reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

czesc dziewczyny

poczytałam was troszeczke i jest jakies głosowanie nie jestem wtajemniczona wiec pliss dajcie namiary gdzie to głosowanie :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:tez chciałabym zagłosowac :tak::tak::tak:

Lidka ty znowu ciche dni z chlopem:-D:-D:-Dty to masz cierpliwosc no i uparta z ciebie bestia nie da za wygrana :-D:-D

AS dzieki za info bo ja nawet nie wiedziałam ze moga dzieci na to chorowac :-(ale ja nie douczona jestem:-D:-D:-D

KERNA gratulacje i trzymam kciuki zeby wszytko dobrze sie skonczyło :tak::tak:

Temamty zimowe wsród mam wiec i do mnie dotarło ze moje dziecko nie ma ani kozaków na zime ani kórtki zreszta jesienna tez za mala wiec trzeba wybrac sie na zakupy dla maksia noooooooo i na LEnke tez mimo zapasów od siostry niestety musze dokupic kombinezon jej na zime bo codziennie musze z nia jezdzic po maksia do szkoły wiec bedzie mi potrzebny a siostra nie miala dla Laury

kurcze misze spadac bo Lenka sie budzi ........zajrze pozniej:tak: jak mi czas pozwoli nara spadam..........
 
reklama
Madziula!!! Kope lat :-D:-D:-D No nie wierzę, jak swojsko się robi :tak: Wiki, ale ci dzieciaki porosły :tak: No i cały czas się meblujecie jak widzę, pięknie :tak:

A mnie naszło na ogórkową, właśnie się ogórki dusza :-p
 
Swojsko ,swojsko ,troszke starych gąb i od razu milej na serduszku:tak:

A ja mam dziś kapuśniaczek ,mniam ,na 13 idę do pracy jeszcze muszę kawkę odpić ,ale dzieci w szkole m w pracy to jest czas na wszystko:-D

Medeuska czytałam opisy Maksia na bałwankA:):-D

Ja tez dla moich nie mam nic na zimę ,ale to jeszcze troszke czasu zostało,u nas ważniejsze sa opony na zimę i akumulator ,bo samochód wiekowy ,a przy stylu jazdy mojego m ,nowych opon sie domaga:baffled:a to spory wydatek:baffled:

HM,,As jestem ciekawa jak sie wyrobisz??:-D
 
MH-podziel sie zupką...uwielbiam ogórkową......

As-to teraz motorek w tyłek i do przodu....

Madziulanatasza-my sie nie znamy:)fajny urlop Ci sie szykuje...super....

Lidka-u mnie juz po ciszy....no zobaczymy ile czasu bedzie dobrze:).....

lenistwo we mnie siedzi....przez tą @.....grr
 
Witam mamaola,to się poznamy właśnie ,a zaczniemy od dzisiaj:-D:tak:

Buszuję sobie po necie ,kawkę piję i zerkam na zegarek ,o fak jak ja nie lubie popołudniówek:no:

A czemu to Malinka tak rzadko zagląda ,bosz,nawet nie pamiętam kiedy z nia ostatnio gadałam ,muszę to koniecznie poprawic:happy:


Uciekam i ja buziaki:)
 
Ostatnia edycja:
MH-podziel sie zupką...uwielbiam ogórkową......

...

No to zapraszam, a masz blisko do mnie :-p A ja cały gar nastawiłam :-D

Uciekam narzie później wpadne do was :-)

Papa :-)

...

A czemu to Malinka tak rzadko zagląda ,bosz,nawet nie pamiętam kiedy z nia ostatnio gadałam ,muszę to koniecznie poprawic:happy:

Malina nam ostatnio zaniemogła, ale juz jej lepiej, musi popracować nad frekwencją :tak::-D
 
reklama
Podczytuje trochę o tej akcji pomocy dla Ani ,właśnie oddałam głos ,do kiedy to trwa i ile razy można te głosy oddawać??
As jak zwykle stoi na czele ,może mi w skrócie opowiesz o tej akcji,bo nie wiem o co kaman z tym kibicem co nas wyprzedza?????
Oj takie tam z tym kibicem.
Dziewczyny poniosły nieco emocje i tyle.
Wszystko ładnie się w konkursie układało dopóki nie pojawił się kibic Wisły Kraków ze swoim pudełkiem,który jak się okazało po moim nieco wgłębniejszym przejrzeniu danych tamtejszego forum ;-):-):-) zbiera na kolegę kibica,który nie chodzi od ponad 10 lat. Wskoczył na główkę do wody i połamał kręgosłup.
Dziewczyny straciły głowę,że tracimy 1 miejsce i zaczęły nieco szaleć po forach kibiców innych klubów.:baffled::baffled::baffled:
Ja też napisałam posta na forum Legii ,ale mój był naprawdę kulturalny z prośbą o pomoc, a niektóre nieco przecholowały .
Zamiast napisać ,że chcemy wygrać w konkursie z kibicem ,
napisały chcemy wygrać wojnę z kibicem i wrzuciły to na Cracovię odwiecznego wroga Wisły Kraków.:baffled::baffled::baffled:
O to jest właśnie cała afera,bo ktos tego posta odszukał i napisał
,Wygrać tak,ale nie za wszelką cenę..:baffled::baffled::baffled:

Wklejam kolejny raz linka do pudełka.
Można klikać codziennie z 1 komputera ,a jak ktoś ma 3 to może 3 razy ;-):-D:-D.
TWOJE PUDEŁKO



czesc mamuski!!!
witam sie i ja w ten brzydki,zimny i deszczowy dzien.:wściekła/y:normalnie ta pogoda mnie dobija od samego rana pada i takie jest ciemno w domu ze swiatlo musze swiecic.:szok:
moje dzieci spia,ja sie wzielam za sprzatanie a ze plecy mnie przestaly bolec to szaleje,w pólkach porzadki robie,pranie nastawiłam obiadek sie robi (dzis mam łazanki.)
moj krystek zacza kaszlec i cos mi sie wydaje ze bez lekarza sie nie:no: obejdzie bo ten katar ma taki brzydki i mokry.:wściekła/y:
z m dalej ciche dni,:tak:on zawziety i ja zawzieta ciekawa jestem kto pierwszy odpusci.;-)

miłego dnia


kerna-kochana trzymaj sie.badz dzielna i sie nie załamuj bedzie wszystko dobrze zobaczysz.:tak:

as-klaudia,ambitna i zawzieta.
chciała bym zeby mój syn był kiedys taki.:tak:
Dobrze,że plecy już nie bolą.

Oj dziewczyny nie chciałybyście ,żeby Wasze dzieci były tak ambitne jak Klaudia.
Zamęczą Was.:-D:-D:-D
Ja mówię serio :baffled::baffled::-D:-D:-D

Lidka też bym chciała żeby Maks taki byl:-D
mam nadzieje, że dostał to w genach po mnie:-D
bo ja byłam też podobnie ambitna jak Klaudia:-D

szkoda, że potem tak się ulożylo, że musiałam zrezygnować ze studiów(a raczej mnie wyrzuciili:baffled: przez prace...:/)
Kochana do szkoły zawsze można iść.
Patrz na mnie
34 lata i do szkoły poszłam .
Jak mi się uda zdać maturę ,to przecież jasne,że na licencjat pójdę.:tak::-):-):-)
Marzy mi się oligofrenopedagogika i wiem,że zdobędę ten dyplom.:tak::-D:-D

Zadzwoniłam do KUbusia Opiekunki i podprowadziła go do ulicy .
Spotkałyśmy się w połowie drogi :tak::-):-) i mam już smyka w domku.:rofl2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry