reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
MALINUS
Jak przyjda te Twoje nowe mebelki to sie koniecznie pochwal:tak::tak::tak:
No i duuuzo zdrowka dla Piotrka:tak::tak:Co to za cholerstwo Go dopadlo:no:Oby udalo sie dzisiaj do lekarza

MH
Zdrowka kobieto

KOKUSIA
Ale masz dobrze,jedna spi drugiej nie ma:tak::tak::tak:No zyc nie umierac hehe


Moje dziewczynki daly mi pospac do 10:tak::tak::tak:One juz nie spaly nie wiem od ktorej i stale mi lazily po chacie ale ja co sie przebudzilam to usypialam dalej;-):-):-pMega ciezko bylo mi wstac o 10 ale ze jzu siedzialy mi na wyrze i mnei zagadywaly to trzeba było:tak::tak::tak:Zjadlysmy jzu snaidanko i teraz dziewczynki ogladaja mini-mini:tak::tak::tak:
Niedlugo trzeba bedzie sie ubierac i szykowac bo na 12 male ida do przedszkola:tak::tak::tak:
Dominik konczy dzisiaj lekcje o 11,ale kazalam isc Jemu do swietlicy i odbiore Go jak zaprowadza dziewczynki:-)I pojedziemy prosto na zakupki:tak::tak::tak:
 
Witam i ja w ten pochmurny ,paskudny dzien:no:Nie musze chyba dodawac ze ciezko bylo mi znowu wstac hehe.Mlody juz w szkole,Wika spi a Klaudia sie cos przebudzila-cholera:tak:Ale ja sie zaraz poloze to mam nadzieje ze Ona jeszcze usnie:tak::tak::tak:

AS
Sliczne te anioleczki:tak::tak::tak:

LUNKA
Jak Dominik chodzil do przedszkola to tez sie uczyl tego wierszyka:tak::tak::tak:I wlasnie umial pewna czesc a ja nie wiedzialam jak go dokonczyc;-)Teraz tez sobie go spisze i bede miala,a poza tym podoba mi sie on:tak::tak::tak:



Wlasnie zauwazylam ze jestem pierwsza:szok::szok::szok:ALE JAJA:szok::szok::szok::-D:-D:-D
No cóż cuda się zdarzają :-D:-D:-D:-D
Dowikla ja też bardzo lubię ten wierszyk.:tak::-):-)
I jeszcze kilka innych .
Moje dzieci najbardziej kochają balladę o chłopcu w moim wykonaniu .:tak::-):-)
Piękna,ale smutna opowieść o synu marynarza.:sorry2:
Jak tylko im coś zaczynam śpiewać ,bo Klaudia też lubi się powygłupiać i śpiewamy Kubie dziecięce piosenki to i tak zawsze kończy się balladą.:tak::-D:-D

witam srodowo,
mala dzisiaj znow marudna huz wysiadasm, mam powoli tego dosc....
Cierpliwości kochana.:-p

Witam z mega katarem :no:



Nic jej nie będzie :tak: zdrowa silna dziewczynka :tak: Ale następnym razem uważaj, to ty decydujesz o szczepieniu, nie lekarz :no: Zawsze możesz powiedzieć, że przyjdziesz jak mała będzie zdrowa :tak:



Majeranek :confused: taki co się do gotowania używa :confused:




Pikne :-D:-D:-D:-D




No kochana a szkolenia robisz?? Bo bym się wybrała i nauczyła robienia takich cacek :-p

No właśnie sobie temperaturkę zmierzyłam, mam 37,2 więc niema tragedii, tylko szkoda, że M wyszedł jak jeszcze spałyśmy a wróci jak już będziemy spały :baffled:
Dla Ciebie mogę zrobić szkolenie jak najbardziej.
Co do odpłatności jakiejś to się dogadamy ;-);-):-D:-D:-D

Witam i ja :-):-):-)
Wczoraj wróciłyśmy do domu, siostra też wczoraj rano do Włoch wyleciała więc pora wracać do szarej rzeczywistości :tak::tak:
Wczoraj już nie zdążyłam nic napisać bo jeszcze wieczorem z Mają do dentysty jechaliśmy no a potem wiadomo mycie i spanie :baffled::baffled:
A dzisiaj porządne sprzątanie mnie czeka bo zostawić chłopa samego w domu to jest równoznaczne z tym że chałupa będzie poprzestawiana do góry nogami :cool2::cool2:
Witaj ponownie

