reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej.

Bylam dziś u szanownych pan z MGOPS dowiedziec sie w sprawie zaleglych pieniedzy. No i raczyly mnie powiadomić ze je dostane. Tylko trza czekac, najpozniej do wyplaty majowej, bo gmina najpierw musi jakies tam papiery wyslac gdzies potem oni muszą naliczyc itd.. no, ale dostane :D a w styczniu kolejna podwyzka. O kolejne 200 zł :) do konca 2015 swiadczenie pielegnacyjne ma wynosić ok 1500 zł. Milo by bylo widziec tyle co miesiąc na koncie.

Bylam tez popytac o sale na komunie F. to za rok.. ale se mysle co mi szkodzi wczesnie. I tak sie wkurzylam bo wszedzie juz do 2016 pozajmowane. Poglupieli ci ludzie?? czy tylko mi sie zdaje ze to nie trzeba sie spieszyc.?
No i znalazlam 2. najdrozsze..ale najladniejsze. Jedna na zamku.. No mi sie facjata cieszy na samą mysl.. ale peknie mi ok 4700 zł jak wszyscy zaproszeni by przybyli ( Ł ma duzą rodzine i od niego tylko bedzie 26 osób.)glęboko sie musze nad tym zastanowić. No ale w domu miejsca niemam zeby ich wszystkich usadzić.
 
reklama
Hej.
Melduję że żyję ,
ja tak z doskoku,czasu mi brak.
Przylazłam się pochwalić że od 22 kwietnia wracam na normalną umowę na firmę.
Agencjo żegnaj.
Zmykam na zebranie do Emila.
 
Eeeeeee co to facet??????????? :-p
Kurcze kuzynka eksa do mnie na fejsie pisze, że mam niesamowity talent z zabawkami. I to już druga :szok:

gwoli wyjaśnienia ... "facet" to taka gorsza odmiana mężczyzny :-p również się podpisuję że masz talent do szycia zabaweczek, są bardzo kochane :-)


świadczenie pielęgnacyjne nie jest opodatkowane .Masz przyznane 520 zł i taką kwotę dostajesz czyli podatku z tego nie ma .;-)


To jestem trzecia i potwierdzam :-D:-D:-D

Witajcie z rana.
nocka super .
Mała usnęła po 21 i jeszcze śpi :szok::szok::-D:-D:-D

ja na swojego męża nie mogę narzekać .
To dusza człowiek i stoicki spokój .:tak:
Gdybym mogła cofnac czas i wybrać ponownie kandydata na męza to wybór byłby tak sam .
Nie potrafimy żyć bez siebie i chyba nawet z dnia na dzień kochamy się coraz bardziej .:szok::-D:-D

As ja tylko wyjaśniałam różnicę pomiędzy netto a brutto :-), a nie że dostanie świadczenie pomniejszone o podatek :tak:

Gratuluję męża, trzymaj go mocno ;-)

Kobiety! Ja to was podziwiam, że tak rano wstajecie. Mi ciężko było dzisiaj o 8 wstać :| Ja to bym mogła spać i spać tylko Ola mnie budzi koło 8 (czasami przed czasami po) no i trzeba wstać.
Wczoraj nie mogłam położyć spać małe,j 1,5h ją usypiałam i dopiero o 22 poszła spać :/ a sama poszłam spać po 24 i jeszcze pogoda jakby deszczowa u nas. No nic się nie chce robić :):p

Japaneczka ja bym najchętnej wstawała o 10 no ale cóż :-D lajf is brutal :-D



Hej.

Bylam dziś u szanownych pan z MGOPS dowiedziec sie w sprawie zaleglych pieniedzy. No i raczyly mnie powiadomić ze je dostane. Tylko trza czekac, najpozniej do wyplaty majowej, bo gmina najpierw musi jakies tam papiery wyslac gdzies potem oni muszą naliczyc itd.. no, ale dostane :D a w styczniu kolejna podwyzka. O kolejne 200 zł :) do konca 2015 swiadczenie pielegnacyjne ma wynosić ok 1500 zł. Milo by bylo widziec tyle co miesiąc na koncie.

Bylam tez popytac o sale na komunie F. to za rok.. ale se mysle co mi szkodzi wczesnie. I tak sie wkurzylam bo wszedzie juz do 2016 pozajmowane. Poglupieli ci ludzie?? czy tylko mi sie zdaje ze to nie trzeba sie spieszyc.?
No i znalazlam 2. najdrozsze..ale najladniejsze. Jedna na zamku.. No mi sie facjata cieszy na samą mysl.. ale peknie mi ok 4700 zł jak wszyscy zaproszeni by przybyli ( Ł ma duzą rodzine i od niego tylko bedzie 26 osób.)glęboko sie musze nad tym zastanowić. No ale w domu miejsca niemam zeby ich wszystkich usadzić.

