reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Agnes zdjęcia koniecznie pięknej pannicy:-)


Dowikla no to tym bardziej masz dumę z syna, że taki dorosły emocjonalnie. A dobry wychowawca to więcej niż połowa sukcesu.
Pryzkro mi z powodu dziadka, czy to nawet już pradziadka. Taki krwotok to okropieństwo dl amłoego, dl astrszej osoby ... Trzymajcie się.

Czy któaś zna wierszyk o jakimś misiu co mu chłopczyk urwał ucho i trzeba je naprawić?
cos tam coś tam
kto misiowi urwał ucho? no kto? i cos tam cos tam.
Młoda isę uczy w przedszkolu na przedstawienie i chciałam jej pomóc. Alez z siebie dumna, ja nie mogę. Za brawa odemnie i PIotra mówi gośno
-dziekuję!, dzięuję wam bardzo
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
I głowa pod sufit normalnie
- jesteście bardzo mili
no ja z niej nie moge!:-D:-D:-D:-D:-D

A żołądek mi zaraz do krzyża przyrośnie, jeszcze poszczułam sie gołąbkami iteraz nie moge doczekac się aż sie zagrzeją.
Lunka o to chodziło?

Kto misiowi urwal ucho?
No kto pytam?
Cicho glucho,nikt sie jakos nieprzyznaje.
Moze jechal mis tramwajem,
moze upadl biegnac z gorki,
moze go dziobaly korki,
moze azor go tarmosil,
urwal ucho nie przeprosil.
Igła, nitka, raczek para,naprawimy szkodę zaraz,
o juz stercza uszka oba,teraz nam sie miś podoba.:tak::-):-)

jestem i ja

no ii tyle
moje laski juz spia
dzis rano jak zwykle zmoklam:wściekła/y:
na szczescie u Weroniki chyba katar alergiczny bo po 2dawkach lekow wczoraj juz dzis nie bylo sladu kataru i mam nadzieje ze tak zostanie bo jutro ja planuje do przedszkola wyslac i zeby zostala juz na drzemke
mam nadzieje ze sie ibedzie bez placzu
Super,że przeszło.

Lunka Ty golabeczku;)))))))))
AS fajne.sama zrobilas czy kupilas?
Pewnie,że zrobiłam.:tak::-):-)
 
Wklejam Wam moje aniołki :rotfl: :rotfl:



As alez piękne!!!

Właśnie mi przypomniałąś, ze musze kupic ozdoby choinkowe dla nas to raz, ale i do przedszkola to dwa, a że ani złotych ani białych nie mamy to z domu nic nei wykombinujemy, hehe.
A w tym roku ozdoby na choinke bedzie wybierac i kupować nasza mała Wiki, ciekawe czy nie dostanie oczopląsu jak zobaczy ile tego, hehehe


Lunka Ty golabeczku;)))))))))
AS fajne.sama zrobilas czy kupilas?
Najlepszejsze gołąbki na świecie robi-Ja, hehehehehhe


Lunka o to chodziło?

Kto misiowi urwal ucho?
No kto pytam?
Cicho glucho,nikt sie jakos nieprzyznaje.
Moze jechal mis tramwajem,
moze upadl biegnac z gorki,
moze go dziobaly korki,
moze azor go tarmosil,
urwal ucho nie przeprosil.
Igła, nitka, raczek para,naprawimy szkodę zaraz,
o juz stercza uszka oba,teraz nam sie miś podoba.:tak::-):-)
jes jes jes:-D
Dziie kochana, zaraz sobie sppisze, ale sie zdziwi, ze umiem jej wierszyk hihihihhihihhihihihi

Edit:
spadam do wyrka, w prawdzie przymło mi isę oko wieczorem, ale mam nadzieję, ze zasnę przed 1.
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja w ten pochmurny ,paskudny dzien:no:Nie musze chyba dodawac ze ciezko bylo mi znowu wstac hehe.Mlody juz w szkole,Wika spi a Klaudia sie cos przebudzila-cholera:tak:Ale ja sie zaraz poloze to mam nadzieje ze Ona jeszcze usnie:tak::tak::tak:

AS
Sliczne te anioleczki:tak::tak::tak:

LUNKA
Jak Dominik chodzil do przedszkola to tez sie uczyl tego wierszyka:tak::tak::tak:I wlasnie umial pewna czesc a ja nie wiedzialam jak go dokonczyc;-)Teraz tez sobie go spisze i bede miala,a poza tym podoba mi sie on:tak::tak::tak:



