reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Brzoskwinka ja napisałam, że w Polsce nie są traktowane, właściwie nie ma jakiejś realnej pomocy dla rodzin z małymi dziećmi.
Bo becikowe to jest żadna pomoc. Nawet na szczepionki to to nie wystarcza. O ile jeszcze nie znieśli.
Nie wiem jak jest w Anglii.
 
hej kobietki!!
witam sie w sloneczny ponedziałek,pogoda u nas jest jak na wiosne na termometrze plus 7*i słoneczko ladnie świeci.:tak:
a ja od rana na nogach(dosyć tego dobrego)ferie sie skończyły :-(i trzeba rano wstawac i dziecko do szkoly odwozić.
ja zaraz zmykam po krystiana,dzieci mi spią,m w pracy,ja obiad mam z wczoraj wiec nie musze stać przy garach.posprzątane juz mam,pranie mi sie kreci a ja odpoczywam.:tak:;-)

miłego dnia.:-)


madziulanatasza-witaj!!!!
fajnie ze znalazlaś czas i wpadłaś na forum.

iwicik-no nareszcie jesteś:tak:
widze że wyjazd udany.
dużo zdrówka dla lenki.
 
Witam po południu :tak: Kubek zjadł zupkę teraz się bawi autami :-) bałagan zrobił w pokoju i to niesamowity :-) zrobię zdjęcie to Wam wrzucę :tak: zaraz będzie trzeba szykować obiad dla M :tak: ciasto za mną chodzi a nie chce mi się robić jak nie wiem co :sorry2: no ale obiecałam Kubie że z mamą zrobi więc chyba mnie nie ominie :-) u mnie pikne słoneczko wyszło, okno w kuchni sobie otworzyłam żeby powietrze świeże wleciało :tak: zajrzę później Laseczki :-)
 

Załączniki

  • P1310107.jpg
    P1310107.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 52
  • P1310106.jpg
    P1310106.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam,

zazdroszczę słoneczek u mnie jest dziś nijako

Beata1988 jaki Twój synek jest dumny z siebie :-).
lidka_r widzę, że też masz Krystianka i też z kwietnia tylko rok starszego :-).

Ja ze swoim młodszym siedzę dosłownie w domu bo się rozchorował i nawet na dwór nie bardzo możemy wyjść.
 
reklama
Witam po południu :tak: Kubek zjadł zupkę teraz się bawi autami :-) bałagan zrobił w pokoju i to niesamowity :-) zrobię zdjęcie to Wam wrzucę :tak: zaraz będzie trzeba szykować obiad dla M :tak: ciasto za mną chodzi a nie chce mi się robić jak nie wiem co :sorry2: no ale obiecałam Kubie że z mamą zrobi więc chyba mnie nie ominie :-) u mnie pikne słoneczko wyszło, okno w kuchni sobie otworzyłam żeby powietrze świeże wleciało :tak: zajrzę później Laseczki :-)
No troszkę nabałaganił ,ale to 1/10 z tego co robił mój Kuba .;-):-D:-D:-D:-D

Brzoskwinka ja napisałam, że w Polsce nie są traktowane, właściwie nie ma jakiejś realnej pomocy dla rodzin z małymi dziećmi.
Bo becikowe to jest żadna pomoc. Nawet na szczepionki to to nie wystarcza. O ile jeszcze nie znieśli.
Nie wiem jak jest w Anglii.
Bo te pieniądze nie są na szczepionki ....;-):-):-)
A tak w ogóle to witaj na forum.:tak::-):-)

As jak zwykle jak po ogień ,jak ty to wszystko ogarniasz:szok::-D

Ja też odpadam ,bo na 13 do pracy-do 21 ,a jutro na 6 -do 14 i tak w koło macieju:baffled:
Tiaaa .wpadam jak burza przed pracą.
Kuba odmówił zjedzenia obiadu u dziadków i krzyczy ,że on też chce spagetti .
Muszę mu na biegu zrobić i na 17 do pracy zdążyć...:crazy::crazy::-D:-D:-D:-D
Uciekam laski narka.
 
Do góry