Witam laseczki w środę :happy2::happy2:
u mnie za oknem pada śnieg i wieje gigant wiatr:szok::szok::szok::szok:
As normalnie jesteś wielka :tak::tak::tak::tak: kochana Julka uczy tego wierszyka Antka i sie zacięła bo nie pamięta końcówki :-D:-D:-D więc teraz przynajmniej spiszę i douczę Antoniego wiersza :tak::tak::tak: a kochana aniołki są cudowne :tak::tak::tak::tak: kochana białe złote srebrne i choinka ubrana a jaka piękna inna wyjątkowa no cudo alboe przyszyć takie do dołu firanki takiej do połowy okna i ............ajć się rozmarzyłam :-D:-D
Anabubka i jak dziś mała maruda????????a właśnie mam pytanie do ciebie i do As bo wy się kobietki znacie ..mojej Julce znów sie zatyka ucho i gorzej słyszy jak dmucha to mówi że jej w uchu strzela:szok::szok: co ja mam robić?????????
Dowikluś ty pierwsza :szok::szok::szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-Dno nie cuda i dziwy się dzieją :-D:-D:-D:-D a łóżka laseczek są naprawdę świetne i to takie na lata łóżeczka :tak::tak::tak::tak: pochwalę się że my zamówiliśmy sobie do pokoju stół i krzesła :tak::tak:i wreszcie wypieprzę z pokoju rozwaloną ławę i mega krowie fotele :tak::tak::tak::tak::tak:
Anaconda witaj kochana po wczasach:-D:-D:-Djak Majka zdrowa???????
Kokusia 100 LAT DLA NATLKI W DNIU JEJ URODZIN to ona tak samo urodzona jak Dominik Dowikli :-)
Kamcia 100 LAT DLA VI W DNIU JEJ 1 URODZIN ZDRÓWKA RADOŚCI I JAK NAJWIĘCEJ CIERPLIWOŚCI DO NOWEGO CZŁONKA RODZINY :-):-):-)
Agnes ale twój małż ma pomysły z tymi zwierzętami jak małe dziecko sorkki ale jedno oddajecie bo...a tu zaraz drugie zwierzątko...przepraszam jeżeli ciebie urażę ale to moim zdaniem niczego dobrego Oliwki nie uczy :no::no::no::no: A jestem bardzo ciekawa jak mała panna wygląda w kolczykach więc czekam niecierpliwie na fotki:tak::tak::tak::tak::tak:moja Julka mała była nawet bardzo jak miała uszy przebijane;-)i chyba nie płakała ..kurcze nie pamiętam :baffled::baffled:
Lunka i jakie meble wybrałaś ?bo ostatnio pokazywałaś zdjęcie i takie ładne widziałam to te??????????
U nas stara bieda:-D:-D:-DToni sika do nocnika i nie ma wpadek :tak::tak::tak::tak::tak: no na noc pampka zakładamy i jak idziemy po Julkę do szkoły:tak::tak::tak::tak: Julka skarży się na uszy:confused:tzn znów mówi że gorzej słyszy :-:)-:)-:)-(Adam tfu tfu żeby nie zapeszyć ale jest ok :tak::tak::tak: zachowanie normalnie diametralna zmiana wróciło moje dziecko radosne wesołe dziecięce :tak::tak::tak::tak::tak: a Pietruszka próbuje umówić się do lekarza bo ma jakieś dziwne bóle najpierw bolało go lekko z prawej strony na wysokości sutków ...przeszło na lewą stronę i boli strasznie do tego stopnia że traci czucie w dłoniach :-:)-:)-:)-( normalnie na nfz do lekarza jest termin na przyszły tydzień:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: cholera i za co my płacimy te składki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale on w pracy ma opłacony pakiet signal i duna i mam nadzieję że tam go gdzieś wcisną dzwonił pani powiedział że postarają się go umówić na dziś poszedł narazie do pracy i czekamy w ostateczności jak wrócę z pracy to pojedzie na ostry dyżur a tam musza go przyjąć :confused: a ja jestem zdrowa i wsio ok tylko jak zawsze kasy mało a tu rachunekj za prąd przyszedł 307 zł butów zimowych brak i śmigam w adidasach ...jeszcze ja mam big stopę i ciężko mi dostać coś dla mnie w przystępnej cenie ech życie:-:)-:)-:)-:)-:)-(
A mi się przypomniało MH tak zwykły majeranek sie parzy do picia kochana to rewelacyjny lek na przeziębienie katar napotny anty bakteryjny no cud miód i orzeszki i nawet w smaku da się przeżyć :tak:
Malinka co do ucha to przyczyn może być wiele niestety.:sorry2::sorry2::sorry2:
Nie chcę nic mówić ,bo lekarzem nie jestem.:no:
Na początek zastosowałabym Antotalgin.
U nas pomogło.:tak:
To krople do rozpuszczania woskowiny,która się gromadzi i nie może sama uwolnić.
Malinuś co do aniołków to mąż zamówił 20 na naszą choinkę .
Klaudia 1 dużego na biurko.
Teściowa 2 na stół wigilijny.
I mam zamówienia od znajomych na 15 sztuk.:szok::szok::szok: :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Gdybym miała czas to spoko,ale ja czasu nie mam,więc nie wiem jak i ile ich zrobię.
Wielkość tych na chinkę to 7-9 cm bez zawieszki a te duże to 14-16 cm.:tak::-):-)