Wlasnie zauwazylam ze jestem pierwsza:szok::szok::szok:ALE JAJA:szok::szok::szok::-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam z mega katarem :no:

pyałam sie lekarki ale stwierdziła że nic jej nie jest i katar nie jest przeszkodą:no:
tez się zdziwiłam ale zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć to małą juz kłuli
mam nadzieje że jej nic nie będzie:baffled:
jesli wiesz cos o konsekwencjach takiego szczepienia to proszę cie nie pisz mi bo bede sie bała:baffled:

dołaczam się do życzeń :)

Nic jej nie będzie :tak: zdrowa silna dziewczynka :tak: Ale następnym razem uważaj, to ty decydujesz o szczepieniu, nie lekarz :no: Zawsze możesz powiedzieć, że przyjdziesz jak mała będzie zdrowa :tak:

Mh zaparz sobei kobieto majeranku i pij jak najcieplejszy a pod nos maśc majerankowa , sól n aprzeczyszczenie ( nosa ) i będziesz jak nowa góra za 2 dni.


...

Majeranek :confused: taki co się do gotowania używa :confused:


...
Czy któaś zna wierszyk o jakimś misiu co mu chłopczyk urwał ucho i trzeba je naprawić?
cos tam coś tam
kto misiowi urwał ucho? no kto? i cos tam cos tam.
Młoda isę uczy w przedszkolu na przedstawienie i chciałam jej pomóc. Alez z siebie dumna, ja nie mogę. Za brawa odemnie i PIotra mówi gośno
-dziekuję!, dzięuję wam bardzo
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
I głowa pod sufit normalnie
- jesteście bardzo mili
no ja z niej nie moge!:-D:-D:-D:-D:-D

A żołądek mi zaraz do krzyża przyrośnie, jeszcze poszczułam sie gołąbkami iteraz nie moge doczekac się aż sie zagrzeją.

Pikne :-D:-D:-D:-D


Wklejam Wam moje aniołki :rotfl: :rotfl:




No kochana a szkolenia robisz?? Bo bym się wybrała i nauczyła robienia takich cacek :-p

No właśnie sobie temperaturkę zmierzyłam, mam 37,2 więc niema tragedii, tylko szkoda, że M wyszedł jak jeszcze spałyśmy a wróci jak już będziemy spały :baffled:
 
Witam i ja :-):-):-)
Wczoraj wróciłyśmy do domu, siostra też wczoraj rano do Włoch wyleciała więc pora wracać do szarej rzeczywistości :tak::tak:
Wczoraj już nie zdążyłam nic napisać bo jeszcze wieczorem z Mają do dentysty jechaliśmy no a potem wiadomo mycie i spanie :baffled::baffled:
A dzisiaj porządne sprzątanie mnie czeka bo zostawić chłopa samego w domu to jest równoznaczne z tym że chałupa będzie poprzestawiana do góry nogami :cool2::cool2:
 
Hejka!
Tyle piszecie ze nienadazam :-)

Wszystkiego dobrego dla solenizantow i jubilatow!!!!

Natalka ja jak widze ze dziecko niewyrazne, albo ma katar to na szczepienie po prostu nie ide :no: u nas nie wyznaczaja terminow tylko sama mam sie z dzieckiem zglaszac np za 6 tygodni. Na szczescie na razie mam wszystkie szczepienia odpracowane. Najgorzej bylo z maciejem bo on jak skonczyl 4 miesiace to chorowal cala zime i potem mial wszytkie mocno przesuniete

As sliczne te aniolki!!!

Luna niezla aparatka z tym wierszykiem. ja pamietam jak Ania w przedszkolu pierwszy raz mowila wierszyk to sie poryczalam....zreszta teraz jak Krzys mial slubowanie to tez

Zdrowia dla chorujacych! Wszystkie pozdrawiam!
 
Witam laseczki w środę :happy2::happy2:
u mnie za oknem pada śnieg i wieje gigant wiatr:szok::szok::szok::szok:
As normalnie jesteś wielka :tak::tak::tak::tak: kochana Julka uczy tego wierszyka Antka i sie zacięła bo nie pamięta końcówki :-D:-D:-D więc teraz przynajmniej spiszę i douczę Antoniego wiersza :tak::tak::tak: a kochana aniołki są cudowne :tak::tak::tak::tak: kochana białe złote srebrne i choinka ubrana a jaka piękna inna wyjątkowa no cudo alboe przyszyć takie do dołu firanki takiej do połowy okna i ............ajć się rozmarzyłam :-D:-D
Anabubka i jak dziś mała maruda????????a właśnie mam pytanie do ciebie i do As bo wy się kobietki znacie ..mojej Julce znów sie zatyka ucho i gorzej słyszy jak dmucha to mówi że jej w uchu strzela:szok::szok: co ja mam robić?????????
Dowikluś ty pierwsza :szok::szok::szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-Dno nie cuda i dziwy się dzieją :-D:-D:-D:-D a łóżka laseczek są naprawdę świetne i to takie na lata łóżeczka :tak::tak::tak::tak: pochwalę się że my zamówiliśmy sobie do pokoju stół i krzesła :tak::tak:i wreszcie wypieprzę z pokoju rozwaloną ławę i mega krowie fotele :tak::tak::tak::tak::tak:
Anaconda witaj kochana po wczasach:-D:-D:-Djak Majka zdrowa???????
Kokusia 100 LAT DLA NATLKI W DNIU JEJ URODZIN to ona tak samo urodzona jak Dominik Dowikli :-)
Kamcia 100 LAT DLA VI W DNIU JEJ 1 URODZIN ZDRÓWKA RADOŚCI I JAK NAJWIĘCEJ CIERPLIWOŚCI DO NOWEGO CZŁONKA RODZINY :-):-):-)
Agnes ale twój małż ma pomysły z tymi zwierzętami jak małe dziecko sorkki ale jedno oddajecie bo...a tu zaraz drugie zwierzątko...przepraszam jeżeli ciebie urażę ale to moim zdaniem niczego dobrego Oliwki nie uczy :no::no::no::no: A jestem bardzo ciekawa jak mała panna wygląda w kolczykach więc czekam niecierpliwie na fotki:tak::tak::tak::tak::tak:moja Julka mała była nawet bardzo jak miała uszy przebijane;-)i chyba nie płakała ..kurcze nie pamiętam :baffled::baffled:
Lunka i jakie meble wybrałaś ?bo ostatnio pokazywałaś zdjęcie i takie ładne widziałam to te??????????
U nas stara bieda:-D:-D:-DToni sika do nocnika i nie ma wpadek :tak::tak::tak::tak::tak: no na noc pampka zakładamy i jak idziemy po Julkę do szkoły:tak::tak::tak::tak: Julka skarży się na uszy:confused:tzn znów mówi że gorzej słyszy :-:)-:)-:)-(Adam tfu tfu żeby nie zapeszyć ale jest ok :tak::tak::tak: zachowanie normalnie diametralna zmiana wróciło moje dziecko radosne wesołe dziecięce :tak::tak::tak::tak::tak: a Pietruszka próbuje umówić się do lekarza bo ma jakieś dziwne bóle najpierw bolało go lekko z prawej strony na wysokości sutków ...przeszło na lewą stronę i boli strasznie do tego stopnia że traci czucie w dłoniach :-:)-:)-:)-( normalnie na nfz do lekarza jest termin na przyszły tydzień:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: cholera i za co my płacimy te składki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale on w pracy ma opłacony pakiet signal i duna i mam nadzieję że tam go gdzieś wcisną dzwonił pani powiedział że postarają się go umówić na dziś poszedł narazie do pracy i czekamy w ostateczności jak wrócę z pracy to pojedzie na ostry dyżur a tam musza go przyjąć :confused: a ja jestem zdrowa i wsio ok tylko jak zawsze kasy mało a tu rachunekj za prąd przyszedł 307 zł butów zimowych brak i śmigam w adidasach ...jeszcze ja mam big stopę i ciężko mi dostać coś dla mnie w przystępnej cenie ech życie:-:)-:)-:)-:)-:)-(
A mi się przypomniało MH tak zwykły majeranek sie parzy do picia kochana to rewelacyjny lek na przeziębienie katar napotny anty bakteryjny no cud miód i orzeszki i nawet w smaku da się przeżyć :tak:
 
reklama
Witam się i ja porannie. Starsze dziecko w szkole młodsze od nadmiaru chłodnego powietrza usnęło i kima już godzinkę, zupa się gotuje a ja nadrabiam.

jestem jeszcze i ja.
a wiec tak....m wrocił z krystianem od dr.i osłuchowo wszystko ok,:tak:troszke ma gardlo czerwone dostal syrop i tabletki na gardlo.mam nadzieje ze mu szybko to choróbsko minie i nie bedzie potrzebny antybiotyk.powiedział ze teraz jest jakiś wirus ze duzo dzieci kaszle i ma teperature.
a i wiecie co......ja dalej d..y nie :no:ruszyłam i nie poprasowałam,wrecz przeciwnie jeszcze kawke sobie zrobilam i buszuje po necie.:eek::zawstydzona/y:

kakusia-wszystkiego najlepszego!!
100lat dla natalki w dniu urodzin!!!!!
dużo zdrówka,radości i usmiechu na co dzien.

Zdrówka dla małego i oby szybciutko mu to paskudztwo przeszło.

dzieki niestety czosnek odpada bo karmię:sorry:
mlodego tylko faszerowac moge:tak:;-)

dołaczam sie do życzeń!!!

sto lat szczęścia i słodyczy e-ciocia tobie życzy!!!

śliczne te kolczyki :tak::tak::tak:

fajne te łóżeczka i pokój duży chyba mają:tak:
fajnie
a dominik jaki duży:szok:
jaki przystojniak:tak::tak::tak:

witajcie dzisiaj późno bo na szczepieniu bylismy na 13 i czarek na bilans dwulatka
mała darła sie jak jaźwiec:-D
oba nadal zakatarzone i ja na przyczepke i jeszcze z gardłem:sorry:
byłm na zakupach i mam 30 zł w portfelu:sorry:
super dobrze ze zamrazarka pełna to jeść przynajmniej mamy co:tak:

lidka nie jestes sama na mnie kokardki czekaja na jutro 400 niby ale juz wiem ze nie zrobie bo to złożone bardziej:sorry:
no a zamiast robic siedze sobie na dupie i allegro przeglądam:sorry:

Dla Was też dużo zdrowia

Najlepsze życzonka la Dominika Dowikli.Duzo zdrówka i radosci :tak::tak::tak::tak:


Jutro idziemy do alergologa więc mała nie idzie do przedszkola.
ale za to spędzimy cały dzień razem a m będzie siedzieć w sklepie :tak::tak::tak:


a musze się Wam pochwalić ze Oliwka posżła sobie wczoraj przebic uszy :tak::tak::tak::tak::tak: super wyglada,strasznie mi się podoba z kolczyklami i na daodatek sama wybrała kolczyki i to mim zdaniem najładniejsze.ma dziewczyna gust od małego :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jedno ucho bez problemu ale jak Pani szczeliła pistoletem to zaczął sie ryk :-D:-D:-D:-D i drugieucho to trzeba było na siłę,pani fryzjerka pomagała mi ja trzymac a kosmetyczka przebijała.ale sama chciała chodziła za mną2 tyg że chce kolczyki to niech ma.
teraz mam pannice w domu :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

pozbylismy się królika bo straszne nam szkody robił tzn oddalismy go do sklepu :tak::tak::tak::tak: a mój mądry mąż przyniósł do domu kolejnego zwierzaka myślałam ze o udusze.:crazy:
zgadnijcie co wymyslił przyniósł szynszyle.w nocy dała popalić,piszzcała ,szczekała prawie jak pies:-D:-D:-D:-D śmiać mi się chciało ale póxnej się uspokoiła .cały dzień dziś jest grzeczna.

ale ja mam już dość zwierząt

Brawo dla Oliwki. Dzielna dziewczynka. Ja sobie postanowiłam że przebiję Martynce uszy w prezencie na komunię św no chyba że będzie mi nudzić wcześniej.
Co do zwierzątek to współczuję. My od niedzieli mamy chomika. W sumie nie byłam za tym żeby Nati go dostała bo zwierząt nie powinno się dawać w prezencie ale jak widzę jak dziewczynki oszalały na jego punkcie to w sumie dobrze że go mamy.

Dobrze ze z mlodym w sumie ok:tak::tak::tak:Oby po tych lekach Jemu przeszlo:tak::tak::tak:
A o prasowaniu to mi nic nie mow hehe;-)


Dzieki za komplementy dla Dominika i wyrek dziewczynek:tak::tak::tak:Jesli chodzi o Ich pokoj to powiedzmy ze nie jest najmniejszy;-):-)
A jak mlody wypadl na bilansie???


Dolaczamy sie do zyczonek:tak::tak::tak:

Serio wszystkie myslicie ze Dominik urosł?Tak dla sprostowania to ON to jest ten najmniejszy hehe;-)Ale chyba naprawde wydoroslał,ale widze to glownie w zachowaniu:tak::tak::tak:
Pamietam jak jeszcze niedawno pisałam co ja z Nim mam a teraz (odpukac)widze duuuza poprawe:tak::tak::tak:Mysle ze to w duzym stopniu zasluga Pani wychowawczyni jtora non stop wpaja Im co dobre itd ale rowniez treningow:tak::tak::tak:
Jesli chodzi o wyrka to nie byly drogie bo za 2 placilam ok 650 zł:tak::tak::tak:
Materace sa piankowe-chyba ale takie jakby wyprofilowane,tzn z jednej strony sa gladkie a z drugiej nie wiem jak to opisac hehe:-D:-D:-DAle jak dla mnie wypasione;-):-)


Gratki dla malej za kolczyczki:tak::tak::tak:
Ja moim przebijalam uszka 2 tyg przed roczkiem wiec nie mialam zadnego problemu:tak::tak::tak:A jak kupujemy jakies kolczyki to moje tez sobie same wybieraja zawsze:tak::tak::tak:
A teraz przez jakis czas nie powinna nosic tych chirurgicznych?Tzn tych ktorymi przebijaja uszy



Witam wieczorkiem
Mlodzi sie jeszcze bawia ale za niedlugo mycie i do wyrek:tak::tak::tak:Dziewczynki pewnie beda siedzialy ze mna i bedziemy ogladaly M jak milosc:tak::tak::tak:
Ta salatka ktora robilam z mlodym wyszla pyszna:tak::tak::tak:
Jutro wybieram sie z Dominikiem na zakupy i do fryzjera,wiec jak mi Go obetna tak jak chce to wrzuce fotki:tak::tak::tak:
A Ojca mojej tesciowej znowu wzieli dzisiaj do szpitala:-:)no:Tym razem stan jest jeszcze gorszy,bo mial silne krwotoki z przewodu pokarmowego:no::no:W sumie to nic wiecej nie wiem ale jest neiciekawie,lezy na intensywnej i jest na okraglo monitorowany:no::no:

Dużo zdrowia dla ojca teściowej i szybkiej poprawy.
Super że Dominik wydoroślał mam nadzieję że mojej też się uda bo na razie to jest jedyne dziecko na całą szkołę które praktycznie codziennie płacze. I to na prawdę z byle powodu. Ja już nie wiem jak mam do niej dotrzeć. Cały czas tłumaczymy że takie duże dzieci już tak często nie płaczą i że emocje może pokazywać na różne sposoby nie tylko płaczem. Ona przytakuje, obiecuje że będzie się starać i dalej tak samo robi.

Agnes zdjęcia koniecznie pięknej pannicy:-)


Dowikla no to tym bardziej masz dumę z syna, że taki dorosły emocjonalnie. A dobry wychowawca to więcej niż połowa sukcesu.
Pryzkro mi z powodu dziadka, czy to nawet już pradziadka. Taki krwotok to okropieństwo dl amłoego, dl astrszej osoby ... Trzymajcie się.

Czy któaś zna wierszyk o jakimś misiu co mu chłopczyk urwał ucho i trzeba je naprawić?
cos tam coś tam
kto misiowi urwał ucho? no kto? i cos tam cos tam.
Młoda isę uczy w przedszkolu na przedstawienie i chciałam jej pomóc. Alez z siebie dumna, ja nie mogę. Za brawa odemnie i PIotra mówi gośno
-dziekuję!, dzięuję wam bardzo
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
I głowa pod sufit normalnie
- jesteście bardzo mili
no ja z niej nie moge!:-D:-D:-D:-D:-D

A żołądek mi zaraz do krzyża przyrośnie, jeszcze poszczułam sie gołąbkami iteraz nie moge doczekac się aż sie zagrzeją.

Miałam Ci wkleić ale już doczytałam że As mnie ubiegła.
A z małej rośnie niezła artystka.


Wklejam Wam moje aniołki :rotfl: :rotfl:




Przepiękne. A sprzedajesz to gdzieś?

witam srodowo,
mala dzisiaj znow marudna huz wysiadasm, mam powoli tego dosc....

Ogromnych pokładów cierpliwości życzę.

Witam z mega katarem :no:



Nic jej nie będzie :tak: zdrowa silna dziewczynka :tak: Ale następnym razem uważaj, to ty decydujesz o szczepieniu, nie lekarz :no: Zawsze możesz powiedzieć, że przyjdziesz jak mała będzie zdrowa :tak:



Majeranek :confused: taki co się do gotowania używa :confused:




Pikne :-D:-D:-D:-D




No kochana a szkolenia robisz?? Bo bym się wybrała i nauczyła robienia takich cacek :-p

No właśnie sobie temperaturkę zmierzyłam, mam 37,2 więc niema tragedii, tylko szkoda, że M wyszedł jak jeszcze spałyśmy a wróci jak już będziemy spały :baffled:

MH obyś szybko pogoniła to choróbsko.

Dziękuję Wam dziewczyny za życzenia urodzinowe. Nie wiem kiedy te dwa lata zleciały. Niestety moje dziecko właśnie zaczęło wchodzić w klasyczny bunt dwulatka. A już myślałam że nas to ominie.
 
Do góry