D:-D:-D
 
Hej lasencje poleciałem tak piąte przez dziesiąte przez posty...

Joasia ,,śmiesz wątpić ..pisz lepiej co słychać??

Medeuska to dobrze ,ze Patrysia pozyczyła ci wózek ,przynajmniej uziemniona nie jesteś:tak:

Witam nową mamusie .

Kerna rany w moich oczach to masz najszybszą ciaże świata:-Dpamietam jak ledwo co zafasolkowałaś:tak:Niestety ,co do m...to tylko życzę pogodzenia sie z częstymi wyjazdami m.żeby nerwów nie szarpać sobie ,choć wiem ,ze to trudne ,bo sie tęskni...:tak:

MH kolejka do wyborów u nas to była ogromna,ale liczę to za duzy plus turystom ,ze im sie stać w kolejce po godzinach chciało:errr:

Ja wróciłam z pracki ,próbowałam sie zdrzemnąć ,ale coś nie moge zasnać za dużo odgłosów z podwórka słychać ,za to pewnie od 20 ,będzie juz mnie łamało spanie:baffled:

U nas od rana dziś lało ,teraz ten front przesuwa sie na wschód Polski,bo słonko już za oknem wyglada.Tymczasem wstawie pranie i zastanowię sie co zrobić z wolnym popołudniem ,bo m pojechał na fuchę,z ja zyskałam kilka godzinek PRAWDZIWEGO wolnego:-D:-D:-D:-D
 
wITAM KOBITKI POPOŁUDNIOWO :tak:

Moje dziewczyny ganiaja sie po chałupie, Anika ćwiczy bieganie :szok::-D:-D:-D
Pogoda daje chwilkę wytchnienia, zapowiadało się na burze, ale skończyło się na wietrze, no ale zrobiło sie przyjemnie chłodno :tak:


Pozdrowionka :-)
 
Natalineczka ,nie wcieło ,tylko sama usunęłam ,schudłam co chciałam ,na razie starczy,teraz latem za duzo piwa piję by myśleć o diecie:zawstydzona/y::-pNawet od ponad tygodnia nie biegam ,bo czasu mało na wszystko ,jak Anabubka była to co drugi dzień grill i piwo,a co drugi w pracy do 22 byłam ,wiec na razie przerwa.Ale oczywiście wagę trzymam ,nie po to sie męczyłam:tak:

WRócił m .wróciliśmy ze spaceru z psami ,a ja jestem dętka ,zmeczona i śpiąca,wszystko przez @ pewnie,a m ciągnie znowu na podwórko ,do ludzi ,znowu grill, uwierzcie ,ze moga grille i piwkowanie też męczyć:-D:-D:-D:-p
 
kochana wierze ze moga meczyc;-):tak::tak:

wlasnie niedawno wrocilismy od mamy mojej bylismy na malym spacrku z mlodym bo przestalo padac a on dzis na dworze nie byl wiec go wzielam

mlody teraz chwilowo u cioci bo ja padnieta juz jestem jak detka:sorry2:
jak zaleglam na wersalce to mi sie wszystkiego odechcialo:sorry2:
nawet po dziecko mi sie isc nie chce:no::no:
ale trza odbyc ta wedrowke:sorry2::-D
 
reklama
hej mamuski wieczorkiem.
dzieciki moje juz spia a m mecz oglada wiec ja tak na chwilke na bb zagladam.
ja byłam u tego fryziera kolorek mam zrobiony jeszce tylko buty musze kupic jakies dodatki i m krawat i mozemy smialo isc na wesele.a i musze sie wam pochwalic ze dzis moj alan przeszedl samodzielnie caly pokuj:tak:dumna z niego jestem strasznie.

dobranoc:-)
spokojnej nocki
 
Do góry