Dobrze ,że z Adamem już jest fajnie.
Piotrkowi zdrówka życzę .:tak:
Pochwal się mebelkami jak przyjdą.;-):-):-)

Witam się i ja porannie. Starsze dziecko w szkole młodsze od nadmiaru chłodnego powietrza usnęło i kima już godzinkę, zupa się gotuje a ja nadrabiam.



Zdrówka dla małego i oby szybciutko mu to paskudztwo przeszło.



Dla Was też dużo zdrowia



Brawo dla Oliwki. Dzielna dziewczynka. Ja sobie postanowiłam że przebiję Martynce uszy w prezencie na komunię św no chyba że będzie mi nudzić wcześniej.
Co do zwierzątek to współczuję. My od niedzieli mamy chomika. W sumie nie byłam za tym żeby Nati go dostała bo zwierząt nie powinno się dawać w prezencie ale jak widzę jak dziewczynki oszalały na jego punkcie to w sumie dobrze że go mamy.



Dużo zdrowia dla ojca teściowej i szybkiej poprawy.
Super że Dominik wydoroślał mam nadzieję że mojej też się uda bo na razie to jest jedyne dziecko na całą szkołę które praktycznie codziennie płacze. I to na prawdę z byle powodu. Ja już nie wiem jak mam do niej dotrzeć. Cały czas tłumaczymy że takie duże dzieci już tak często nie płaczą i że emocje może pokazywać na różne sposoby nie tylko płaczem. Ona przytakuje, obiecuje że będzie się starać i dalej tak samo robi.



Miałam Ci wkleić ale już doczytałam że As mnie ubiegła.
A z małej rośnie niezła artystka.




Przepiękne. A sprzedajesz to gdzieś?



Ogromnych pokładów cierpliwości życzę.



MH obyś szybko pogoniła to choróbsko.

Dziękuję Wam dziewczyny za życzenia urodzinowe. Nie wiem kiedy te dwa lata zleciały. Niestety moje dziecko właśnie zaczęło wchodzić w klasyczny bunt dwulatka. A już myślałam że nas to ominie.
Kokusia ja uważam ,że czym dziecko starsze tym większy stres i ból przy przebijaniu uszka.
Podobno najlepiej do 4 lat.;-);-)
Gdybym miała teraz dziewczynkę to bym jej na roczek już przebiła.:tak::-):-)
Co do płaczu -samo tłumaczenie nic nie pomoże .
Jeśli mocno płacze to trzeba ją nauczyć przekierować emocje.
Sama sobie z tym nie radzi i dlatego płacze.:-:)tak::tak:
Aniołki sprzedaję ,ale tylko znajomym.
Nie prowadzę sprzedaży na allegro ,ani nic takiego.:no:

Witam się w środę.
Zaraz jadę z tatę po paczkę z banku żywności i na badanie betki.
Załatwiłam rodzicom comiesięczne paczki.
Rano dzwonili z fundacji,że jest dziś do odbioru.
Ależ się cieszą .:tak::-D:-D
 
A ja już posprzątałam i zaraz zmykam na zakupy do biedronki bo lodówka pustkami straszy :tak::tak::tak:
Dowikla oj ładnie sobie pospałaś :tak::tak:
Kokusia nie martw się Martynką bo moja też z tych "beksowatych" niestety :sorry2::sorry2:
 
Hej.
U nas stara bieda:-D:-D:-DToni sika do nocnika i nie ma wpadek :tak::tak::tak::tak::tak: no na noc pampka zakładamy i jak idziemy po Julkę do szkoły:tak::tak::tak::tak:
SUPER! ANTOSIU WIELKIE BRAWA DLA CIEBIE!!!:tak::-)

Julka skarży się na uszy:confused:tzn znów mówi że gorzej słyszy :-:)-:)-:)-(
To samo było z moją Julką . Stopniowo głuchła , aż zupełnie przestała słyszeć. :baffled:Laryngolog przepłukał raz i było wszystko ok.:tak: Za dwa tygodnie znowu to samo.:dry: Dziś już jest ok.:tak:
Może twoją młodą przewiało? Wody naleciało? Woskowina pewnie zalega.:tak:
W aptece można kupić płun do rozpuszczania woskowiny, ale nie wiem czy można psikać nim u dzieci.

Adam tfu tfu żeby nie zapeszyć ale jest ok :tak::tak::tak: zachowanie normalnie diametralna zmiana wróciło moje dziecko radosne wesołe dziecięce :tak::tak::tak::tak::tak:
Noooo! :-)

a Pietruszka próbuje umówić się do lekarza bo ma jakieś dziwne bóle najpierw bolało go lekko z prawej strony na wysokości sutków ...przeszło na lewą stronę i boli strasznie do tego stopnia że traci czucie w dłoniach :-:)-:)-:)-( normalnie na nfz do lekarza jest termin na przyszły tydzień:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: cholera i za co my płacimy te składki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale on w pracy ma opłacony pakiet signal i duna i mam nadzieję że tam go gdzieś wcisną dzwonił pani powiedział że postarają się go umówić na dziś poszedł narazie do pracy i czekamy w ostateczności jak wrócę z pracy to pojedzie na ostry dyżur a tam musza go przyjąć :confused:
może to nerwoból?:confused:


My od niedzieli mamy chomika. W sumie nie byłam za tym żeby Nati go dostała bo zwierząt nie powinno się dawać w prezencie ale jak widzę jak dziewczynki oszalały na jego punkcie to w sumie dobrze że go mamy.
niedługo zmienisz zdanie.:-D:-D:-D:-D
Mam dwóch śmierdzieli , także prezent.:tak: Jak dla mnie nie trafiony.:-D:-D:-D


As Przepiękne. A sprzedajesz to gdzieś?
:tak::tak::tak: to samo jej proponowałam.:tak::-D


Niestety moje dziecko właśnie zaczęło wchodzić w klasyczny bunt dwulatka. A już myślałam że nas to ominie.
Moje też ! :-D:-D
Wiem co przeżywasz .:-D:-D




A ja korzystając z ostatnich dni wolnych Ł. wzięłam się za mycie okien, sprzątanie... Tak straszą tą zimą.:szok:
Młody głupieje w domu z nudów, wymyślił sobie , że sztuką origami będzie składał samoloty. Taaaa...:-D
 
Wklejam Wam moje aniołki :rotfl: :rotfl:



aniolki cudne As normalnie sie zakochalam
Witam z mega katarem :no:

No właśnie sobie temperaturkę zmierzyłam, mam 37,2 więc niema tragedii, tylko szkoda, że M wyszedł jak jeszcze spałyśmy a wróci jak już będziemy spały :baffled:
zdrowka Ci zycze ;]

a ja sewka tez probuje uczyc tego wierszyka ale normanie zacina sie na drugim wersie... jak mowie zeby powtorzyl ' no tko pytam' to mi odppowiada ze misiowi urwal ucho ;/ on mysli ze tego ma sie nie uczyc... i ze ja go faktycznie pytam...
ehhh
mala spi
a ja musze isc bo zlysze ze sewi robi sobie chleba... ;]
 
Mh zaparz sobei kobieto majeranku i pij jak najcieplejszy a pod nos maśc majerankowa , sól n aprzeczyszczenie ( nosa ) i będziesz jak nowa góra za 2 dni.

ale majeranek ni ezaszkodzi, ja piłąm jak karmiłąm:tak:
bo ja zielona jestem:-p
a to kupuje sie w saszetkach?
czy jak ?

pozbylismy się królika bo straszne nam szkody robił tzn oddalismy go do sklepu :tak::tak::tak::tak: a mój mądry mąż przyniósł do domu kolejnego zwierzaka myślałam ze o udusze.:crazy:
zgadnijcie co wymyslił przyniósł szynszyle.w nocy dała popalić,piszzcała ,szczekała prawie jak pies:-D:-D:-D:-D śmiać mi się chciało ale póxnej się uspokoiła .cały dzień dziś jest grzeczna.

ale ja mam już dość zwierząt
super że uszka przebite:tak:
szynszyle:-D:-D:-D
nie no super:-D
moja ciotka miała przynajmniej mozna arobić na ich rozmnażaniu:tak:
uuuuuuuuuuuuuuuuuu
przede wzytskim ja bym z katarem w ogole nie poszla na szczepienie
a skad lekarka wie ze katar nie jest objawem jakiejs powazniejszej rozwijajacej sie choroby???????????no skad?nie ma takiej opcji,dlatego nie pwoinna szczepic z katarem
ale zycze zeby malej nic nie bylo
lekarka przed szczepieniem zbadała ją dogłebnnie:tak:

Wklejam Wam moje aniołki :rotfl: :rotfl:



śliczne:tak::tak:
Natalka ja jak widze ze dziecko niewyrazne, albo ma katar to na szczepienie po prostu nie ide :no: u nas nie wyznaczaja terminow tylko sama mam sie z dzieckiem zglaszac np za 6 tygodni. Na szczescie na razie mam wszystkie szczepienia odpracowane. Najgorzej bylo z maciejem bo on jak skonczyl 4 miesiace to chorowal cala zime i potem mial wszytkie mocno przesuniete
ale ona nie jest niewyraźna tylko ma katar, ani nie ma temp nawet podwyższonej ani kaszlu ani nic:no:
wydaje mi sie że ten katar to na podłożu alergicznym najprędzej bo od kąd ze szpitala wróciliśmy to mała miała katar pisałam zresztą:tak:
od tego czasu moze z tydz bez kataru było:sorry2:

no i witajcie w ten śnieżny zimowy poranek;-):tak:
u nas biało i sypie nadal :tak:
oj idzei do zimy nieubłaganie:-D:-D
mam pytanie dziewczyny czy moge zrezygnowac zmacieżynskiego jeśli znajde jakąś pracę:confused:
czy musze ten macierzyński wykorzystać:confused:
chyba nie co?
prosze jak któraś wie to odpiszcie:tak::tak:
bardzo ważne;-)
nie pisze wiecej co by nie zapeszyc;-)
 
Witam laseczki w środę :happy2::happy2:
u mnie za oknem pada śnieg i wieje gigant wiatr:szok::szok::szok::szok:
As normalnie jesteś wielka :tak::tak::tak::tak: kochana Julka uczy tego wierszyka Antka i sie zacięła bo nie pamięta końcówki :-D:-D:-D więc teraz przynajmniej spiszę i douczę Antoniego wiersza :tak::tak::tak: a kochana aniołki są cudowne :tak::tak::tak::tak: kochana białe złote srebrne i choinka ubrana a jaka piękna inna wyjątkowa no cudo alboe przyszyć takie do dołu firanki takiej do połowy okna i ............ajć się rozmarzyłam :-D:-D
Anabubka i jak dziś mała maruda????????a właśnie mam pytanie do ciebie i do As bo wy się kobietki znacie ..mojej Julce znów sie zatyka ucho i gorzej słyszy jak dmucha to mówi że jej w uchu strzela:szok::szok: co ja mam robić?????????
Dowikluś ty pierwsza :szok::szok::szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-Dno nie cuda i dziwy się dzieją :-D:-D:-D:-D a łóżka laseczek są naprawdę świetne i to takie na lata łóżeczka :tak::tak::tak::tak: pochwalę się że my zamówiliśmy sobie do pokoju stół i krzesła :tak::tak:i wreszcie wypieprzę z pokoju rozwaloną ławę i mega krowie fotele :tak::tak::tak::tak::tak:
Anaconda witaj kochana po wczasach:-D:-D:-Djak Majka zdrowa???????
Kokusia 100 LAT DLA NATLKI W DNIU JEJ URODZIN to ona tak samo urodzona jak Dominik Dowikli :-)
Kamcia 100 LAT DLA VI W DNIU JEJ 1 URODZIN ZDRÓWKA RADOŚCI I JAK NAJWIĘCEJ CIERPLIWOŚCI DO NOWEGO CZŁONKA RODZINY :-):-):-)
Agnes ale twój małż ma pomysły z tymi zwierzętami jak małe dziecko sorkki ale jedno oddajecie bo...a tu zaraz drugie zwierzątko...przepraszam jeżeli ciebie urażę ale to moim zdaniem niczego dobrego Oliwki nie uczy :no::no::no::no: A jestem bardzo ciekawa jak mała panna wygląda w kolczykach więc czekam niecierpliwie na fotki:tak::tak::tak::tak::tak:moja Julka mała była nawet bardzo jak miała uszy przebijane;-)i chyba nie płakała ..kurcze nie pamiętam :baffled::baffled:
Lunka i jakie meble wybrałaś ?bo ostatnio pokazywałaś zdjęcie i takie ładne widziałam to te??????????
U nas stara bieda:-D:-D:-DToni sika do nocnika i nie ma wpadek :tak::tak::tak::tak::tak: no na noc pampka zakładamy i jak idziemy po Julkę do szkoły:tak::tak::tak::tak: Julka skarży się na uszy:confused:tzn znów mówi że gorzej słyszy :-:)-:)-:)-(Adam tfu tfu żeby nie zapeszyć ale jest ok :tak::tak::tak: zachowanie normalnie diametralna zmiana wróciło moje dziecko radosne wesołe dziecięce :tak::tak::tak::tak::tak: a Pietruszka próbuje umówić się do lekarza bo ma jakieś dziwne bóle najpierw bolało go lekko z prawej strony na wysokości sutków ...przeszło na lewą stronę i boli strasznie do tego stopnia że traci czucie w dłoniach :-:)-:)-:)-( normalnie na nfz do lekarza jest termin na przyszły tydzień:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: cholera i za co my płacimy te składki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale on w pracy ma opłacony pakiet signal i duna i mam nadzieję że tam go gdzieś wcisną dzwonił pani powiedział że postarają się go umówić na dziś poszedł narazie do pracy i czekamy w ostateczności jak wrócę z pracy to pojedzie na ostry dyżur a tam musza go przyjąć :confused: a ja jestem zdrowa i wsio ok tylko jak zawsze kasy mało a tu rachunekj za prąd przyszedł 307 zł butów zimowych brak i śmigam w adidasach ...jeszcze ja mam big stopę i ciężko mi dostać coś dla mnie w przystępnej cenie ech życie:-:)-:)-:)-:)-:)-(
A mi się przypomniało MH tak zwykły majeranek sie parzy do picia kochana to rewelacyjny lek na przeziębienie katar napotny anty bakteryjny no cud miód i orzeszki i nawet w smaku da się przeżyć :tak:

Ogromne gratulacje dla Toniego.
Kurcze a mi się jakoś nie śpieszy do odpieluchowywania Natalki chyba dzięki temu że nosi pieluchę to mam złudne wrażenie że nadal mam małego rozkosznego brzdąca w domu

MALINUS
Jak przyjda te Twoje nowe mebelki to sie koniecznie pochwal:tak::tak::tak:
No i duuuzo zdrowka dla Piotrka:tak::tak:Co to za cholerstwo Go dopadlo:no:Oby udalo sie dzisiaj do lekarza

MH
Zdrowka kobieto

KOKUSIA
Ale masz dobrze,jedna spi drugiej nie ma:tak::tak::tak:No zyc nie umierac hehe


Moje dziewczynki daly mi pospac do 10:tak::tak::tak:One juz nie spaly nie wiem od ktorej i stale mi lazily po chacie ale ja co sie przebudzilam to usypialam dalej;-):-):-pMega ciezko bylo mi wstac o 10 ale ze jzu siedzialy mi na wyrze i mnei zagadywaly to trzeba było:tak::tak::tak:Zjadlysmy jzu snaidanko i teraz dziewczynki ogladaja mini-mini:tak::tak::tak:
Niedlugo trzeba bedzie sie ubierac i szykowac bo na 12 male ida do przedszkola:tak::tak::tak:
Dominik konczy dzisiaj lekcje o 11,ale kazalam isc Jemu do swietlicy i odbiore Go jak zaprowadza dziewczynki:-)I pojedziemy prosto na zakupki:tak::tak::tak:

:-D i kto tu ma lepiej:happy2: Kochana ja nie pamiętam kiedy ostatnio pospałam nawet do ósmej. Punktualnie parę minut przed szósta jest pobudka i nie ma zmiłuj bo dziecko tłumaczy że już się wyspało i że idziemy na kawę i kaszę:sorry2:

Udanych zakupów

No cóż cuda się zdarzają :-D:-D:-D:-D
Dowikla ja też bardzo lubię ten wierszyk.:tak::-):-)
I jeszcze kilka innych .
Moje dzieci najbardziej kochają balladę o chłopcu w moim wykonaniu .:tak::-):-)
Piękna,ale smutna opowieść o synu marynarza.:sorry2:
Jak tylko im coś zaczynam śpiewać ,bo Klaudia też lubi się powygłupiać i śpiewamy Kubie dziecięce piosenki to i tak zawsze kończy się balladą.:tak::-D:-D


Cierpliwości kochana.:-p


Dla Ciebie mogę zrobić szkolenie jak najbardziej.
Co do odpłatności jakiejś to się dogadamy ;-);-):-D:-D:-D


Witaj ponownie


Malinka co do ucha to przyczyn może być wiele niestety.:sorry2::sorry2::sorry2:
Nie chcę nic mówić ,bo lekarzem nie jestem.:no:
Na początek zastosowałabym Antotalgin.
U nas pomogło.:tak:
To krople do rozpuszczania woskowiny,która się gromadzi i nie może sama uwolnić.
Malinuś co do aniołków to mąż zamówił 20 na naszą choinkę .
Klaudia 1 dużego na biurko.
Teściowa 2 na stół wigilijny.
I mam zamówienia od znajomych na 15 sztuk.:szok::szok::szok: :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Gdybym miała czas to spoko,ale ja czasu nie mam,więc nie wiem jak i ile ich zrobię.
Wielkość tych na chinkę to 7-9 cm bez zawieszki a te duże to 14-16 cm.:tak::-):-)

Dobrze ,że z Adamem już jest fajnie.
Piotrkowi zdrówka życzę .:tak:
Pochwal się mebelkami jak przyjdą.;-):-):-)


Kokusia ja uważam ,że czym dziecko starsze tym większy stres i ból przy przebijaniu uszka.
Podobno najlepiej do 4 lat.;-);-)
Gdybym miała teraz dziewczynkę to bym jej na roczek już przebiła.:tak::-):-)
Co do płaczu -samo tłumaczenie nic nie pomoże .
Jeśli mocno płacze to trzeba ją nauczyć przekierować emocje.
Sama sobie z tym nie radzi i dlatego płacze.:-:)tak::tak:
Aniołki sprzedaję ,ale tylko znajomym.
Nie prowadzę sprzedaży na allegro ,ani nic takiego.:no:

Witam się w środę.
Zaraz jadę z tatę po paczkę z banku żywności i na badanie betki.
Załatwiłam rodzicom comiesięczne paczki.
Rano dzwonili z fundacji,że jest dziś do odbioru.
Ależ się cieszą .:tak::-D:-D

As wiesz co? My z jej panią już próbowałyśmy przeróżnych sposobów. Przez jakiś czas skutkował pomysł że jak czuje że chce jej się płakać to ma szybko mrugać oczami. Tłumaczę jej że jak jest się smutnym to się przytula do mamy albo do zuzi, jak się coś nie udaje to trzeba próbować do skutku albo poprosić o pomoc a jak ktoś zwraca uwagę że coś robi źle to przestaje się to robić i przeprasza jeśli się rozrabiało. I ona to wie tylko jest taki raptus że zamiast pomyśli co akurat można by zrobić to szybciej jest się rozpłakać.

A wspólnie śpiewać to i my lubimy. Tylko ja zwykle pamiętam tylko jakąś część danej piosenki. No ale od czego są strony z tekstami;-)

A ja już posprzątałam i zaraz zmykam na zakupy do biedronki bo lodówka pustkami straszy :tak::tak::tak:
Dowikla oj ładnie sobie pospałaś :tak::tak:
Kokusia nie martw się Martynką bo moja też z tych "beksowatych" niestety :sorry2::sorry2:

Dobrze wiedzieć że nie jesteśmy same:baffled:;-)

Hej.

SUPER! ANTOSIU WIELKIE BRAWA DLA CIEBIE!!!:tak::-)


To samo było z moją Julką . Stopniowo głuchła , aż zupełnie przestała słyszeć. :baffled:Laryngolog przepłukał raz i było wszystko ok.:tak: Za dwa tygodnie znowu to samo.:dry: Dziś już jest ok.:tak:
Może twoją młodą przewiało? Wody naleciało? Woskowina pewnie zalega.:tak:
W aptece można kupić płun do rozpuszczania woskowiny, ale nie wiem czy można psikać nim u dzieci.


Noooo! :-)


może to nerwoból?:confused:



niedługo zmienisz zdanie.:-D:-D:-D:-D
Mam dwóch śmierdzieli , także prezent.:tak: Jak dla mnie nie trafiony.:-D:-D:-D



:tak::tak::tak: to samo jej proponowałam.:tak::-D



Moje też ! :-D:-D
Wiem co przeżywasz .:-D:-D




A ja korzystając z ostatnich dni wolnych Ł. wzięłam się za mycie okien, sprzątanie... Tak straszą tą zimą.:szok:
Młody głupieje w domu z nudów, wymyślił sobie , że sztuką origami będzie składał samoloty. Taaaa...:-D

Wiesz co? Ten nasz nie śmierdzi w ogóle. To jest chomik bengalski czy jakoś tak. A no i ma ściółkę o zapachu jabłkowym. I w ogóle jest strasznie fajny i taki wesolutki. A Natalka pierwsze co zrobi po otworzeniu oczu to idzie zobaczyć czy chomik śpi:tak:

My już posprzątałyśmy, zupka ugotowana. Miałyśmy iść do szkoły ale zaczęło padać i ogólnie zrobiło się chłodniej niż rano więc babcia nam przywiezie Martynkę:tak:

A jutro w szkole wielki dzień:-) dyskoteka:happy2: pierwsza w życiu mojej córki.
W ogóle się zdziwiłam że nic pani nam nie pisała o żadnej składce ale się okazało że poczęstunek na tą dyskotekę funduje szkoła więc my nie musimy nic robić.
 
my juz po obiadku :-)
\robilam pulpety w sosie pomidorowym z ziemniaczkami...
najedzeni jestesmy
i sewi sie bawi a niki jak zwykle przywiazana jak kula u nogi :-D
moj maly wierny towarzysz

tak by szlo teraz po obaidku sie polozyc,
szaro buro na dworze,
nic sie nie chce :sorry2:
mielismy isc na spacer ale snieg z desczen brrrrr :dry::dry:
 
reklama
To fakt - szaro i ponuro a ja zaraz po Maję mykam, na dodatek coś mnie rozbiera na dobre i nawet podwójne dawki gripeksu nie pomagają :-:)-(
Macie może jakieś domowe skuteczne środki na przeziębienie bo ja do soboty muszę być zdrowa :tak::tak::tak:
Natalineczka chyba nie musisz wykorzystywać całego macierzyńskiego jak pracę znajdziesz :tak::tak:
As aniołki śliczne, masz kobieto talent :tak::tak:
Justa a Tobie na porządki się zebrało, to przyjedź do mnie i moje trzy okna jeszcze umyj ;-):-D:-D
 
Do góry