Rentako spokojnie, leciutko ci się zwróci cała ta impreza i to z nadwyżką ;-) więc spokojnie możesz brać kredyt z providenta :-D:-D:-D
 
Odniosę się tylko do ostatniego posta.
po większości się nie zwraca .Chyba ,że ktoś ma naprawdę bogatą rodzinę ...:rofl2::rofl2:
Robiłam już 2 komunie i nawet w połowie się nie zwróciło ,a gości miałam duuużżżoooo;-)

chwalę się gotowym kompletem
http://iglanitkaiszydelkiem.blogspot.com
 
Ostatnia edycja:
dobrze że komunia jeszcze sporo przede mna:-Dale ja na pewno tyle kasy nie wywale:no:o ile mój w ogle do komunii pójdzie:-D

Witam mam 6 stopni:-)
wreszcie wiosna przyszła długo wyczekiwana:-)
mały już zjadł kaszke ja włoski umyłam i kawke popijam:-)
 
Hejka porannie.

Zeby nie bylo ze ja rozzutna.. przespalamn sie z myslą ze za rok komunia F.. i Chyba jednak bede robila w domu lub u mamy. chociaz zupelnie sobie tego nie wyobrazam. Zarcie to pol biedy, bo zamowie z kateringu ( jakos nie widzi mi sie gotowanie dla 40 osob ) ale gdzie ja to to posadze. No ale mamy jeszcze rok. bo 5 tys wydac na przyjecie to dla mnie troche za duzo. I nie chodzi tu o zwrocenie, czy nie.. ja za skąpa jestem. :D

deszcz padal w nocy. ponoc droga fatalna. Ciekawe ile razy bede musiala wypychac auto z blota ;/ no ale chlopców trzeba do autokaru podrzucić.
 
Bry
Dziś dla odmiany mokro za oknem ale to dobrze, zmyje resztki śniegu.Dzieciory śpią, póżno padły, Fifi zasnął po Lolku :szok:. A ja dojrzewam do kawy ;-)
 
Renia no 40 osób to bardzo dużo:tak:a musisz wszystkich zapraszać?:-D
My się zaraz zbieramy do przedszkola
Bodzia u nas też w nocy padało a teraz jest tak nie wiadomo jak:-Dale ciepło:-Dmam już 8 stopni:-)
 
reklama
Odniosę się tylko do ostatniego posta.
po większości się nie zwraca .Chyba ,że ktoś ma naprawdę bogatą rodzinę ...:rofl2::rofl2:
Robiłam już 2 komunie i nawet w połowie się nie zwróciło ,a gości miałam duuużżżoooo;-)

chwalę się gotowym kompletem
http://iglanitkaiszydelkiem.blogspot.com

serio? ja w sumie zielona w tych tematach pierwsza komunia jaka mnie czeka to za rok ale nie ja ją będę organizować ... ale tak mi się wydaje, że 40 osób to jak każdy da chociaż po 100 zł to już są 4.000 zł, a większość daje jednak trochę więcej niż 100 zł ... pamiętam że jakoś 4 lata temu byliśmy na komunii mojego małego kuzyna i daliśmy 100 zł bo więcej nie miała niestety i było mi strasznie przykro że nie mam dla niego więcej ... ale tak ogólnie to w tych knajpach przesadzają z cenami za komunię!!! niedługo będzie drożej niż wesele!!!

śliczniusie te kapciuszki do czapy :tak:

dobrze że komunia jeszcze sporo przede mna:-Dale ja na pewno tyle kasy nie wywale:no:o ile mój w ogle do komunii pójdzie:-D

Witam mam 6 stopni:-)
wreszcie wiosna przyszła długo wyczekiwana:-)
mały już zjadł kaszke ja włoski umyłam i kawke popijam:-)

my również po śniadanku, Tutuś bawi się gadającą skarbonką a mama się zbiera mentalnie do umycia głowy :-D:-D:-D .. u nas 9 stopni ale deszcz leje jak jasna ch.... !!!

Hejka porannie.

Zeby nie bylo ze ja rozzutna.. przespalamn sie z myslą ze za rok komunia F.. i Chyba jednak bede robila w domu lub u mamy. chociaz zupelnie sobie tego nie wyobrazam. Zarcie to pol biedy, bo zamowie z kateringu ( jakos nie widzi mi sie gotowanie dla 40 osob ) ale gdzie ja to to posadze. No ale mamy jeszcze rok. bo 5 tys wydac na przyjecie to dla mnie troche za duzo. I nie chodzi tu o zwrocenie, czy nie.. ja za skąpa jestem. :D

deszcz padal w nocy. ponoc droga fatalna. Ciekawe ile razy bede musiala wypychac auto z blota ;/ no ale chlopców trzeba do autokaru podrzucić.

no właśnie, a koniecznie musicie wszystkich zapraszać? zresztą mój synuś nawet chrzczony nie był wiec co ja się w ogóle wtrącam :-D:-D:-D



Kurczę trzeba się w końcu wziąć za rysowanie bo mi się za dużo zbiera ... :baffled: ... odpadło zamówienie, ale mam jeszcze dwa portrety na prezent komunijny, jeden ślubny (też prezent) i jeszcze się muszę szykować do wystawy w maju !!! nie wiem jak temu podołam :no: ... i do tego jeszcze ten deszcz leje jak ja akurat obiecałam Tuniowi dzisiaj wypad na plac zabaw :-( ... no ale przynajmniej wczoraj naprawiłam wózek i jestem z siebie bardzo dumna!!! :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry