reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

heja. juz zaprowadzilam chłopców pozeram sniadanie i popijam herbatke pomaranczową :)

jezu jaka ciemnica w domu. na podworku jeszcze znosnie chociaz mam wrazenie ze zaraz padac zacznie ;/
 
reklama
renata ponoc pogoda ma sie zepsuc:wściekła/y: na pare dni
ja nie lubie ciemnosci!!ja wszędzie światła zapalam namiętnie,tam gdzie wlezę tam buch światło a mój T chodzi i gasi bo ja zapominam

a zapomniałam Ci napisać,że wszystkei FILIPY to fajne chłopaki:-D
 
To tylko u mnie w miarę pogoda:eek:
Nawet słonko troche świeciło
Anula coś długo Bartek Ci choruje na antybiotyku jest?ach ten twój głodomorek mój woła mleko po przebudzeniu:-D
Fanta dzięki że pytasz już lepiej:tak:zaczynam dochodzić do siebie;-)
 
wiktoria dawaj dawaj!!!poplotkowac!!
ja tez umyłam głowe,wstawiłam zmyewarke i gotuje wode na makaron bo dzis zapiekanka makaronowa z mięsem mielonym-ciekawe co na to opwiedza moje dzieci:baffled: czyli dwa wybredniuszki!
kaja pewnie chetneij zje bo uwielbia spaghetti a Fifi..hmmm
aguska to moze juz najgorsze za Tobą!!obys wróciła do formy!!

kawka gotowa!!mmmnaimmm
 
Kurcze a ja nawet kawy pić nie mogę buuu
to sobie zrobie meliski ;-) i posiedzę może troche z wami bo coś ostatnio tak sporadycznie wpadałam
aaaaaaaaaa miałam sie pochwalić że mój synek robi normalnie na kibelek bez nakładki bez niczego:-)wspina się i nie chce pomocy:-Dja tylko stoje obok bo się boje że wpadnie:-D:-D:-Dtak ze 2 tygodnie temu zaczął próbować więc już nie długo nocnik schowamy:-D:tak:a dumna jestem z niego że hoho
 
Hej dziewczynki witam sie sprzątająco:)Właśnie nastawiłam pomidorówkę:)Tylko nie wiem czy z ryżem czy z zmakaronem:)
U nas piękna pogoda już jest 17 a ma być niby 21 więc muszę jeszcze koce poprać:)
 
reklama
Do góry