reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Koralikowa ja nie mam wyjscia co zakrece Ło dkreci i sie gotujemy do tego w nocy spi pod koldra owiniety caly:szok:u nas nie ma miernikow wiec niech odkreca najwyzej otwieram okna
 
reklama
Taaa...spanie obok męża owiniętego po samą szyję... skąd ja to znam. :rolleyes2: Ale zadek zawsze ma wypięty. :-D
To i ja wietrzę chawirę.:-D Uwielbiam zapach takiego rześkiego powietrza z rana. Lepiej budzi niż kawa. :-D I ten szczek Pimpka. :-D

Któraś ogląda meczyk Polska- Anglia? ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ł też już skomentował o meczu więc sie nasłuchałam przed chwila:sorry:
U nas też bardzo ciepło w gatkach można śmigać:-D
a co do spania to ja z tych co sie owijają:-Da mój m goły zawsze no..... w bokserkach:-D;-)

Bartuś nie mógł zasnąć bo spał w przedszkolu i sie męczył ponad godzinę zanim zasnął:sorry: u nas nadal pada calutki dzień!!!ale bartek miał radoche bo po kałużach biegał w drodze powrotnej :-D
 
I u nas siąpi non stop od południa. Pogoda lipna.
Ja teeeeeż z tych owijających się. Zmarźluchem nie jestem ale przykryta podczas spania muszę być, nawet latem przy 40 stopniach, prześcieradłem choć ale muszę.:tak::-D
 
No i co? Koniec meczyku. :-D A już się nastawiłam, że na spokojnie poklikam z wami. :-D To do jutra! Zmarźluchy. ;-)
U nas od popołudnia pada.
Aga ja sama dziś wyszłam z wieczora, by Pimpkowi kolację dać i jak nie wyrżnęłam orła na mokrej trawce. Tak kolacyjkę Pimpkową szlag trafił. Wrócić się musiałam po chociażby mleko dla niego. :-D
 
reklama
Krolcia, mi Ł tlumaczyl bo ja niecierpie meczy. Stadion ma zadaszenie ale dzis nie mogli zamknac tylko wczoraj bo trening musi sie odbywac w twkich warunkach jak mecz a ze wczoraj bylo zadaszenie otwarte i dzis nie mogli zamknac. Powinni wczesniej spra pogode i zamknac zadaszenie juz na wczorajszy trening a tak lipa. Ł przezywa ze Anglicy i Irlandczycy sie z nas smieja. Mnie to jakos nie rusza w nosie mam to.
Justa dobrze ze nic sobie nie zrobilas tylko jedzenie pieska ucieprpialo:tak:

Ja spie odkryta przynajmniej teraz bo dla mnie jest stanowczo za cieplo ale co mi da zakrecanie i otwioeranie okna jak on i tak robi po swojemu. Maly spi w cienkim pajacu i cala noc odkryty, wystarczy go przykryc i od razu pobudka:sorry:Ł latem pod koldra bo twierdzi ze inaczej nie zasnie
 
Do góry