reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dobry dobry dobry!!!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JAKUBA I OSKARA ! DUZO SZCZESCIA I SLODYCZY !
CIOCIA IWONKA Z VANESSKA WAM ZYCZY!!!

poke_pika04.gif



U nas pobudka po 7  ;D chmurki na niebie ale i jakies slonce widac czasami  ;) musze dzis umyc lodowke a bardzo tego nie lubie  :( A co probowalam dzis na pisac do was to mi moja corka przeszkadzala  ;) bo caly czasdo mnie podchodzi i ciagnie za mysz lub mi nawet wylaczyla komputer  ;D Ciekawe jest to co piszecie o tym hormonie wzrostu i godzinach snu.... Pozdrawiam serdecznie i zycze kolejnego pieknego dnia z naszymi boblami!!! ;)
 
reklama
Siemka kobitki w ten słoneczny dzionek. My z rana zaliczyłyśmy krótki spacerek po bułki - w kangurku oczywiście hehe. Jak narazie jestem pełna optymizmu jeśli chodzi o dostawe tego zgagowego ;) wózka. Z rana oczywiście zrobiłam dym w firmir kurierskiej a panienka ze stoickim spokojem że transport się zepsuł. Wrrrrrrr ale to już nie łaska zadzwonić do klienta i cokolwiek powiedzieć że ich nie będzie, ach ta nasza polityka, chyba zaczne strzelać do wszystkich jak do "kaczek" hehe :D. Pozdrowionka i pochwalimy się oczywiście jak przywiozą nam sprzęta
 
Hehe Iwonka faktycznie niezłe osiągnięcie - moja ma na razie dwa na dole ledwo co widoczne ale chyba idą kolejne bo całe dziąsła rozpulchnione i wieczorem bez maści ani ruż bo wścieklizna jej się włącza :)
 
Agnieszka a u nas na szczescie wszystko dzieje sie chyba bez bolu bo moje dziecko caly czas jest spokojne i rozbawione,zero marudzenia, zadnych masci zelow czy proszkow przeciwbolowych i tak od poczatku! ;D a balam sie ze tylko tak ladnie bedzie przy tych przednich zebach a trzonowe to dopiero nam sie pokaza a tu nic sa juz dwa trzonowce i wyszly nie zauwazalnie ;) ::)
 
Witam, dawno mnie nie było, bo szykujemy się do wyjazdu na urlopik, a z dwójką dzieciaków.....same wiecie ::).
Agnieszka - ja zamówiłam w internecie podgrzewacz i czekam od końca lipca. Dostałam już kilka maili, że już pakują, już wysyłają, już wysłali..... itd. Zaczynam się bać, że nie dostanę go przed urlopem :mad:. Z takim tempem jeszcze się nie spotkałam. Sklep nazywa się wszystko dla dziecka - odradzam zakupy :mad:.
Iwonka - dużo tych ząbków macie :) Fajnie. My czekamy na pierwszy - oby jak najpóźniej.
 
Iwonka tylko pozazdroscic, ze bez bolu!!!

Zuzia! dzieki za cynk, nie bedziemy tam robic zakupow! zyczymy udanego wyjazdu!

Beata wracam do pracy 4 wrzesnia, jak na nauczyciela przystalo ;)

lece zaraz na zakupy, wiec milego dnia zycze:)
 
reklama
Do góry